18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
Pantilion 2018-06-22, 7:05 21
Za styl

______________

"Głupota to więzienie, z którego nigdy się nie wychodzi. Nie ma zwolnień za dobre sprawowanie, każdy kibluje tam na dożywociu"
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-06-22, 12:46
po japońsku się drą łeee
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-06-22, 14:41 8
Uwielbiam takie filmy. Gościu już jest wolny, a te 4 sekundy lotu zapewne były najlepszymi czterema sekundami jego życia.

______________

Całe życie w bólu i cierpieniu.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-06-22, 15:11 1
Dla mnie ma stajla
Zgłoś
Avatar
h................o 2018-06-22, 20:17 3
Dlaczego jak ktoś skacze to inni drą japy? Serio nie rozumiem tego.
Zgłoś
Avatar
Chorąży_Torpeda 2018-06-22, 20:38
Jakieś zdjęcia z lądowania?
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-06-22, 21:18 1
@Argeusz pojawiały się komentarze, chyba nawet tutaj, że ten lot często się kończy jeszcze w w locie dla samego delikwenta, skrajne przerażenie powoduje zatrzymanie akcji serca, mam nadzieję, że nic nie przekręciłem. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-22, 22:26 1
@up bardzo możliwe, ja to bym się utopił we własnej sraczce po drodze
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2018-06-22, 22:34
apel do przyszłych skoczków zakupcie aparature to mierzenia i zapisywania przed skokiem bedziemy wiedziec czy serce chodzi do konca czy do upadku mi sie zdaje ze ginie od upadku
Zgłoś
Avatar
montv2 2018-06-22, 22:35
Całkiem ok jak na pierwszą próbę skoku wiary.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-06-22, 22:47
Osobiście mam za małe jajka na świadomy skok w celu opuszczenia tego padołu łez i smutku. Ale jeseli znajdzie się jakiś sposób na szybki blackout, a pomiary się komuś przydadzą, to why not. Z tym, że najpierw jest jeszcze trochę pieniędzy do zebrania, trochę cipek do zdobycia. (Jpg lub gif, bez różnicy)
Zgłoś
Avatar
support3 2018-06-22, 23:27 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

...tronu przez Komorowskiego...



Chyba Wawelu przez Kaczyńskiego
Zgłoś
Avatar
hanney 2018-06-23, 1:43
Chodź szogunie
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-06-23, 8:24
wszedł do nowego etapu egzystencji (którego nie ma) w pięknym stylu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów