18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pogromcy mitów będą starali się sprawdzić i wyjaśnić przyczyny tragicznego wypadku, w którym uczestniczyła nieodżałowana Hanna Mostowiak, zwana popularnie Hanką. Spisek, zbieg okoliczności, czy może po prostu zwykły wypadek. Pogromcy mitów sprawdzą co tak naprawdę się stało.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-11-10, 18:24 2
miała guz mózgu czy inne chujstwo, nie umarła przez kartony. A jak nie przestaniecie drążyć tego dna to życzę wam aby nigdy więcej nikomu z was nie stał .
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-11-10, 18:52 26
Wg mej skromnej oceny, film ten jest w dużym stopniu zjebany oraz chujowy. Te cechy sprawiają iż ten filmik nie jest warty ani piwa ani uwagi, oraz jest zjebanym chujostwem.
Zgłoś
Avatar
Lúthienka 2011-11-10, 19:19 1
Up@ Ale komentarz nasmarowałeś.

Nie wierzę, nawet mythbustersi? Czuję się odrzucona przez społeczeństwo, bo to pieprzenie o kartonach budzi we mnie co najwyżej wielkie pokłady agresji.
Zgłoś
Avatar
artiee 2011-11-10, 20:34
kudlaty1125 napisał/a:

Wg mej skromnej oceny, film ten jest w dużym stopniu zjebany oraz chujowy. Te cechy sprawiają iż ten filmik nie jest warty ani piwa ani uwagi, oraz jest zjebanym chujostwem.

Z całego serca potwierdzam.
Zgłoś
Avatar
s................r 2011-11-10, 20:46 1
Mamy kolejny dowód - kartony zabijają!
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-11-10, 21:02
Kurwa, wierzcie lub nie, ale ni chuja nie wiem kto to ta hanka zajebana. Nie sprawdzałem, nie wiem i wiedzieć nie zamierzam. Ale po ilości gówna o jej zgonie wnioskuję,że jakaś marna celebrytka jednego sezonu, piosenkarka może. Z tego co wiem to się zajebała w wypadku bo wjechała w jakieś kontenery czy coś takiego. Kurwa ,ludzie, tyle osób ginie codziennie na świecie w wypadkach a wy się jakąś tam szmatą podniecacie
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-11-10, 21:02 2
Oszczerca-a co ty sie tak podnieciłes zgineła przez kartony i chuj
Zgłoś
Avatar
NobliwyWojak 2011-11-10, 21:25
Oszczerca napisał/a:

miała guz mózgu czy inne chujstwo, nie umarła przez kartony. A jak nie przestaniecie drążyć tego dna to życzę wam aby nigdy więcej nikomu z was nie stał .



To mogła się o taboret w kuchni pierdolnąć i wyszłoby na to samo bez ideologii i mesjanizmu.

A poza tym masz rację - pora kurwa skończyć z tym tematem.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-10, 21:43
Oszczerca napisał/a:

miała guz mózgu czy inne chujstwo, nie umarła przez kartony. A jak nie przestaniecie drążyć tego dna to życzę wam aby nigdy więcej nikomu z was nie stał .


Z uwagi, że ten zjebany serial oglądają tylko kobiety i impotenci podejrzewam, że życzysz nam tego co spotkało ciebie. Ew. podniecają cię tylko Mroczki
Zgłoś
Avatar
Cpt. Obvious 2011-11-10, 22:03
Mnie tam rozśmieszyło
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-11-10, 22:33
@up prawie wszyscy

co tak się spinacie ?
Zgłoś
Avatar
H................g 2011-11-11, 2:37
Kurwa, zobaczę jeszcze jeden temat o Hance na sadisticu i kurwa chyba wylecę w powietrze, bo kurwa ile można.
Co tak mało tego wjebujecie, niech wszystkie materiały na głównej będą tylko o Hance, bo jak się bawić to na całego kurwa
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2011-11-11, 2:42 3
@up rzucasz się jak Hanka w kartony
Zgłoś
Avatar
Tomizmc 2011-11-11, 3:31
juz mam dosc tej Hanki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie