18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
Avatar
YuukiPL 2021-02-27, 19:30 7
Co on w ogóle odpierdolił tam i jak dużo wypił przed? Jaki był zamysł i sens?
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-02-27, 22:48 4
YuukiPL napisał/a:

Jaki był zamysł i sens?



Rosja...
Zgłoś
Avatar
jendró 2021-02-27, 23:35 11
Jak w dalekiej Rosji zamarznie silnik i nie pali to trzeba rozpalić ogień pod miską olejową żeby trochę rozgrzać auto. Nowe auta mają plastikowe elementy i lubią się zjarać.

Czytałem o tym w reportażu o Rosji Jacka Hugo Badera "Biała gorączka". Polecam żeby nieco zrozumieć Rosjan..... Koleś jechał Uazem z Moskwy do Władywostoku. Przy -40 X5 się do niczego nie nadaje. A pod Uazem rozpalał ognisko i jazda. Inny świat i inne problemy.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2021-02-27, 23:39 2
Dwa żywioły, ogień i lód.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-02-27, 23:51 3
jendró napisał/a:

Jak w dalekiej Rosji zamarznie silnik i nie pali to trzeba rozpalić ogień pod miską olejową żeby trochę rozgrzać auto. Nowe auta mają plastikowe elementy i lubią się zjarać.
Czytałem o tym w reportażu o Rosji Jacka Hugo Badera "Biała gorączka". Polecam żeby nieco zrozumieć Rosjan..... Koleś jechał Uazem z Moskwy do Władywostoku. Przy -40 X5 się do niczego nie nadaje. A pod Uazem rozpalał ognisko i jazda. Inny świat i inne problemy.



Sam kiedyś przy -20 wstawiałem kuchenkę elektryczną pod miskę starej Audi 100 Ropniaka. Ale za chuja bym nie wstawił pod auto otwartego ognia i zostawił samym sobie. To się aż prosiło o tak elegancki efekt.
Zgłoś
Avatar
azbdfcda 2021-02-28, 2:01 1
Wychodzą przyzwyczajenia z jazdy ZiSem
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-02-28, 2:28
Dziadek opowiadał jak pradzadek ursusa w zimie odpalał to mniej wiecej tak to opisał
Zgłoś
Avatar
solltys 2021-02-28, 3:38
SupremeLeader napisał/a:

Sam kiedyś przy -20 wstawiałem kuchenkę elektryczną pod miskę starej Audi 100 Ropniaka. Ale za chuja bym nie wstawił pod auto otwartego ognia i zostawił samym sobie. To się aż prosiło o tak elegancki efekt.



Inna sprawa że miska olejowa nie znajduje się z tyłu pojazdu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2021-02-28, 7:51
On coś tam słyszał, że trzeba olej napędowy podgrzać żeby się nie parafinował ale chyba nie dotarło, że nie podgrzewa się paliwa w zbiorniku
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-02-28, 8:36
To się nazywa ogrzewanie podłogowe.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-02-28, 10:52
Myślałem że na końcu ziemia się zapada.
Zgłoś