18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Trimeresurus 2013-05-31, 1:19 77
Niby nie każdy wierzy i nic mi do tego... No ale jednak cała procesyja i czytanie Ewangelii to mogliby na kilka minut darować ,,łatanie" w siatę... Nieco bezczelnie się zachowują i tyle. 5-10 minut by ich też nie zbawiło.

I nie, nie obchodzą mnie ,,jedyne słuszne poglądy", iż zajebiście młodzież robi, że ma w dupie religie, wierzenia, bogów itp...
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-05-31, 1:27 92
Sytuacja z dzisiaj... Idę sobie z kumplem na piwo, paręnaście metrów przed monopolem stoi sobie jakaś babeczka i kiedy usłyszała jak spytałem kumpla 'Dzisiaj jest jakieś święto? Nigdzie ludzi nie ma'
to z wielkim oburzeniem spojrzała na mnie jakbym jej córkę zamordował, później dodatkowo kumpel spytał się mnie czy bierzemy od razu dwa piwa, wtedy to już był koniec... babka dostała szału pizdy w oczach. Po czym jakieś 10minut później widzieliśmy jak wychodzi z tego właśnie sklepu z piękną butelczyną 0.5.
Także większość wierzących uważa tutaj chyba że wszyscy muszą wiedzieć kiedy są takie święta, chodzić do kościoła i już wcale nie pić w ten dzień alkoholu, szkoda tylko że oni już mogą bo to 'co innego' : x

Może i opowieść nie najwyższych lotów ale za to autentyk
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-31, 1:47 222
zamiast 40 bogow macie 1 boga i 39 swietych .... monoteizm po chuju
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-31, 1:56 145
hahaha komentator jest mistrzem

pewnie gdyby mógł to by spalił grających w piłkę na stosie bo "moje święto jest kurwa!"
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-05-31, 1:59 2
SkipiBoom napisał/a:

Nie masz gdzie reklamowac swoich postow? warna mu nie piwo.


Jebnij się w łeb. Mój post jest w było.pl, więc co ty pierdolisz o jakichś piwach? Piwo to bym tobie dał, ale wsadził ci je w dupę i jeszcze dobrze kopnął, żeby się butelka stłukła.
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-05-31, 2:17 119
Nosz kurwa.
Ja, wraz z moim kółkiem satanistycznym pw. Beliasza jak robimy jakikolwiek event to trzeba się chować po cmentarzach, po nocy, żeby mieć spokój, a ta banda pajaców nie dość że może sobie czcić swoje wyimaginowane guru kiedy chce, w dzień, jeszcze im wolne od roboty dadzą, to jeszcze kurwa źle.

No za chuj nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-05-31, 2:44 150
"XXI w. mamy a tu takie rzeczy" - powiedział koleś czczący żydowskiego zombie sprzed 2000 lat i odprawiający co niedzielę rytuał symbolicznego kanibalizmu.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2013-05-31, 2:55 28
Już myślałem, że wylecą z toporami a tu w piłkę grają. Ale wynik meczu to:

FC Poganie 1:0 RKS Chrześcijanie

Autor filmiku jest dość znany i pogardzany przez konserwatywne środowiska w tym kraju. Komentarz spod filmu na yt(sprzed kilku minut)

Cytat:

Pan się myli i to bardzo. Wcale się nie bawiłem, lecz zraniony do żywego postanowiłem uwiecznić zderzenie zachowania pogańskiego z emanacją świętości i pobożności jaką jest procesja. Nie jest grzechem haratnąć w gałę - jak to powiada nasz Pan Premier. Chodzi o kontekst. Że owi młodzi ludzie grali akurat w tym czasie i nie zatrzymali się z szacunku dla Świętości ani na chwilę. Ten kontekst daje do myślenia. Zderzenie zachowania, stylu, podejścia. No i powstał dobry film.



Zamiast mieć na nich wyjebane i się modlić to nagrywa
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-05-31, 3:00 50
Katolikom to już się w dupach zaczyna przewracać.
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-05-31, 3:35 9
Jakiś dziwny to zwyczaj żeby ludzie stali na ulicy i się w szczekaczki wsłuchiwali, myślałem że to totalitarny przeżytek.
Zgłoś
Avatar
styq 2013-05-31, 4:21 18
Chuj zamiast słuchać swoich proroków to dzieci nagrywa...
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-31, 4:25 113
@uuuuuuuuupppppppppp
pan ktory dal pierwszy komentarz o tym zeby zrobili sobie 5-10 minut przerwy..
to czemu te kurwy nie zrobily 5-10 minut przerwy az oni nie skoncza grac w pilke?!

niech spierdala ten kamerzysta a mnie nie wkurwiaja katole jebani.
budza z rana jakims jeczeniem kurwa jakby swinie zarzynali.
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-05-31, 6:14 24
Nasz swiat jest pograzony w intelektualnej spirali wiery z przed 2 tysiecy lat.Co za gowno, az ogarnia czlowieka depresja
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-31, 8:58 32
religia robi sieczkę z mózgu, ot i cała prawda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie