18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
TosiekMontana 2021-01-06, 21:27
Poszło z gruzem
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2021-01-06, 21:57
Dopalacz nic nie dał, przynajmniej wzdęcia się pozbyła
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-01-06, 22:05
Rozjebie napisał/a:

Ja się śmieję i nie zamierzam oglądać zapasów. Lubię sporty walki, ale jeśli ktoś zostaje zapaśnikiem, to na bank jest pedałem, który chce zarabiać obmacywaniem spoconych facetów


Syn zaliczył 4 lata intensywnych treningów i startów w zapasach, niesamowite jak wysiłek, systematyczność i trener który wychował także olimpijczyków ( Michalik, Banak) ukształtowało mi dzieciaka. Znam to środowisko, kibicowałem innym dzieciakom przy okazji startów syna i krótko mówiąc pierdolisz głupoty dla paru piw.
Zgłoś
Avatar
SpookyYuuki 2021-01-06, 22:05
Ahhhh... poszło w pięty ostro.
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-01-06, 22:22 2
Takafura napisał/a:

Syn zaliczył 4 lata intensywnych treningów i startów w zapasach, niesamowite jak wysiłek, systematyczność i trener który wychował także olimpijczyków ( Michalik, Banak) ukształtowało mi dzieciaka. Znam to środowisko, kibicowałem innym dzieciakom przy okazji startów syna i krótko mówiąc pierdolisz głupoty dla paru piw.



Nie dla paru piw, pierdoli z zazdrości, ma świadomość, że ktoś kto sie napierdala dla pasji wpierdoliłby mu szybciej niż sasin wyjebał 70 milionów. Na ulicy walka trwa góra 10 sekund, albo trafisz ty apbo Ciebie trafia, znawcą nie jestem ale cwiczyłem 2 lata box, mega fajna sprawa chociaż wpierdol bym dostał pewnie od Twojego syna . Pedałów nie spotkałem - kolega z Intermetu wie lepiej.

Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-01-06, 23:26
Andżej_Rozpur napisał/a:

(...) cwiczyłem 2 lata box, mega fajna sprawa chociaż wpierdol bym dostał pewnie od Twojego syna . Pedałów nie spotkałem - kolega z Intermetu wie lepiej.


Gdybyś dał się sprowadzić do parteru to by Cię unieruchomił i nie wiedział co dalej. Na stojąco byś go obił albo znokautował

Pozdr !
Zgłoś
Avatar
chmiel88 2021-01-07, 10:27
poleciało z błotem
Zgłoś
Avatar
UnBlue 2021-01-07, 11:38
Japierdole tam już poszło na mokro
Zgłoś
Avatar
aitec 2021-01-07, 12:38 2
fejk, to już nie pierwszy filmik wstawiony z tym samym pierdnięciem
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-01-07, 16:58
Takafura napisał/a:

Syn zaliczył 4 lata intensywnych treningów i startów w zapasach, niesamowite jak wysiłek, systematyczność i trener który wychował także olimpijczyków ( Michalik, Banak) ukształtowało mi dzieciaka. Znam to środowisko, kibicowałem innym dzieciakom przy okazji startów syna i krótko mówiąc pierdolisz głupoty dla paru piw.



Gratuluje, masz syna geja

Andżej_Rozpur napisał/a:

Nie dla paru piw, pierdoli z zazdrości, ma świadomość, że ktoś kto sie napierdala dla pasji wpierdoliłby mu szybciej niż sasin wyjebał 70 milionów.



No mam świadomość, Sherlockiem chyba nie trzeba być, żeby to wiedzieć, debilu, nie?
Na świecie są tysiące pedałów trenujących zapasy, którzy by mi wpierdolili, co nie wyklucza tego co twierdze
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-01-07, 20:25
Rozjebie napisał/a:

No mam świadomość, Sherlockiem chyba nie trzeba być, żeby to wiedzieć, debilu, nie?
Na świecie są tysiące pedałów trenujących zapasy, którzy by mi wpierdolili, co nie wyklucza tego co twierdze



Debil to zamiast condoma założył kiche z kaszanki i tak na świat przyszedłeś ty, kozak w necie pizda w świecie.
Na szczescie zycie weryfikuje takich obsrańców.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-01-07, 20:42
Andżej_Rozpur napisał/a:

Na szczescie zycie weryfikuje takich obsrańców.



Jesteś jedna z tych ciot gadających o "karmie"? Nie ma czegoś takiego, gamoniu
A obsraniec to twój stary ruchający cię codziennie w ryj
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-01-07, 20:56
Rozjebie napisał/a:

Jesteś jedna z tych ciot gadających o "karmie"? Nie ma czegoś takiego, gamoniu
A obsraniec to twój stary ruchający cię codziennie w ryj



Czytając Twoje żałosne wypociny na poziomie niedorozwiniętej małpy z niedowładem lewego płata czołowego ewidentnie widać, że ktoś z otoczenia za mocno Cię kochał - w pupe.

Jesteś typowym nikim, czyli chujowa praca, chujowa partnerka, chujowe życie więc wszystko jest chujowe, a ja Ci powiem tak, fajnie że syn tego ziomka coś cwiczy, chuj że zapasy - przynajmniej nie sie siedzi w telefonie jak ty i nie marzy o zyciu, ktorego nigdy nie bedzie mial.

Przypuszczam że tarcze na przód od mojego auta są więcej warte niż Twoj roczny dochód z Karyną i użebrane 500 plus.

Spieprzaj dziadu

Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-01-07, 23:40
Andżej_Rozpur napisał/a:

Czytając Twoje żałosne wypociny na poziomie niedorozwiniętej małpy z niedowładem lewego płata czołowego ewidentnie widać, że ktoś z otoczenia za mocno Cię kochał - w pupe.
Jesteś typowym nikim, czyli chujowa praca, chujowa partnerka, chujowe życie więc wszystko jest chujowe, a ja Ci powiem tak, fajnie że syn tego ziomka coś cwiczy, chuj że zapasy - przynajmniej nie sie siedzi w telefonie jak ty i nie marzy o zyciu, ktorego nigdy nie bedzie mial.
Przypuszczam że tarcze na przód od mojego auta są więcej warte niż Twoj roczny dochód z Karyną i użebrane 500 plus.
Spieprzaj dziadu



Gościu, nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz Nawet z tym telefonem nie masz racji, bo siedzę z lapkiem xD
Trzymaj się cieplutko
Zgłoś
Avatar
Sm_Jaca 2021-01-08, 8:08
Takim pierdem może skórę z wacka ściągać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie