18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
repowski 2018-06-27, 21:33 18
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-06-27, 22:00
Dałem piwo, mimo, że niestety zakończenie pozostawia niesmak.
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-06-27, 22:42
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nie oceniaj dnia przed zachodem Słońca. Piwerko najlepiej smakuje po zachodzie naszej życiodajnej gwiazdki

letni słoneczny dzień itd.
Zgłoś
Avatar
Kropa18 2018-06-27, 22:55 3
Przyczepiają linki, gumy chuj wie co jakby się normalnego przysiadu nie dało zrobić. Nie rozumiem tego cyrkowania na siłowniach
Zgłoś
Avatar
Kelmans 2018-06-28, 0:31 1
Gumy super sprawdzają się podczas wyciskania sztangielek na ławce, lub wyciskania sztangi, lecz do przysiadów z tego co widać już nie.
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2018-06-28, 7:35
Najwidoczniej w szkole fizyka nie była jego mocną stroną.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2018-06-28, 9:35
Nie rozumiem po chuj te gumy czy łańcuchy przy wyciskaniu/siadach. Załóż kurwa więcej ciężaru i nie pajacuj. Jebane bananowe ludki.
Zgłoś
Avatar
zerbo323 2018-06-28, 11:20 2
Te gumy są gdy ktoś chce na przykład rozwinąć siłę eksplozywną. Fighterzy, dwuboiści, crossfiterzy, trójboiści i w sumie wiele innych sportowców z tego korzysta. Ma to swoje zastosowanie. Ale można powiedzieć, że to słabe albo bananowe ludki. Prawda jest taka, że G*WNO macie pojęcie ale się wypowiecie jak każdy debil co trenuje na siłowni bica i klatę w poniedziałek. Wypierdala*cie k*rwa ze swoimi opiniami bo mi się żal robi jak takie c*oty coś hejtują. Sami się weźcie do roboty a nie pie*dolicie. Koleś chciał zrobić robotę na takiej metodzie. Nie wyszło mu, źle wyważył. Ciekawe, który cwaniak z tych co tu napisali powiedziałby mu "Weź bananie nie odwalaj cyrku". Jeb*ne niedouki. Jak każdy Polak zamiast przeczytać to ekspert. Żal mi, że muszę mieszkać w kraju właśnie z takimi ludźmi jak wy.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-06-28, 13:25 2
zerbo323 napisał/a:


Jak każdy Polak zamiast przeczytać to ekspert. Żal mi, że muszę mieszkać w kraju właśnie z takimi ludźmi jak wy.



To idź pan w chuj razem z panem z filmu.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2018-06-28, 21:32 2
Jednego bananowego ludka już dupa zapiekła, zadziwiające, że nie zleciało się ich więcej. Pewnie są zajęci wybieraniem nowych legginsów.
Zgłoś
Avatar
realign 2018-07-02, 20:16
Rzucili nowe leginsy w lumpexie?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-03, 7:42
zerbo323 napisał/a:

Fighterzy


Tak się nie bydlą. Po chuj im tyle mięśni jak będą mogli się ledwo ruszać?
Zgłoś