18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
gustav665 2017-04-13, 2:08 42
Uprzedzę komentarze - ten człowiek to nie prawdziwy Sadol - to po prostu chuj. Sadol wie kiedy można a kiedy się nie powinno.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2017-04-13, 2:36 3
dziwne że tłum mu nie wpierdolił
Zgłoś
Avatar
Lingula 2017-04-13, 4:22 17
2up - Wiadomix, to Loa Loa.
Zgłoś
Avatar
Thetus 2017-04-13, 7:52 8
O, w tym przypadku upierdolenie łapy przy łokciu byłoby całkiem zabawną karą
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-04-13, 8:41
Jaki zwyrol
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-13, 9:12 18
Ten film fantastycznie symbolizuje polską mentalność.
Rowerzysta to ciężko pracujący Polak bliski sukcesu. Widz to jebany polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. Zobaczył, że koledze idzie lepiej to rzuca mu kłodę pod nogi, żeby przypadkiem czegoś w życiu nie osiągnął.
W niedzielę idzie do kościoła i leżąc plackiem przed krzyżem łyka od plebana ciastko w nagrodę za bycie dobrym katolikiem.
Zgłoś
Avatar
nelbox 2017-04-13, 10:36
@up
Loaloa zmieniłeś nick?
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2017-04-13, 10:39 7
Abraxus napisał/a:

Ten film fantastycznie symbolizuje polską mentalność.
Rowerzysta to ciężko pracujący Polak bliski sukcesu. Widz to jebany polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. Zobaczył, że koledze idzie lepiej to rzuca mu kłodę pod nogi, żeby przypadkiem czegoś w życiu nie osiągnął.
W niedzielę idzie do kościoła i leżąc plackiem przed krzyżem łyka od plebana ciastko w nagrodę za bycie dobrym katolikiem.


Ja pierdole wszędzie ten zakompleksiony, smutny frajer musi wrzucić swój komentarz, no i standardowo na temat
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-04-13, 12:45 3
@robson

Jemu robi się lepiej jak bezinteresownie komuś nafluga.
Typowy, jak to siebie opisał:
"jebany polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. "
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2017-04-13, 13:03 1
Jod123 napisał/a:

@robson

Jemu robi się lepiej jak bezinteresownie komuś nafluga.
Typowy, jak to siebie opisał:
"jebany polski statystyczny robak. Nierób, alkoholik, półanalfabeta i złodziej. "


@up dokładnie to właśnie jest "przysłowiowy" cebulak, a wydaje mu się, że to on takim ciśnie.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-04-13, 13:48
Przypadek, facet zwyczajnie uderzał w baner żeby robić hałas. Tyle, że tak się nie robi jak jest sprint kilku kolarzy
Zgłoś
Avatar
pisage 2017-04-13, 13:57 1
Wcale nie przypadek. Widać, że chciał szarpnąć rower.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-13, 14:06
Ja jestem tylko bacznym obserwatorem życia codziennego w Polsce i tymi obserwacjami dzielę się oto na tym forum:)
Tym bardziej cieszę się że odkrywanie obrzydliwych i odrażających przywar moich współplemieńców jest tak bolesne dla niektórych użytkowników. To oznacza, że moje obserwacje i wnioski są czynione z chirurgiczną precyzją bo nic nie boli tak jak odkryta prawda
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2017-04-13, 14:31
Abraxus napisał/a:

Ja jestem tylko bacznym obserwatorem życia codziennego w Polsce i tymi obserwacjami dzielę się oto na tym forum:)
Tym bardziej cieszę się że odkrywanie obrzydliwych i odrażających przywar moich współplemieńców jest tak bolesne dla niektórych użytkowników. To oznacza, że moje obserwacje i wnioski są czynione z chirurgiczną precyzją bo nic nie boli tak jak odkryta prawda


Nikogo tu nic nie boli, jesteś najzwyczajniej w świecie męczący. Idź sobie na jakieś forum polityczne i tam pierdol te swoje kocopoły pod każdym tematem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie