18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polski motocyklista wpada w kłopoty w Afryce.
Z komentarzy wyczytałem ze było to na północy Mali, że grasuje tam boko haram i gość miał dużo szczęścia, że go nie odstrzelili.
Polaka uratowało wojsko które wjechało do wioski już po skończeniu nagrania, po wielogodzinnym przesłuchaniu puścili go wolno.
Jakiś sadol przetłumaczy o czym dokładnie gada czarny dżentelmen?

Zgłoś
Avatar
grzesiek_re 2021-08-30, 16:20
Dobry kolo
Zgłoś
Avatar
orpradek 2021-08-30, 16:25
Sajlenthill napisał/a:

W skrócie mogę powiedzieć tyle, że chłop uratował Polakowi dupę. Mówi mu, że nie powinien się tutaj zapuszczać bo to strefa wojny z Boko. I jest wściekły na Polaka, że on jeździ bez ochrony. Mówił też, że zabierają go do "bossa" i on zdecyduje co z nim zrobią dalej. Nie chciał mu zrobić krzywdy i mówił, że jak by wjechał tam dalej to by zginął.



a co ty kurwa murzyński umiesz ?
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-08-30, 16:29 2
Halman napisał/a:

kurwa, przeczytałem boko halman



Kłopoty z pisaniem miałeś a teraz do tego doszły problemy z czytaniem?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-08-30, 16:31 1
Widzę gość nie lubi życia skoro śmiga w takich miejscach.
Zgłoś
Avatar
Promek 2021-08-30, 17:18 1
I to pokazuje do czego tylko sa zdolni murzyni. Mordowania innych i samych siebie. STFU zaorac to wszystko.
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-08-30, 17:23 1
Wyjątkowo oderwana od rzeczywistości motopicz.
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2021-08-30, 17:25 17
orpradek napisał/a:

a co ty kurwa murzyński umiesz ?



Francuski, angielski, trochę arabskiego, trochę chiński i rosyjski. Lubię uczyć się języków i łatwo mi się to przyswaja.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-08-30, 17:55
traf napisał/a:

typ też dobrze nie ma pod deklem,jeżdzi sobie motorkiem po Afryce jak gdyby nigdy nic hehe



A czego się spodziewasz po motopiździelcu, co to ma pasję i nie siedzi w piwnicy tylko zwiedza świat. Tutaj akurat tylko z osranymi gaciami dzień mu się skończył zapewne.
Zgłoś
Avatar
juve1974 2021-08-30, 18:51
Co tu tłumaczyć. Przecież wyraźnie słychać na początku. " Niema wożenia tu gruz na Moto"
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-08-30, 19:32
Liczyłem że chociaż go postrzelili a tu nic. Zupełnie nic. Wstyd
Zgłoś
Avatar
krisu21 2021-08-30, 19:33 2
Ku*wa on jest czarniejszy niż tło na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Zodiak84 2021-08-30, 21:24
Powiedział mu tak jak tam pojedziesz to nara czego nie rozumiecie
Zgłoś
Avatar
K................w 2021-08-30, 21:37
Sajlenthill napisał/a:

W skrócie mogę powiedzieć tyle, że chłop uratował Polakowi dupę. Mówi mu, że nie powinien się tutaj zapuszczać bo to strefa wojny z Boko. I jest wściekły na Polaka, że on jeździ bez ochrony. Mówił też, że zabierają go do "bossa" i on zdecyduje co z nim zrobią dalej. Nie chciał mu zrobić krzywdy i mówił, że jak by wjechał tam dalej to by zginął.



Kurna, a już myślałem, że będzie druga część na hardzie :/ Jebać tego Polaka btw, na chuj się gdzieś zapuszcza nie znając języka.
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2021-08-30, 22:35
Ks.Stanisław napisał/a:

Kurna, a już myślałem, że będzie druga część na hardzie :/ Jebać tego Polaka btw, na chuj się gdzieś zapuszcza nie znając języka.



Dlatego zanim gdziekolwiek się pojedzie trzeba zapoznać choć garstki informacji o miejscach gdzie nie powinno się wjeżdżać. I znac podstawy języka.
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2021-08-30, 23:22 1
Halman napisał/a:

kurwa, przeczytałem boko halman



A ja przeczytałem ,zboko halman’.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie