18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
sveq 2010-06-03, 12:15
Co ty facet pierdolisz oO
6tys to za dużo? Wiesz ile jest warty sam dom? (bez mebli paneli, kafelek itp)
Zgłoś
Avatar
Stew 2010-06-03, 13:03
Muzyka w tle idealnie dopasowana do poziomu intelektualnego tego typa.
Zgłoś
Avatar
afrixnefrezil 2010-06-03, 14:05
ale wy jesteście kurwa tępi, ja pierdole

po 1. szalwia nie mieszka na terenach zalanych - platki ma chuj wie skad
po 2. odnośnie pierwszego - troll z tapchana (jakze kurwa udany)
po 3. to jest skurwysyny sadistic i ma byc czarno - chociaz teraz coraz wiecej gowna zalewa ten serwis[/list]
Zgłoś
Avatar
koko.szatan 2010-06-03, 20:59
Thelema napisał/a:

Ludzie tak mają że jak darmo dostają to nie szanują. Widzę to na festynach - tam gdzie żarcie za darmo dają to zawsze mnóstwo wala się po ziemi i w koszach, a tam gdzie trzeba zapłacić nawet symbolicznie to zmarnowanego jedzenia jest malutko.

Dlatego ja nie daję. Ani na Caritas, ani na PCK, ani Cyganom czy innym Rumunom na ulicy. Bo wiem że z ludzi którym się wszystko daje rosną szuje.



o jaka filozofka...
z tego, co napisalaś, tobie nikt za darmo nie dawał. w takim razie, jak to jest, że i tak wyrosłaś na egoistyczną mendę?
Zgłoś
Avatar
podgor5 2010-06-06, 20:13
jaką mendę ziom? przeczytaj jeszcze raz a zrozumiesz zamysł tego jej tekstu. ja też nie daję żadnym cyganom w autobusach i tramwajach nawet złotówki bo wiem jakie to jest niewdźięczne chujowe społeczeństwo
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-06-06, 23:06
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Dostaną kasę z ubezpieczeń, nie powinni jeszcze dostawać jałmużny od państwa. A jak tak, to niech z kieszeni polityków.



Aex...

Primo.

Zostali zapewnieni że wały wytrzymają, (pozwolenie na budowe domu) ergo ? Skąd myśl na ubezpieczenie przeciw powodzi ?

Secundo.

Płacili podatki, w przypadku klęski żywiołowej jaką jest powódź chyba mają prawo chodź do tej marnej jałmużny bo więcej ofiarowali państwu niż te marne 6k.

Tertio.
Nawet jeśli ktoś ubezpieczył się od powodzi to pieniądze z ubezpieczenia nie pozwolą na zbudowanie nowego domu, - chyba że rolnicy srają kasą i ubezpieczali domy za grubą forse.
Weź pod uwage że za zapierdalanie na polu nie ma kokosów, a gdyby nie oni nie byłoby amciu amciu

Quarto.

Myślałbyś podobnie gdyby trąba powietrzna zniszczyła twój dom i dostałbyś 6 tysięcy mając rodzine do utrzymania ?

Oni stracili wszystko, nie rzadko cały dorobek życia, naprawde uważasz że nie ma w naszym państwie wiekszęgo marnotrawstwa pieniędzy niż pomoc ofiarom powodzi ?
A idiota wyżej niepotrzebnie ją dostał.

Turkusowa Dziewica napisał/a:

niczym sobie na nie nie zasłużyli i ograbiają państwo.



Płacili podatki całe życie - uwierz oddali państwu więcej bo życie rolnika naprawde nie jest łatwe.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-06-06, 23:09
Bóg napisał/a:

...Oni stracili wszystko...



Co ja o tym mysle? Hym... :

sadistic.pl/mamy-wyjebane-vt24155.htm
Zgłoś
Avatar
B................u 2010-06-07, 15:00
A teraz, po nieprzeczytaniu całego tematu...

Czy jadł ktoś te płatki z UE? Wiecie jakie to jest obrzydliwe, to nie smakuje jak płatki kukurydziane, nawet te z biedronki.

Koniec.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-06-07, 15:59
Aex, no skoro tak do Ciebie nie dociera to może inaczej.

Wilków nie byłby zalany gdyby nie rozwalono wału - a rozwalono go by Warszafka nie pływała.

Stracili dorobek życia nie przez własną głupote, ale przez to że są mniej ważni od Warszawy (to oczywiste jednak należy im się coś za to poświęcenie nie uważasz ?)

A i jeszcze coś, nie musisz się martwić też że twoje pieniążki idą na zapłacenie ofiarom powodzi.
Rolnicy w przyszłym roku nie dostaną dopłat UE, bo poszły na powodzian.
Więc nie masz co narzekać, mimo iż zostali "podlani" celowo to jeszcze im zajebano dopłaty.

Co do reszty komentatorów, prosze się ograniczyć bo w sumie mam wyjebane na to co piszecie i nawet nie chce mi się tego czytać.

Turkusowa Dziewica napisał/a:

Trąb powietrznych w Polsce nie ma, a przynajmniej nie taki, bym się musiał obecnie bać o mój dom. A jak się pojawią takowe, to znaczy, że nadchodzi koniec świata więc... Mam wyjebane



To był przykład, pytam jedynie czy twoim zdaniem ograbianiem państwa jest branie odszkodowań od w/w kraju za zapewnienia że teren pod budowe domu jest bezpieczny przed zalaniem.
Więc PWNED
Zgłoś