18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Halman 2021-08-10, 9:21 30
owsiak to lubi...
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2021-08-10, 9:54 26
Nigdy nie skumam tego amerykańskiego pogo z machaniem łapami.
Kręci kikutami jak wiatrak.
Zgłoś
Avatar
Pizdus 2021-08-10, 10:04 1
Halman napisał/a:

owsiak to lubi...



No i chuj ci do tego
Zgłoś
Avatar
Kitkaa 2021-08-10, 10:06
Ale śmiechłam
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-08-10, 10:14 10
Pizdus napisał/a:

No i chuj ci do tego



straszysz mnie WOŚP? (Wojownicy Oślepiający Śliną Przeciwnika)
Zgłoś
Avatar
Throneum 2021-08-10, 10:29
bardzo dobrze, róbta co chceta
Zgłoś
Avatar
Zpider 2021-08-10, 10:37 10
Wcale tego umyślnie nie zrobił
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-08-10, 11:06 4
Zpider napisał/a:

Wcale tego umyślnie nie zrobił



Przecież o to właśnie chodzi w pogo aby trochę celowo komuś przyjebać, pomachać łapami, oberwać od kogoś znowu pomachać łapami... ot taki sposób na wyładowanie się bez robienia krzywdy sobie nawzajem.
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2021-08-10, 11:10
grudzin7 napisał/a:

Przecież o to właśnie chodzi w pogo aby trochę celowo komuś przyjebać, pomachać łapami, oberwać od kogoś znowu pomachać łapami... ot taki sposób na wyładowanie się bez robienia krzywdy sobie nawzajem.


Heh, kumplowi na studniówce poleciał ząb.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2021-08-10, 13:57 3
dobry sposób na danie komuś w mordę, nie wszczynając przy tym bójki
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-08-10, 15:13 2
Jedni wyznają Owsiaka i lubią taką zabawę, drudzy jak halman od najmłodszych lat chodzą na plebanię do swojego idola proboszcza i bawią się w doktora proktologa
Zgłoś
Avatar
shiters 2021-08-10, 16:11
Nyrewesa napisał/a:

Jedni wyznają Owsiaka i lubią taką zabawę, drudzy jak halman od najmłodszych lat chodzą na plebanię do swojego idola proboszcza i bawią się w doktora proktologa



a jeszcze inni (w tym ja) mają na to wyjebane. Mnie totalnie chuj do tego czy ktoś lubi WOŚP, Woodstock i inne takie. Każdy ma swój pogląd, nie rozumiem tylko przypierdalania się o różnice w zdaniu.
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2021-08-10, 16:53
za stary chuj jestem,żeby tłumaczyć czym było pogo w l. 80 tych, kto kurwa nie przeżył, to chuja wie i niech go ssie, pozdro dla ludków z jarocina z lat 85-89 bosman abracham
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-08-10, 17:17 1
shiters napisał/a:

a jeszcze inni (w tym ja) mają na to wyjebane. Mnie totalnie chuj do tego czy ktoś lubi WOŚP, Woodstock i inne takie. Każdy ma swój pogląd, nie rozumiem tylko przypierdalania się o różnice w zdaniu.



I dlatego w tym kraju jest jak jest. Ludzie twojego pokroju bez własnego zdania pozwalają na to żebysmy mieli podatki wyższe niż w średniowieczu, pozwalają zeby sądy chuja robiły, policja była polityczna a kościół jebał dzieci i wpierdalal się do polityki i okradał skarb państwa..
Kwestia WOŚP jest sprawą polityczna przez działania PiS który ich notorycznie atakuje i próbuje zniszczyć przez naciski kościoła który uważa że ma monopol na zbieranie kasy dla potrzebujących czyli przede wszystkim dla siebie.
Albo jesteś po stronie dobra czyli WOŚP albo należysz do politycznej osi zła czyli napierdalajacych na Owsiaka czy środowiska katolickich talibów i pislamistow.
Osoby które twierdza ze są neutralne tak naprawdę są po stronie PiS bo brak sprzeciwu jest niema zgoda na to co robią.
Zgłoś