18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Rebeliant 2020-11-16, 22:28 3
Klasyka u dzikusów. I oby tak dalej.

Co jest natomiast chujnią dla nas wszystkich, to fakt, że spierdoliny umysłowe z Antifa i reszta zjebanego lewackiego ścierwa dąży aby w Europie też tak było. Oby nigdy.
Zgłoś
Avatar
zito6 2020-11-16, 22:38 1
Rebeliant napisał/a:

Klasyka u dzikusów. I oby tak dalej.
Co jest natomiast chujnią dla nas wszystkich, to fakt, że spierdoliny umysłowe z Antifa i reszta zjebanego lewackiego ścierwa dąży aby w Europie też tak było. Oby nigdy.



Ale jak w europie było? Samosądy?
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-11-16, 22:57 6
Policjant mówi gdzie napierdalać aby bolało a nie było widać
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-11-16, 22:59
"lincz (ang. lynch), samosąd – wymierzenie lub wykonanie kary przez osobę nieuprawnioną"

Może dostali uprawnienia od policjantów???? To wtedy nie lincz.

pro_avenger napisał/a:

Policjant mówi gdzie napierdalać aby bolało a nie było widać



Mówisz, że nasi tam byli??
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-11-16, 23:02 1
Rebeliant napisał/a:

Klasyka u dzikusów. I oby tak dalej.
Co jest natomiast chujnią dla nas wszystkich, to fakt, że spierdoliny umysłowe z Antifa i reszta zjebanego lewackiego ścierwa dąży aby w Europie też tak było. Oby nigdy.



no tak bo sebastian wyklety nie wymierzylby z checia samosadu kurwa...
nie badz zakutym stronniczym lbem bo ostatnio dowodow na niedojebanie czy to z lewa czy nawet bardziej z prawa nie brakowalo.
a najglupsze co moze byc to robic takie cos z krzyzem w zebach.

oni to robia bo prawie nie ma policji a czesto jak jest to wspolpracuje z dilerami innymi gownami wiec normalni ludzie robia to co na filmiku.
szkoda mi tych ludzi bo czesto to prosci ciezko pracujacy zwykli obywatele ktorzy gdyby nie obfita natura zdechli by juz z glodu
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-16, 23:09 1
To chyba niezależni konsultanci z Brazylii, sądząc po wybranej metodzie korekcyjnej
Zgłoś
Avatar
blokern 2020-11-16, 23:33
ogladam te filmy na sadisticu z calego swiata, taki jestem swiatowiec i zastnawiam sie po ch*ja my te maski nosimy?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-16, 23:58 1
swampman napisał/a:

no tak bo sebastian wyklety nie wymierzylby z checia samosadu kurwa...
nie badz zakutym stronniczym lbem bo ostatnio dowodow na niedojebanie czy to z lewa czy nawet bardziej z prawa nie brakowalo.
a najglupsze co moze byc to robic takie cos z krzyzem w zebach.
oni to robia bo prawie nie ma policji a czesto jak jest to wspolpracuje z dilerami innymi gownami wiec normalni ludzie robia to co na filmiku.
szkoda mi tych ludzi bo czesto to prosci ciezko pracujacy zwykli obywatele ktorzy gdyby nie obfita natura zdechli by juz z glodu



Tylko w Polsce jak i Europie ścierwo zdolne do samosądu to margines społeczny, a u dzikusów niemal każdy, bo tam mało normalnych ludzi. Proporcje odwrócone są w takich dzikich krajach.

Gardzę takimi sebixami zdolnymi do samosądów jak dzikusami z Ameryki Południowej i bardzo byłoby nie fajnie, gdyby anarchia zagościła na dobre w Polsce. Może zagościć w Niemczech czy Francji, jebał ich pies, ale w Polsce by mi było kurwa smutno z takiego powodu.
Zgłoś
Avatar
Roberto990 2020-11-17, 0:51 11
Ja pierdole... Pod filmikiem gdzie Silvy dostają wpierdol to jeden z drugim debilem będą się kłócić o Antife, lewaków i sebixow. Wypierdalac z tymi komentarzami na Onet
Zgłoś
Avatar
svenio 2020-11-17, 6:18 1
Podoba mi się pytanie które stale przebija się w trakcie wykonywania lekcji edukacji : Dlaczego nie pracujecie zbyt trudne żeby odpowiedzieć więc nauczyciel stara się rozjaśnić umysł
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2020-11-17, 10:07
Od ~1:10 akcja staje w miejscu, przez co odczuwam pewien niedosyt....
Zgłoś
Avatar
KaiKenzo 2020-11-17, 14:00
a tak swoją drogą to ciekawe co tam trzeba odjebać żeby zapewnić sobie takie atrakcje?
Zgłoś
Avatar
adrianeeeo 2020-11-17, 14:51
Bardzo dobrze , tak powinno być wszędzie publiczny wpierdol i do domu, a nie do paki, a całe społeczeństwo musi utrzymywać darmozjadów
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-11-17, 20:09
Coś o pracy do nich młócący produkuje się? Znaczy standardowe lepkie rączki wyciągnięte po cudze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie