18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Berghest 2013-07-01, 0:25 7
ehh..
Jak się nazywa gość co sekundę poprawiający swoją grzywkę i sprawdzający fejsika ?
-
-
-
-
-
-
-
-
ciota
Zgłoś
Avatar
AdamexPL 2013-07-01, 0:28 82
Zgłoś
Avatar
Deus-Ex-Machina 2013-07-01, 0:49 3
A wy kurwa chyba mylicie różne pojęcia. Longboardy czy inne napędzane pedałami maszyny to dno.
Ale na miłość Boską, nie mieszajcie skateboardingu z tym czymś. Sam jeżdżę na desce kilka lat i naprawdę łatwo o jakieś kontuzje (złamane kończyny, rozcięcia, różnego typu urazy), więc nie uważam, żeby jakieś cioty długo przy tym wytrwały.

Nie, nie jestem pedałem, nie noszę rurek, nie noszę czapek przypominających garnki, nie mam długich włosów, nie lubuje się w chłopcach, jebie mnie moda.

btw. piłka nożna o wiele bardziej przypomina gej party
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-07-01, 0:56 9
@up
wyluzuj.

A przy okazji..

Jaki rower ma 3 pedały?
BMX

I autorowi posta daje drugie piwo za tagi
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-01, 0:58 15
W moim mózgu obraz skatera wygląda tak, jak ci z czasów Tony'ego Hawka. Nie chcę zamienić tego obrazu widokiem pedalskiego lalusia w rurkach i fryzurą na grzyba...

PS:
Za dzieciaka też jeździłem i nawet potrafiłem kickflipa i manuala, i chuj.
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2013-07-01, 1:21 5
stało się... w miejsce skojarzeń o skejcie jeżdżącym dla siebie wbiły się geje w rurkach jeżdżące dla szpanu... tragedia kurwa tragedia.
Zgłoś
Avatar
filippo5050 2013-07-01, 1:42
Myślałem, że biedrońka.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-07-01, 2:10 4
Jak tak patrze co piszecie to aż mnie sie flaki przewracają, każdy wiekszy skejter od poprzedniego, dl was pewnie prwdziwy pro wygląda tak A tak luźne ciuchy są zajebiście niewygodne na desce a tym bardziej na bmx gdzie luźne portki uwielbiają się wciągać w łańcuch. Jeśli chcecie przynajmniej udawać ekspertów obejrzyjcie Bones Brigade An Autobiography... a poznacie kawałek historii tego sportu. Pewnie 90% nazwisk nigdy nie słyszeliście, ale potem będziecie mogli szpanować... nienawidzę takiego podejścia tak samo jak Ryana Shecklera, a ptfu! wielcy twardziele od siedmiu boleści..
Tu macie trailer Bones Brigade: An Autobiography
Zgłoś
Avatar
Jesuz 2013-07-01, 8:14 10
@up: no nie spinaj już.
W Polsce niestety na bmxach i deskach same pedały.
Zgłoś
Avatar
grunge 2013-07-01, 10:14 5
jeżeli uważasz, że na deskach same pedały w Polsce, toś gówno widział i w dupie był.
Zgłoś
Avatar
kldnska 2013-07-01, 10:22
Właśnie się dowiedziałam że Tony Hawk to gej suuuuuper. Gunwno wiecie gunwno widzieliście
Zgłoś