18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Pogawędka o rasizmie
koniu • 2011-05-08, 13:09
Trzeba mieć grande cojones, żeby w USA w ogólnodostępnej TV powiedzieć, że się kogoś nie lubi tylko dlatego, że ten ktoś jest czarny.
Samemu będąc 'brown'.
Uwaga: mówią po angielsku.

Zgłoś
Avatar
milosz1302 2011-05-09, 9:37
Bardzo, ale to bardzo chciałbym żeby ktoś w końcu takie zdanie wyraził w Polskiej telewizji na temat szoszonów (czyt. cyganów). Z nimi jest dokładnie tak samo a może nawet gorzej. Mieszkam w mieście gdzie roi się od nich a powiem szczerze nie widziałem żadnego "normalnie" pracującego, praktycznie jakkolwiek pracującego. Najpierw to posyłają wszystkie swoje dzieci do szkoły specjalnej żeby dostawać renty na nie, a jak już dorosną to każdy, ale to każdy ciągnie z opieki ile się da.
Zgłoś
Avatar
Hybris 2011-05-09, 18:00
Ktoś zauważył, że zdjęcie jest czarno-białe... ?!
W sumie nie zmienia to faktu, że "Majkel" jest murzynem i nim pozostanie.

milosz1302 przydałby się taki Holocaust w wersji dla cyganów.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2011-05-09, 21:16 1
Są black people i są niggers... i tyle.
Dobrym przykładem, aby zobaczyć prawdziwych czarnuchów jest wyjazd do Londynu. Tam są najciekawsze okazy. Obwieszeni podróbkami z Afryki i z pitbullami na smyczy. Wszelkiego rodzaju "drogie" imprezy ? Zawsze będzie tam kilku. Wiecznie w McDonaldach, wiecznie się bujają, po północy "Heyyy man wanna buy a watch ? Wanna buy weed ?". A jak zobaczą kobietę..... No kurwa... szopkę odstawiają na ulicy.
Oczywiście nie wszyscy tacy są... Mam kilku czarnoskórych znajomych i nie ma z nimi problemu.. Ale to są głównie osoby z biednych afrykańskich państewek. Oni szanują pieniądz.
Amerykańskie czarnuchy to inna bajka.. tak samo Ci z Paryża i Londynu...
Zgłoś
Avatar
woccow123 2011-11-11, 14:45
Earth napisał/a:

Kurwa, z czarnuchami jest jak z pedałami, czy innym syfem. Dopóki mają zamknięte ryje to spoko, ale jak chcą kurwa jebanego szacunku to na niego nie zasłużą Paradami jebanej Równości, ani darciem ryja. W Usa też im się w dupach poprzewracało. Ci ze studia, jestem o tym przekonany, podzielają zdanie grubasa, a oburzają się tylko po to, żeby nie wylecieć z pracy.


ty nie zaslugujesz na szacunek
Zgłoś