18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Lupa 2024-09-11, 11:32
Spasiona, żółta i nie ruszają przez kutasa wadżajna przejęła kontrolę nad nosicielką. Ot i skutki.
Zgłoś
Avatar
ism 2024-09-12, 19:38
wilkoala napisał/a:

Nie rozpędzaj się tak bo jeśli bez skrępowania mówi o "Niggas", to pewnie jeszcze większy wstręt czuje do "Pollack".



ty to chyba potrzebujesz warsztatow pewnosci siebie. Jestes kurwa pizda czy co jest nie tak z Toba?
Zgłoś
Avatar
Michal1970 2024-09-12, 21:43
Wyrzucić na trzecią szynę, później ekstradycja w worku do Chin.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-13, 15:21
ism napisał/a:

ty to chyba potrzebujesz warsztatow pewnosci siebie. Jestes kurwa pizda czy co jest nie tak z Toba?



Ze mną wszystko w porządku, dziekuję że pytasz.
Taka jest prawda że na zachodzie w większości mają nas za śmieci i white trash, słyszałeś kiedyś o polish jokes w USA?
Jesteśmy tam kreowani na idiotów, niewolników i ludzkie ścierwo warte tyle samo co murzyni czy pakole z których tak się naśmiewamy na sadolu.
Zgłoś
Avatar
ism 2024-09-15, 15:29
wilkoala napisał/a:

Ze mną wszystko w porządku, dziekuję że pytasz.
Taka jest prawda że na zachodzie w większości mają nas za śmieci i white trash, słyszałeś kiedyś o polish jokes w USA?
Jesteśmy tam kreowani na idiotów, niewolników i ludzkie ścierwo warte tyle samo co murzyni czy pakole z których tak się naśmiewamy na sadolu.



to wina takich zakomplesionych siurkow jak ty - siedz na tej wiosce i nie wyjezdzaj najebany do rajchu na robote to nie bedziesz psul nam opinii lamusie
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-15, 21:58
ism napisał/a:

to wina takich zakomplesionych siurkow jak ty - siedz na tej wiosce i nie wyjezdzaj najebany do rajchu na robote to nie bedziesz psul nam opinii lamusie



Nie musze, bo się uczyłem kiedy ty kładłeś płytki i tachałeś worki z cementem i tak mieszkam na wsi, nie dlatego że się tu urodziłem, ale dlatego że mnie stać.
Zgłoś