18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Podpalenie Notre Dame
w................y • 2019-04-20, 11:47
Na nagraniu widać jakąś osobę, w pewnym momencie widać błyski ( może iskry z krzesiwa jakiegoś rodzaju, nie wiem nie jestem specem). Jak dla mnie, to podpalenie na 100% i na 100% robota ciapatych, te ich uśmiechnięte mordy na zdjęciach po pożarze i tak dalej i tak dalej... Nagranie jest z kamery umieszczonej na wieży Montparnasse w Paryżu. Znalezione na dzidzie i zajebane tutaj, nagranie nie jest super jakości ale wszystko widać, a dla niewidomych czerwona strzałka.

Zgłoś
Avatar
wini30 2019-04-20, 11:54 30
Ja pierdolę... na 100% powiadasz?
I wypatrzyłeś to na tym nagraniu swoimi snajperskimi zdolnościami superbohaterze?

Szkoda, tylko że kamera która to rejestruje nagrywa zdarzenie o 17:05 czyli na ponad półtora godziny wcześniej przed pożarem.

Jedyne w czym masz racje to to, że specem nie jesteś.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-04-20, 11:54 3
podpalę dach - to muszę koniecznie na niego wejść by go podpalić - dach najłatwiej podpala się od jego wierzchniej strony.... i w ogóle jestem przecież niewidoczny dla nikogo...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-04-20, 11:56 20
@up Pamiętajcie, że mówimy tu o inżynierach pontonowych...
Zgłoś
Avatar
w................y 2019-04-20, 11:56 8
wini30 napisał/a:

Ja pie**olę... na 100% powiadasz?
I wypatrzyłeś to na tym nagraniu swoimi snajperskimi zdolnościami superbohaterze?
Szkoda, tylko że kamera która to rejestruje nagrywa zdarzenie o 17:05 czyli na ponad półtora godziny wcześniej przed pożarem.
Jedyne w czym masz racje to to, że specem nie jesteś.



Najpierw mały ogień, a potem sie rozchulało, akurat w takim czasie mogło do tego dojść. Poza tym to moja opinia i nie musisz sie z nią zgadzać.
Zgłoś
Avatar
wini30 2019-04-20, 12:00 8
Półtorej godziny, Kurwa.
Ogień to sie rozhula w 7 minut a nie kurwa 107....

W takim razie poproszę nagranie z tej samem kamery półtorej godziny później, skoro na nagraniu Pan podpalacz "na 100% tam zaprószył ogień" to będzie widać jak ogień powstaje dokładnie w tym miejscu.
Zgłoś
Avatar
w................y 2019-04-20, 12:08
wini30 napisał/a:

Półtorej godziny, k***a.
Ogień to sie rozhula w 7 minut a nie k***a 107....
W takim razie poproszę nagranie z tej samem kamery półtorej godziny później, skoro na nagraniu Pan podpalacz "na 100% tam zaprószył ogień" to będzie widać jak ogień powstaje dokładnie w tym miejscu.



Jak znajdę to dam
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-04-20, 12:28 2
Ale typ nie jest na dachu tylko na najwyższym poziomie rusztowania, więc ładnych kilka metrów nad dachem

A co do "inżynierów pontonowych" to myślę że taki plebs to może kopać rowy a nie pracować przy renowacji zabytku
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-04-20, 13:05 13
Zanim powstanie pożar to elementy instalacji mogą tlić się nawet kilka godzin, czy nawet od niedopałka, głupie ognisko dobre kilkanaście minut się rozpala zanim dobrze się rozchula. No chyba, że uważacie, że opary absurdu jakie unoszą się we Francji są łatwopalne, wtedy się zgodzę, że powinno się zapalić w kilka minut...

Czy było podpalone czy nie, to chuj wie, niemniej rok w rok jest dewastowanych u nich mnóstwo kościołów i innych zabytków chrześcijańskich, ale czego się spodziewać po dziczy, która w swoich krajach wysadziła starożytne i piękne zabytki w imię swojej popierdolonej książki.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-04-20, 13:06 9
Rysopis podejrzanego.
Zgłoś
Avatar
htp 2019-04-20, 13:17 4
Eksperci od Macierewicza mają za dużo czasu?
Zgłoś
Avatar
saves 2019-04-20, 13:35
Tu lepsza jakość

warszawawpigulce.pl/sensacyjne-nagranie-przed-pozarem-notre-dame-na-da...
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-04-20, 17:19
Ciekawe, czy któryś z tych szmatogłowych uzdrowicieli świata zadał sobie pytanie co będzie dalej jak już zamienią całą ziemię w pustynię?
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-20, 17:25
Jak dla mnie nagranie łatwe do retuszu... Niemniej jednak nie wyklucza to podpalenia... Być może nagranie jest zretuszowane i ma sprowadzać dyskusje na złe tory.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2019-04-20, 17:28 3
00:09 słychać strzały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie