18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
KarolCarmel 2013-08-26, 23:03 38
No i prawidłowo zazdrosnego chuja urządził.
Zgłoś
Avatar
Juust1ce 2013-08-26, 23:04
ja pierdziele mam taki internet zajebisty że kurwa nawet tego filmiku nie moge obejrzeć kurwa chyba nawet maść na ból dupy nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-08-26, 23:41 4
@up łap streszcznie:
kolesie chyba cos tam wpierdalali na zawody, jeden wygral, siedzacy obok niego cwaniaczek bez koszulki z czapeczka z daszkiem do tylu (czyli kretyn), wpierw sciska mu policzki, typ go zlewa wstaje i sie cieszy, na co ten zsuwa mu spodenki na oczach ludzi. Chwile pozniej cwaniaczek w czapce splywa z krzesla, a kolo ktory wygral zawody w zarciu czuje lekkie pobolewanie kosteczek w dloni
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-08-27, 0:06 18
FryzjerZG napisał/a:

@up łap streszcznie:
kolesie chyba cos tam wpierdalali na zawody, jeden wygral, siedzacy obok niego cwaniaczek bez koszulki z czapeczka z daszkiem do tylu (czyli kretyn), wpierw sciska mu policzki, typ go zlewa wstaje i sie cieszy, na co ten zsuwa mu spodenki na oczach ludzi. Chwile pozniej cwaniaczek w czapce splywa z krzesla, a kolo ktory wygral zawody w zarciu czuje lekkie pobolewanie kosteczek w dloni


Czytała Krystyna Czubówna.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-08-27, 2:57
Ma za swoje.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-08-27, 18:11
Najpierw kozaczy, potem się poddaje a i tak dostaje w trąbę - zgaduje że to Francuz
Zgłoś