18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Podanie o pracę
JakisRusek • 2013-06-27, 16:21
Nie wiem jak was ale mnie to rozbawiło.

"PODANIE O PRACĘ

W nawiązaniu do niedawnej śmierci Kierownika Technicznego państwa firmy, niniejszym zgłaszam chęć zajęcia jego zwolnionego stanowiska.

Za każdym razem, gdy ubiegam się u Was o pracę, dostaję odpowiedź, że jest brak wolnych stanowisk, ale tym razem mam Was w garści i nie możecie mi napisać takiego wykrętu, ponieważ specjalnie poszedłem na pogrzeb, żeby upewnić się, że gość był naprawdę martwy i że został zakopany.
Załączam kopię swojego CV i jego aktu zgonu.
Dziękuję i pozdrawiam"


Źródło
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-06-27, 16:25 3
Niedawno był na sadisticu artykuł o gościu, co nie umiał znaleźć pracy. Jeśli wyżej opisany anonimowy bezrobotny nie pochodził z hrabstwa w którym znajduje się zakład bez kierownika, to i tak go nie przyjmą
Zgłoś
Avatar
iwczyko 2013-06-27, 19:05 14
pewnie sam go odjebał
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-06-27, 19:35
Tłumaczenie chujowe, "w związku", nie w "nawiązaniu" kto niby tak by pisał? A i nie napisał że "u was o pracę" tylko ogólnie o pracę.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-06-27, 19:42 7
@up idź się czepiać gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
rysiek0 2013-06-27, 20:07
bo kurwa chyba w dzisiejszych czasach trzeba tylko tak szukać pracę...
Zgłoś
Avatar
Jozekban 2013-06-27, 20:52
defcon1 napisał/a:

Tłumaczenie chujowe, "w związku", nie w "nawiązaniu" kto niby tak by pisał? A i nie napisał że "u was o pracę" tylko ogólnie o pracę.


Ładnie cię popieścili na tej filologii angielskiej...
Zgłoś
Avatar
Hempsmoker 2013-06-27, 21:17 3
Piwo za to, że dodałeś tłumaczenie. Wkurwia mnie jak ktoś wrzuca wstawki typowo angielskojęzyczne i nawet nie wysili się żeby przetłumaczyć kurwa jego mać. Takie z was angliki to spierdalać na wyspy, tam nie będzie musiał jeden z drugim cwaniak pisać "Angielski na poziomie sokowirówki" itp. Dziękuję za uwagę. Mariusz Max Kolonko Mówię jak jest, Nowy Jork.
Zgłoś
Avatar
nsa 2013-06-27, 22:43
gdzie tam masz dziękuję i pozdrawiam:)
dziękuje! dzin dybry!
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-06-27, 23:26
Mógł dopisać, że w razie potrzeby zapierdoli kolejnego managera...
Zgłoś