18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Podróż przez Azję w HD
C................a • 2015-04-13, 22:35
Temat dla ludzi ciekawych świata. Pierwsze dwa filmiki przypominają grę "Far Cry 4".






Reszta po rozwinięciu:
ukryta treść


Chiny















Japonia












Tajlandia





Wietnam





Malezja, Bali, Indonezja i inne











Bonus muzyczny

Chiny




Japonia




Zgłoś
Avatar
InnyName 2015-04-15, 12:46
@@@eterhal

Czemu Cię nie stać ?

w wielu wypadkach wystarczają grosze, potwierdza to ten kolo co jeździ po Rosji o którym ktoś pisał na sadolu.

Bierzesz 4-5tys, bierzesz bezpłatny urlop na 2-3 miechy i jedziesz do biednych krajów.

Polecam samemu organizować wycieczki, np: motocyklem, nie trzeba mieć super drogiego motocykla, wystarczy mały zadbany sprzęt. Jedzie się gdzie chce, ogląda co chce, nie ma żadnych ograniczeń jak w przypadku samochodów osobowych.

Jedyne co trzeba to nie mieć małych dzieci, mieć możliwość puszczenia pracy, trzeba mieć jaja no i mieć na uwadze fakt, że jak wrócisz to będziesz szukał nowej pracy...
Zgłoś
Avatar
szachu44 2015-04-15, 12:56 3
eterhal napisał/a:

kurwa nie stać mnie :/



I tu cie zdziwię. Wróciłem w zeszłym tygodniu z Tajlandii i muszę stwierdzić, że jeśli nie chcesz się gościć w tym kraju jako turysta, to życie tam kosztuje naprawdę grosze. Za 7 zł mogłem zjeść świetny obiad w street foodzie. Piwo jedynie droższe niż w Polsce dlatego warto zainwestować trochę grosza w coś mocniejszego i tak się opłaci. Wycieczki są mega tanie jeśli załatwiasz je sam na miejscu. Możesz naprawdę dobrze się targować. Jedynie gdzie kasa idzie to cluby. Za to panny wcale nie są drogie dla amatorów sexturystyki. Za 6-10 zł masz lodzika. Nocka kosztuje 100 zł. Sam nie skorzystałem bo niestety nie miałem kurwa jak ale powiadam wam warto. Tajki są śliczne . Jak chcecie to mogę wrzucić kilka fajnych fotek. Lecz od razu mówię, zdjęć z burdelów i Tajek z kutasami no fotkach nie mam. Chyba
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2015-04-15, 14:22 3
Filmiki w takiej jakości to chyba nie tutaj. Prędzej sam zwiedzę te miejsca niż serwy sadistica przetworzą te filmiki.
Zgłoś
Avatar
Wojtylak 2015-04-15, 15:10
HD na sadolowym playerze?
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2015-04-15, 18:03
Nie no, bez jaj. Poproszę o link do źródła, bo tego oglądać się tutaj nie da...
Zgłoś
Avatar
kofaniutki_misio 2015-04-15, 22:22
można prosić w jednym filmie to wszystko?
Zgłoś
Avatar
pyby 2015-04-17, 15:16
dajcie jakiś link do tego na YT bo pierdolca dostac można..
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-07-27, 8:49
I jeszcze trochę filmików z Japonii. Oczywiście każdy w HD.






















Reszta w spojlerze
ukryta treść
















A na zakończenie - Wietnam w 1080p.

ukryta treść

Zgłoś