18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Avatar
Harkness 2021-07-15, 7:35 1
rzepek1 napisał/a:

I co, pedalarz też dostanie mandat 500 zł + 10 pkt karnych ?



Może dostać mandat, co do punktów karnych tylko jeśli się przyzna że posiada prawo jazdy, ale właśnie dlatego nikt tego nie zgłasza żeby tych punktów nie dostać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-07-15, 8:08 2
Harkness napisał/a:

Może dostać mandat, co do punktów karnych tylko jeśli się przyzna że posiada prawo jazdy, ale właśnie dlatego nikt tego nie zgłasza żeby tych punktów nie dostać.


Ale ty wiesz ze jak policja po pesele na bęben wrzuci to wiesza wszystko o twoich uprawnieniach i przewinieniach ???
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-07-15, 10:00 1
Za szybko filmik się kończy, a pewnie było tak że podprowadził ją do tego słupa rzucił torebkę i pojechał, bo widać że mu się spieszy.
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-07-15, 10:16 5
Na całym świecie to samo. Pasy? Czerwone światło? Pedalarzy to nie obowiązuje
Zgłoś
Avatar
Pizdus 2021-07-15, 10:23
carrol93 napisał/a:

sądu



carrol93 napisał/a:

Załóżmy że kobieta dostała jakiegoś tam urazu. Weź się kurwa "dopros" jakieś kasy od takiego chuja nawet po wyroku sądu itd. Jeździsz po ulicy- obowiązkowa jakaś blacha rej i OC.



Oczywiście

Zgłoś
Avatar
pikaczju 2021-07-15, 13:36 2
@up.
A może zamiast debilnego OC na wszystkie pojazdy mechaniczne, wprowadzić OC na poruszających się po drogach publicznych jakimikolwiek pojazdami? Jeździsz tylko rowerem to masz jakieś tam tańsze, masz wyższe uprawnienia i poruszasz się po drodze samochodem, ciężarówką czy czymś to wykupujesz odpowiednio wyższe i w tym masz niższe grupy pojazdów. To mi się wydaję sprawiedliwe. Odpowiedzialność cywilna powinna obejmować osobę,a nie pojazd. A jak się zsunie na postoju puste auto,to przecież ma właściciela
Zgłoś
Avatar
drabi1 2021-07-15, 15:35 1
Szprychy za karę mu połamać.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2021-07-15, 15:53 1
nie podnosi sięczłowieka po takim upadku. Może mieć połamaną szyję
Zgłoś
Avatar
majsterkolo 2021-07-15, 16:38
Dobra małą.... weź zejdź mi z rowerka, nie wygłupiaj mi się tutaj
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-07-15, 17:01
Pedalarzy nie obowiązują przepisy ruchu drogowego, nie wiedzieliście o tym?
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2021-07-15, 18:55
Jak kurwa można przechodzić przez przejcie patrząc się pod nogi ja kurwa nawet na jedno kierunkowej oglądam się w obie strony non stop.
Zgłoś
Avatar
Harkness 2021-07-15, 19:36 1
baronturbina napisał/a:

Ale ty wiesz ze jak policja po pesele na bęben wrzuci to wiesza wszystko o twoich uprawnieniach i przewinieniach ???



No teraz kiedy jest wszystko dostępne online to pewnie masz rację, ale kiedyś tak to wyglądało jak napisałem

Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-07-15, 20:10
carrol93 napisał/a:

Załóżmy że kobieta dostała jakiegoś tam urazu. Weź się kurwa "dopros" jakieś kasy od takiego chuja nawet po wyroku sądu itd. Jeździsz po ulicy- obowiązkowa jakaś blacha rej i OC.



A jakby ją przewrócił ten dzieciak na hulajnodze? Albo po prostu biegnący pieszy? Taa, kurwa weźmy wszystkim nabijajmy numerki, jak w jakimś pierdolonym Oświęcimiu!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-07-15, 20:43 1
Harkness napisał/a:

No teraz kiedy jest wszystko dostępne online to pewnie masz rację, ale kiedyś tak to wyglądało jak napisałem


Nie będę polemizował i napewno w powyższym masz racje
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-07-15, 22:21
kultura musi być miał kask

kultura musi być kask miał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie