18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
I................o 2013-12-21, 22:26 3
O czym ten gościu pierdoli? Kto powiedział, że obiekty nie mogą poruszać się szybciej niż światło? Na pewno nie Einstein.

Poza tym wszystko jest teorią dopóki się tego nie udowodni. Szczególnie te jebane podróże w czasie więc nie wiem czemu ten debil mówi o tym jak by sam przedchwilą pierdolił się ze swoją 16 letnią matką.
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2013-12-22, 2:15 3
Jakby podróże w czasie były możliwe, to by ktoś przyjechał z przyszłości i powiedział.
Zgłoś
Avatar
canon44 2013-12-22, 11:44
@InvisibilisChamaeleo obiekty w przestrzeni nie mogą poruszać się szybciej niż światło. Przestrzeń może, w istocie, bez ograniczeń, ale obiekty nie mogą. A więc mam pytanie, o czym ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-12-22, 11:49 1
Jak śmiesznie sepleni.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-12-22, 12:08
To chyba tusk czyta.
Zgłoś
Avatar
quark 2013-12-22, 16:03
Teoretycznie podróże w czasie są możliwe tylko w przyszłość bez możliwości powrotu. Wystarczy poruszać się z prędkością światła, wtedy czas dla podróżnika płynie dużo wolniej. Po zakończeniu podróży czas poza naszym pojazdem płynął szybciej i już jesteśmy w przyszłości. Teoria jest piękna, lecz nie ma możliwości póki co. Gorzej z poruszaniem się wstecz.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-12-22, 21:48
quark napisał/a:

Teoretycznie podróże w czasie są możliwe tylko w przyszłość bez możliwości powrotu. Wystarczy poruszać się z prędkością światła, wtedy czas dla podróżnika płynie dużo wolniej. Po zakończeniu podróży czas poza naszym pojazdem płynął szybciej i już jesteśmy w przyszłości. Teoria jest piękna, lecz nie ma możliwości póki co. Gorzej z poruszaniem się wstecz.


Trzeba tylko poruszać sie z prędkością światła na wstecznym . Fajny filmik
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-23, 1:30
Ja pierdolę, teraz już wiem jak wygrać w totka
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-12-23, 2:56
Są możliwe, widziałem w Family Guy.
Zgłoś
Avatar
Abdu.babke 2013-12-23, 12:15 1
W przyszłość na pewno.
Wystarczy litr żubrówki...
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-12-24, 21:26
canon44 napisał/a:

@InvisibilisChamaeleo obiekty w przestrzeni nie mogą poruszać się szybciej niż światło. Przestrzeń może, w istocie, bez ograniczeń, ale obiekty nie mogą. A więc mam pytanie, o czym ty pierdolisz?



Ty chyba kurwa na głowe updałeś, nie wiem skąd ten pierdolony egocentryzm wiedzy, ale czytaj

pl.wikipedia.org/wiki/Tachion

Nie mogą poruszać się z prędkością równą prędkości światła, a nie szybciej.
Zgłoś
Avatar
Drakaien 2013-12-25, 2:42
@InvisibilisChamaeleo
"Tachion (z greckiego ταχύς tachýs – szybki, prędki) jest hipotetyczną cząstką elementarną, która porusza się z prędkością większą niż prędkość światła (zob. prędkość nadświetlna). Tachiony są często opisywane przez autorów fantastyki naukowej (występują między innymi w serii Star Trek). Nie ma jednak żadnego dowodu na istnienie tych cząstek."
Widze ze sie za duzo filmow naogladales.
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-12-26, 1:24
@Drakaien,

1. Cała fizyka kwantowa opiera się na hipotezach.
2. Skoro jest możliwe istnienie takich cząstek, to zakaz prędkości poruszania się prędkością szybszą od światła nie istnieje.
3. Nie jest powiedziane, że są to jedyne cząsteczki zdolne poruszać się szybciej niż światło.

A ty się tylko czepiasz bo wiesz że nie masz racji więc stul pysk.
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2013-12-27, 20:47
@up@up@up@up @allup...

Wy tu sobie do gardeł skaczecie a pomyślcie:

Gdyby ustawić tak więcej tych luster, gdyby po każdym odbiciu dawać kolejne dwa lustra, jedno fenickie drugie normalne...można by rozmnożyć te fotony dość znacznie.

Pytanie również co by się stało, gdyby detektor postawić ZA szczeliną a nie przed...czyli w miejscu, gdzie już powstała interferencja?

Zjawisko pokazywane na filmie to "gumka kwantowa", i z podróżami w czasie niewiele ma wspólnego. Więcej może mieć wspólnego z splątaniem kwantowym...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie