18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
danke1111 2015-01-30, 18:35 14
Nie wiem skąd ta ironia Polaków. Ciekawe jakby ktoś złapał ich rodziny i obsadził ładunkami wybuchowymi.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-01-30, 19:06 177
Mimo, że nasi chłopcy zagrali dosyć słabo, to gdyby nie stronnicze decyzje sędziów wygraliby. Uznanie bramki rzuconej z pola bramkowego, podyktowanie karnego którego nie powinno w ogóle być czy gwizdanie w momencie, kiedy mieliśmy czystą pozycję, wreszcie kara 2 minut, która została nam bezsensownie podyktowana przy tylko 1 karze katarskich kurew. Niech zdychają wszyscy, którzy finansowali ten przekręt i sędziowie. W bólu i cierpieniach.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-01-30, 19:21 29
hehehe niech się nacieszą brudasy bo tak samo jak Serbowie odejdą w zapomnieniem po imprezie u siebie ,a Polacy będą dalej walczyć z światową czołówką. Zwłaszcza za rok podczas Mistrzostw Europy które się u nas odbędą.
B.T.W. mam nadzieję ,że żabojady/zbieracze truskawek ich rozgromią w finale
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2015-01-30, 19:26 7
Ja pierdole, przecież w sporcie chodzi o rywalizację, a nie o wygraną, wygrana to rzecz drugorzędna. Jeżeli Katar tego nie widzi, to na prawdę jest kurwa w chuj zacofanych krajem
Zgłoś
Avatar
jeremii500 2015-01-30, 19:27 1
Parę baryłek ropy poszło na upominki...
Ale co tam.....
.......NIC SIĘ NIE STAŁOOOOO, POLACY NIC SIĘ NIE STAŁOOOOOO...
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2015-01-30, 19:32 13
Erdo@
Kurwa mać, mądre słowa, chodź ci obciągne
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-30, 19:33 3
Nie trafiali w prostych sytuacjach to kto jest winny? Popatrzcie na skuteczność bramkarzy. Trochę obiektywizmu, a nie wieczne obwinianie wszystkich dookoła.
Zgłoś
Avatar
D-Rose 2015-01-30, 19:36
Co za słoma z butów.
Zgłoś
Avatar
wypchalek 2015-01-30, 19:36 1
już kurwa szczekanie na sędziów. Polacy mięli zagrać tak by wygrać. tak jak wkurwiało mnie gadanie po MŚ w siatkówce, ze Polacy mięli lepiej bo coś tam, to teraz będzie mnie wkurwiało pitolenie naszych rodaków na sędziów i petrodolary, Katar wygrał i chuj. Trudno. Raz się wygrywa, a raz przegrywa. bardziej mnie drzaźni ta ich reprezentacja za pieniądze. i ogólnie te pieniądze w sporcie mnie wkurwiają. najbogatsi są najlepsi
Zgłoś
Avatar
aminos 2015-01-30, 19:39 2
Erdo, jakbyś poświęcił więcej czasu na pasję (którą nie jest podglądanie starej w wannie) to mógłbyś zrozumieć ich złość.
Zgłoś
Avatar
xbandzior 2015-01-30, 19:40 1
chujowo grali to przegrali
jeszcze zwalaja na sedziów
jap przegrałeś to trudno wypierdalaj z szacunkiem
Zgłoś
Avatar
srylag 2015-01-30, 19:42 3
@wypchałek
gadasz jakbyś tego meczu w ogóle nie oglądał...

Edit: prawda, nie grali najlepiej, ale daliby radę przy sprawiedliwej ocenie
Zgłoś
Avatar
janek2121 2015-01-30, 19:47 3
Polacy wygrywali trudniejsze mecze z sędziowaniem o wiele bardziej stronniczym niż dziś i w momencie kiedy przy 2 minutowej karze dla Kataru w końcówce traci się 2 bramki to gadanie o pieniądzach, przekupionych sędziach itp. jest śmieszne. Przegrali z reprezentacją najemników ale nie dlatego, że Katar miał lepsze stroje czy mniejsze bramki a dlatego, że zwyczajnie zagrali słabszy mecz... Parę ew. dyskusyjnych kar dla Polski nie przegrało meczu. Chłopaków rozumiem bo wkurwieni musieli być co normalne ale komentarzy Januszów sprzed telewizora nie ogarniam.... Przyjdzie taka Francja w dyspozycji i im wpierdolą 10 punktami bez gadania o sędziach...
Zgłoś
Avatar
Blood14 2015-01-30, 19:48 3
pierdolone araby. gazowałbym !
Polska vs Pieniądze tak to kurwa wyglądało.
Zgłoś