18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Podrywacz o podrywaniu
dsr • 2012-07-10, 13:33
Koles, ktory z sensem gada o podrywaniu lasek. W dodatku polskie napisy, wiec moze go kojarzycie.

Widać, że koleś ma z lekka sadystyczne poczucie humoru, wyśmiewa rzeczywistość w taki sposób, że prawdopodobnie nie zauważysz, że gada o tobie. Przy tym to o co chce przekazać, odnosze wrażenie, że to najprawdziwsza prawda.

Dla mnie koleś to wielkie odkrycie, wreszcie ktoś w tej c**kowatej społeczności "podrywaczy", kto nie wygląda jakby całe swoje życie przesiedział w kółku wzajemnych adoratorów.

Warto obejrzec, potraktujcie to jak stand-up.

Zgłoś
Avatar
Jigsaw1987 2012-07-10, 21:52 4
ALTON napisał/a:

A mnie to rozpierdala jak chłopak płacze że nie umie poderwać panienki. Bycie sobą i bycie choć lekko przebojowym gwarantuje powodzenie. Poco podobać się 50 panienkom jak można podobać się jednej z którą spędzisz możliwe, że i całe życie? Trzeba sie przedewszystkim wyluzować a nie zachowywać jak z kijem w dupie. Ot i cały sukces.

Wiem to po sobie. Kiedyś chodząca masarnia sprzed komputera nakurwiająca głupie posty na sadisticu zachwycająca się jak widzi flaki i życząca śmierci każdemu gimbusowi. Przyszedł moment, że mój płącz nad niepowodzeniami życiowymi zaczął mnie samego męczyć. Zrzuciłem 34Kg, zacząłem biegać. Wyluzowałem zwieracz w dupie i zaczynałem otwierać gębę, skończyłem się spinać. Trochę wiary w siebie i jest zajebiście.



Cool story Bro !
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2012-07-10, 22:07 2
Heh, a jak nie jest się przebojowym to też należy być sobą?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-07-10, 22:18 2
Może i nie wiele wiem ale grunt to nie być żałosnym. Dziewczyny wiedzą, że każdy by sobie poruchał a jak taki delikwent zarzeka się, że mu o to nie chodzi, chce sobie spacerować, wąchać z nią kwiatki i udaje nieszczęśliwego, że ma kutasa to tylko pajaca z siebie zrobi. A z resztą, teraz to wystarczy do internetu siąść a tam już czeka mnóstwo bab które chcą siąść na chuja.
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-07-10, 22:21
Plecionkarz napisał/a:

A z resztą, teraz to wystarczy do internetu siąść a tam już czeka mnóstwo bab które chcą siąść na chuja.


i statystycznie z 10x więcej kolesi
Zgłoś
Avatar
Baksiu 2012-07-10, 22:23
ALTON, chodź na piwo, mistrzu !
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-07-10, 22:24
Podoba mi się bardzo jego image. Wygląda jak bezdomny trochę.
Większośc tych PUA czy jak to się zwie postaci znanych (tzn kojarzę 2 i nie pamiętam nazw, jeden chyba się nazywa Mystery) wyglądają jak ostatnie pedzie. A ten wygląda całkiem śmiesznie i te laski wyrywa i ma poczucie humoru, a nie takie poczucie humoru na Edwarda ze zmierzchu.

Nie wiem jak to jest z tymi poradnikami, ale coś czuję że jak gośc jest paskudny to tak i tak żadne laski nie złapie, a jak jest nudny albo jakiś to również.
Pisał tam u góry gośc, trzeba coś robic, miec zainteresowania, ruszac się trochę żeby nie byc zaniedbanym i byc pewny siebie i wtedy prawdopodobnie człowiek w ogóle nie myśli nad takimi rzeczami jak jakieś tam PUA bo nie ma w tych sprawach jakichś problemów
Zgłoś
Avatar
why 2012-07-10, 22:31 3
"Wyluzowałem zwieracz w dupie i zaczynałem otwierać gębę..." Wspomnienia z wizyty u proboszcza
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-07-10, 22:39
to pewnie spotkanie dla osób chętnych udziału w takim kursie, a nie sam kurs. koleś po prostu robi sobie reklamę i rozwiewa wątpliwości przyszłych adeptów.
Zgłoś
Avatar
aphroman 2012-07-10, 22:47 1
@ALTON
Wyluzowałeś zwieracz w dupie... Jak ma na imię Twój chłopak?
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2012-07-10, 22:51
ale tak szczerze, to po co mu to? zaliczanie babek można wrzucić do jednego worka z ''ile to wódy wypiłem'', ''ile wypaliłem'', ile grzybów zjadłem'' itp. fajnie przespałeś się z setką kobiet i co z tego, zmieni to coś? to już wole jazdę na motocyklu.

PS Alton - Pomor to ty ?
Zgłoś
Avatar
marc-men 2012-07-10, 23:35
tutaj widać jak na niego reagują:
[video]

miałem na myśli kobiety a nie kurwy
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-07-11, 1:22 1
grandl napisał/a:

tutaj widać jak na niego reagują:


Te panny wyglądają na zgrabne i w sumie do ruchania ale to nie zmienia faktu, że są to najebane panny spod klubu typ jest pewny siebie ale darciem ryja, że to jest jego dziewczyna raczej nie udowodnia, że zna się na rzeczy zwłaszcza jeśli tym filmikiem miał rozwiać wszelkie wątpliwości
Zgłoś
Avatar
xsw2 2012-07-11, 8:25 1
dymion napisał/a:


Cytat:

A z resztą, teraz to wystarczy do internetu siąść a tam już czeka mnóstwo bab które chcą siąść na chuja.


i statystycznie z 10x więcej kolesi



Nie wiem na jakie strony wchodzisz, ale lepiej je zmien. Watpie czy na pale chce wskoczyc 10x wiecej gosci niz lasek
Zgłoś