18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Podrywacz o podrywaniu
dsr • 2012-07-10, 13:33
Koles, ktory z sensem gada o podrywaniu lasek. W dodatku polskie napisy, wiec moze go kojarzycie.

Widać, że koleś ma z lekka sadystyczne poczucie humoru, wyśmiewa rzeczywistość w taki sposób, że prawdopodobnie nie zauważysz, że gada o tobie. Przy tym to o co chce przekazać, odnosze wrażenie, że to najprawdziwsza prawda.

Dla mnie koleś to wielkie odkrycie, wreszcie ktoś w tej c**kowatej społeczności "podrywaczy", kto nie wygląda jakby całe swoje życie przesiedział w kółku wzajemnych adoratorów.

Warto obejrzec, potraktujcie to jak stand-up.

Zgłoś
Avatar
pkh 2012-07-10, 14:02
Bardziej to wygląda jak jakiś kabaret a nie kurs podrywania
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-07-10, 14:05 49
A mnie to rozpierdala jak chłopak płacze że nie umie poderwać panienki. Bycie sobą i bycie choć lekko przebojowym gwarantuje powodzenie. Poco podobać się 50 panienkom jak można podobać się jednej z którą spędzisz możliwe, że i całe życie? Trzeba sie przedewszystkim wyluzować a nie zachowywać jak z kijem w dupie. Ot i cały sukces.

Wiem to po sobie. Kiedyś chodząca masarnia sprzed komputera nakurwiająca głupie posty na sadisticu zachwycająca się jak widzi flaki i życząca śmierci każdemu gimbusowi. Przyszedł moment, że mój płącz nad niepowodzeniami życiowymi zaczął mnie samego męczyć. Zrzuciłem 34Kg, zacząłem biegać. Wyluzowałem zwieracz w dupie i zaczynałem otwierać gębę, skończyłem się spinać. Trochę wiary w siebie i jest zajebiście.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-07-10, 16:21 5
Tak i mówi to gość który ma 18cm w zwisie, to sie nie dziwie, że masz zajebiście

Jak jestem soba to zawsze słysze od jakiejś dziewczyny "no wiesz, ale moglbys schowac penisa", "mozesz mi nie wkladac palcow do majtek?", w kinie "ojej czemu masz takiego mokrego kciu.... zaraz zaraz kurwa to nie kciuk!", nie raz dostałem nawet liścia za to, to też wielkie księżniczki obrażone, że im oddalem z buta...

No i chuj poradzisz na to
Zgłoś
Avatar
blasjas 2012-07-10, 16:32 5
nie wierzę, że ten koleś coś rucha... to jest bardziej pseudo-kabaret niż szkolenie o podrywaniu, koleś zamiast skupić się na tym co jest ważne to opowiada jakieś głupoty i powtarza się po 10 razy (z tym złym to i z 20 było)... Żal...
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-07-10, 16:57
Bądźcie sobą a każdą wyrwiecie chopaki !
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-07-10, 19:06
A wie ktoś jak poderwać kolesia?
Zgłoś
Avatar
soqman 2012-07-10, 20:33 13
Xenomorph08 napisał/a:

A wie ktoś jak poderwać kolesia?



Nie rób sobie żartów z tej choroby zwanej "gejofilią" i nie wprowadzaj na sadistic tej popierdolonej epidemii tolerancji, która i tak atakuje nas od rana do wieczora

Wracając do tematu... koleś nie podał szczegółów jak poderwać laskę, więc wracam do moich codziennych ćwiczeń...
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-07-10, 20:40 26
Jak ja jestem sobą, to mnie wyzywają od wrednych i zimnych chujów jak staram się taki nie być, to nazywają fałszywym, dwulicowym chujem
A jak jestem miły to nieufnie patrzą...

Przejebane całe życie
Zgłoś
Avatar
joncio19 2012-07-10, 20:54 2
nie znacie GRY
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-07-10, 20:56 1
ALTON napisał/a:

A mnie to rozpierdala jak chłopak płacze że nie umie poderwać panienki. Bycie sobą i bycie choć lekko przebojowym gwarantuje powodzenie. Poco podobać się 50 panienkom jak można podobać się jednej z którą spędzisz możliwe, że i całe życie? Trzeba sie przedewszystkim wyluzować a nie zachowywać jak z kijem w dupie. Ot i cały sukces.

Wiem to po sobie. Kiedyś chodząca masarnia sprzed komputera nakurwiająca głupie posty na sadisticu zachwycająca się jak widzi flaki i życząca śmierci każdemu gimbusowi. Przyszedł moment, że mój płącz nad niepowodzeniami życiowymi zaczął mnie samego męczyć. Zrzuciłem 34Kg, zacząłem biegać. Wyluzowałem zwieracz w dupie i zaczynałem otwierać gębę, skończyłem się spinać. Trochę wiary w siebie i jest zajebiście.


Idolu...
Zgłoś
Avatar
Kruncher 2012-07-10, 21:14
Właściwie koleś przez cały czas pierdolił śmiechy, i nic konkretnego nie powiedział.
Zgłoś
Avatar
marc-men 2012-07-10, 21:23 6
Mam wrażenie, że panienki w ten sposób na niego reagują...
Zgłoś
Avatar
grandl 2012-07-10, 21:29
Kruncher napisał/a:

Właściwie koleś przez cały czas pierdolił śmiechy, i nic konkretnego nie powiedział.



Nie usłyszałeś nic konkretnego bo takie kursy są bardzo drogie (1500-4000zł/3 dni) i nikt nie będzie udostępniał materiałów z teorii/praktyki w necie za frajer. A tutaj mieliśmy pokaz raczej kabaretu luzującego ewentualnie pokazu jak nie mieć przy publice wspomnianego wyżej "kija w dupie".
Zgłoś
Avatar
dsr 2012-07-10, 21:38 6
grandl napisał/a:



Nie usłyszałeś nic konkretnego bo takie kursy są bardzo drogie (1500-4000zł/3 dni) i nikt nie będzie udostępniał materiałów z teorii/praktyki w necie za frajer. A tutaj mieliśmy pokaz raczej kabaretu luzującego ewentualnie pokazu jak nie mieć przy publice wspomnianego wyżej "kija w dupie".



Właściwie jak ktoś chce konkrety wystarczy wpisać "real social dynamics" na youtube.

Jest masa filmików, które oni sami umieszczają, za darmo z konkretną wiedzą, widać taki mają sposób na pozyskwanie klientów, teoria dostępna za free.

marc-men napisał/a:

Mam wrażenie, że panienki w ten sposób na niego reagują...Obrazek



tutaj widać jak na niego reagują:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie