18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
filipczax_ck 2013-05-07, 0:51
ja bym chętnie autorowi tych książek przeleciał pięścią po łbie ! śmieć znieważa Polskę ,a tak na prawdę na złą opinię wpływ mają jednostki w postaci tępych i puszczalskich nastolatek ,które na widok dolarów spuszczają majtki ...
Zgłoś
Avatar
massq 2013-05-07, 2:04 5
Wkurwił mnie ten filmik. Zwykłe tępe dziwki, które lecą na to, że ktoś mówi w obcym języku albo ma kurwa inne rysy twarzy. Chuj w to, że może być zawinięty jak worek gwoździ, chuj w to, że może mieć syfa, chuj w to, że pewnie za miesiąc wraca do swojej amazońskiej dżungli a dziewczynę zostawi z dzieciakiem.
Ważne żeby koleżanki widziały, że się przytulił... a no i jeszcze można się pochwalić, że się miało niepolskiego chuja w mordzie.

Kurwa żesz jego mać. Baby są głupie...

Zgłoś
Avatar
w................w 2013-05-07, 2:10 3
bloodwar napisał/a:

Nie pierdolcie że jakby do Was na ulicy zagadała jakaś fajna, chętna Latynoska/Wietnamka/Murzynka to byście spławili "bo jestescie tacy porządni, rasistowscy, patriotyczni i w ogóle"...



muraaas napisał/a:

Osobiście uważam że tak jak laska która puści się z dopiero co poznanym facetem to kurwa tak facet zarywający laski na jedną noc to frajer. Ludzie szanujcie się...



Heh, tego nie powinno się porównywać, bo faceci są tak zaprogramowani, żeby ruchać panny, a to kobieta "dopuszcza" do siebie faceta lub nie. Sorki jeśli rozwaliłem wasz światopogląd, ale nie jest i nie będzie odwrotnie

Parafrazując pewną wypowiedź - klucz, który otwiera wiele drzwi to dobry klucz, ale drzwi, które są otwierane wieloma kluczami, to chujowe drzwi i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-07, 3:16
Sęk w tym, że jeśli ktoś liczy na spotkanie normalnej kobiety, będącej inteligentną i przystępną z wyglądu, to zdecydowanie trzeba zmienić Tagi w wyszukiwarce, bo wyskoczy brak danych. Albo będziesz mieć dziewczynę ładną ale tępą, albo brzydką ale inteligentną i wręcz idealną w każdej innej dziedzinie. Pomijając oczywiście fakt, że wszystkie te najlepsze hybrydy wyżej wymienionych dwóch cech, zawsze są zajęte. I dlaczego okazuje się, że są z pajacami którzy nawet nie kryją się ze zdradami, są chamscy i wręcz należy im się wpierdol za takie odzywki do kobiet. Nigdy nie pojąłem tego fenomenu. Dokładnie dziś, kilka godzin temu rozmawialem z koleżanką, która właśnie chwaliła mi się, że rozmawiała wieczorem w pubie z włochem z erazmusa. Że jakiż to on nie był przystojny, nawet wyobrażała go sobie bez ciuchów. Zapytałem, czy to tylko przez to, że jest włochem i dobrze wie, że takie Polki lecą na łamaną angielszczyznę i kręcone czarne włoski makaroniarzy. Odpowiedziała, że oczywiście nie o to chodzi, rozchodzi się o to że oni są INNI. Ja rozumiem, dorosła kobieta mw. około 30, poznaje dojrzałego faceta, który z pochodzenia jest włochem/niemcem czy cośtam. Tacy ludzie często tworzą normalne związki, bo dzieciak który przyjechał na erazmusa do Polski, nie myśli o niczym innym jak dymanku łatwych polek- i niestety, one nie wyprowadzają go z błędu...
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-05-07, 3:59
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale wkurwia mnie jak jakiś obcokrajowiec próbuje zarwać Polkę. Niby z drugiej strony nic do nich nie mam, ale nie podoba mi się to, że przyjeżdżają do polski jak do burdelu.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-05-07, 8:15
reportaż na poziomie
ale czego się po tefałenie spodziewać, wszystko ustawione a ludzie się tym jarają
jest jednak na to sposób:
niech potęga atomu będzie z wami
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-05-07, 11:57
ja już 9lat temu pisałem po angielsku sms-y do dziewczyny i teraz jest moja żoną
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-07, 13:11 1
Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze parę lat temu na Ukrainie faceci z Polski mieli z górki.
Ogólnoświatowa umowa płci brzmi
"Faceci udają, że nie chodzi im przede wszystkim o seks a kobiety udają, że nie chodzi im przede wszystkim o pieniądze - i wzajemnie udajemy, że tego nie widzimy"

Po co z tym walczyć? Skoro znasz reguły gry to zapierdalaj jak "wyższa moc stwórcza" przykazała i nie martw się, że dziewczyny nie znajdziesz albo, że zostawi Cię dla innego.
Zgłoś
Avatar
kunafis 2013-05-07, 13:23
ja pierdole ale mnie to wkurwia tępe kurwy dają dupy za drina a jak się jest debilem z UK to biorą z połykiem, i to jest niestety prawda wiem co się dzieje po klubach, polskie dziewczyny lecą na kasę ale chuj w dupę przeoranym dziwką. Ale czasem można spotkać normalną i chwała panu
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2013-05-07, 13:58
O co Wam chodzi, przecież na tym propagandowym reportażu z TVNu żadna z dziewczyn się nie puściła. Jedynie poszli na piwo i potańczyć, nikt nie wie co było dalej. A to, że na potrzeby materiału jeden typ z trzema kobietami pochodził po Warszawce to nic takiego.
Aczkolwiek uwielbiam wszystkie te akty nienawiści
Zgłoś
Avatar
Orissa 2013-05-07, 14:15
Jak to jest, że te kurwiszcza lecą na ludzi mówiących tą płynną angielszczyzną, rozbijają się z nimi po klubach (pewnie dość często), a same ledwo znają ten język. Mając tyle praktyki, takiej życiowej, powinny jednak mówić jakoś normalnie, prawie że naturalnie, a nie dukać jak licealiści na przymusowych lekcjach
Zgłoś
Avatar
xDSx 2013-05-07, 17:30
3:14 zagraniczni, KOLOROWI kurwa jego mać ruda szmata bez honoru, jak chce to przemaluje dla niej chuja na czarno, albo żółto plakatówkami tak, żeby ssąc mi jaja cała się upierdoliła i też będzie kolorowa... brak słów
Zgłoś
Avatar
bartaz69 2013-05-07, 17:32
wszystkie angole irole i inne scierwa powinni dostawac wjeb za samo chodzenie po miescie z kobieta, tak samo jak polacy w anglii itp... idziesz sobie ze swoja dziewczyna z polski w nocy, a zaraz dostajesz wpierdol za to, ze jestes z polski i gadasz po polsku z polska dziewczyna... skoro oni nie sa tolerancyjni to dlaczego my mamy byc ?
Zgłoś
Avatar
kacu89 2013-05-07, 17:50
W 3:30 - przekaz podprogowy. Słychać 2 jęknięcia jakiejś laski (pewnie podczas jebańska)
Zgłoś
Avatar
Dervoo 2013-05-07, 23:46
Niby nie moja sprawa, bo nie można brać odpowiedzialności za głupotę innych ludzi(rodaczek) ale boli mnie to strasznie, aż chciałoby się coś z tym zrobić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie