18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
S................z 2021-05-05, 4:15
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Jak pójdzie do piachu to robaki go długo nie ruszą.



Gdzieś czytałem, że podobno ciała ludzi po śmierci ulegają naturalnej mumifikacji z powodu tego, że organizm jest nasączony ogromną ilością minerałów z różnych suplementów czego skutkiem jest zapobieżenie procesowi rozkładu

Zgłoś
Avatar
ZwykłySadol 2021-05-05, 5:22 2
Jakieś 90% tych środków zawiera jakiś rodzaj substancji działającej paraliżująco na ośrodkowy układ nerwowy plus układ oddechowy. Oczywiście człowiek jest większy więc musi się tego nawdychać więcej żeby poczuć efekty.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-05-05, 6:00 1
Stołndzisz napisał/a:

Gdzieś czytałem, że podobno ciała ludzi po śmierci ulegają naturalnej mumifikacji z powodu tego, że organizm jest nasączony ogromną ilością minerałów z różnych suplementów czego skutkiem jest zapobieżenie procesowi rozkładu



Tak mają tylko komuniści o imieniu Lenin.
Zgłoś
Avatar
Grzecho1234 2021-05-05, 6:40 1
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Tak mają tylko komuniści o imieniu Lenin.



akurat Lenin to nazwisko...
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-05-05, 6:51
ZwykłySadol napisał/a:

Jakieś 90% tych środków zawiera jakiś rodzaj substancji działającej paraliżująco na ośrodkowy układ nerwowy plus układ oddechowy. Oczywiście człowiek jest większy więc musi się tego nawdychać więcej żeby poczuć efekty.



Trochę mieszasz fakty. Zawiera takie substancje, ale takie działanie wykazują w dużej większości tylko przeciwko owadom. Większość insektycydów jest obojętna dla ssaków.
Zgłoś
Avatar
apo5 2021-05-05, 8:46
umar?
Zgłoś
Avatar
Nienasycony 2021-05-09, 23:48
Czy ktoś łaskawy może to podać dalej jako nowy challenge na TikToku? Dzięki z góry.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-05-12, 23:36
Zgłoś