18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Z cyklu: Polska zieloną wyspą jest!

"Ministerstwo Finansów chce opodatkować firmowe spotkania wigilijne, ponieważ uczestnictwo w nich przynosi pracownikom zysk. Idąc tym tropem: czy korzystanie z firmowej toalety też powinno być opodatkowane?"
RMF FM

Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-12-21, 14:29 2
sranie na koszt firmy to sranie na koszt firmy. myślę, że wprowadzenie fiskalnych podajników srajtaśmy rozwiązało by problem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-21, 15:05 2
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wziąć przykład z Obelixa i spierdalać do normalnego kraju.
Zgłoś
Avatar
c................r 2012-12-21, 19:23 2
Za Pana Tomasza i jego felietony zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
albineek 2012-12-21, 21:24 6
ja pierdole i miedzy innymi dlatego zaluje ze dzisiaj jednak swiat sie nie skonczyl..
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-12-21, 23:39
sranie w banie - trzeba właściwie zaksięgować i żaden kłopot
jaki debil umieszcza w księgach koszt spotkania wigilijnego - jest pozycja - spotkania i narady wewnętrzne - kłopot z głowy = Polska to kraj niestety gdzie jeden nazwie księgowego - operatywny, drugi powie na niego złodziej

a redaktor RMF nie wie że na temat potrzeb fizjologicznych i "krzesełkowych" regulują przepisy BHP
ot i tyle
wesołego i trzeźwego Mikołaja życzę
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-22, 0:26 4
Co się dziwicie?
Podatek od deszczu już wprowadzili więc i muszą jeszcze coś opodatkować w końcu Skarb Państwa ciągle traci nie?
Ale my szare ludziska płacimy tylko i nic z tego nie mamy
Skarb to skarb ale my to nie państwo widocznie skoro nam się od tego skarbu nic nie należy.
Zamiast rządu jest kabaret. Tylko czekać na wojnę domową.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-12-22, 0:51
Kurde inaczej go sobie wyobrażałam xD
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-12-22, 0:55
To nie o to chodzi. Bardziej o to, żeby wyeliminować katolicką tradycję.
Zgłoś
Avatar
grrrubcio 2012-12-22, 0:58 1
słucham go codziennie o 7:45 i nawet nie wiedziałem jak wygląda
Zgłoś
Avatar
urbanvo 2012-12-22, 1:08 1
... @ 2xup - powolutku, drobnymi kroczkami... bo w innych krajach sie udaje... ktos ma w tym interes. Nie prawda?!
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-12-22, 1:17
@urbanvo
Dla kogoś katolicyzm jest godnym przeciwnikiem
Zgłoś
Avatar
Piridais 2012-12-22, 10:01 2
Wszystko wina tuska.

Zgłoś
Avatar
theolympah 2012-12-22, 18:52
kurwa pajace oni nie chca tego opodatkowac tylko to idzie wedlug zasady jak pracownik ma z tego korzysc finansowa to trzeba opodatkowac. Czyli jak sie nawpierdala za free to korzysc, jak szef da slepej, zgwalconej przez ciapatych corce pracownika lalke barbie to tez jest to korzysc wiec podatek. ja pierdole trudne do zrozumienia
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-12-22, 21:36
Chyba najlepiej będzie jak zlikwidują dochody jakiekolwiek każdy sobie trawy nazbiera i będzie miał co jeść. Jak im mało ciągle bez sensu żeby tak po trochu się musieli bawić tu podatek tam akcyza i jeszcze jakiś mandat.Zabiorą wszystko naraz bo w sumie i tak prawie wszystko zabierają.Po co ta ciuciubabka że jeszcze nam coś zostaje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie