18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Avatar
b................e 2013-12-07, 10:03 4
Jedyny, jakim potrafią zaparkować.
Zgłoś
Avatar
DeSalvo 2013-12-07, 10:42 19
youtu.be/hERLH3Q-hCQ
ja to nawet jak skończę odkurzać to sobie włączam to i mi gra w kuchni
Zgłoś
Avatar
nfsmaniakpl 2013-12-07, 11:32
Hahahha :d dobre
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-12-07, 12:19 1
Kocham odkurzać!
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-12-07, 12:24 2
Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu "ty tępa kosiarko".
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2013-12-07, 13:03 1
Ja tez kocham odkurzacz,tzn dzwiek,codziennie slucham po kilka godzin na noc tez odpalam na sluchawkach i zasypiam.Tak wiem jestem jebniety ale poprostu dziala na mnie mega kojaco i relaksujaco takze podzielam ''zainteresowanie'' kolezanki DeSalvo :d BTW Jest tutaj moze wiecej takich osob ?? :d
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-12-07, 13:11 4
RYJ23 napisał/a:

Ja tez kocham odkurzacz,tzn dzwiek,codziennie slucham po kilka godzin na noc tez odpalam na sluchawkach i zasypiam.Tak wiem jestem jebniety ale poprostu dziala na mnie mega kojaco i relaksujaco takze podzielam ''zainteresowanie'' kolezanki DeSalvo :d BTW Jest tutaj moze wiecej takich osob ?? :d



Jesteś pojebany. Zostaniesz premierem.
Zgłoś
Avatar
grigori985 2013-12-07, 13:16
RYJ23 napisał/a:

Ja tez kocham odkurzacz,tzn dzwiek,codziennie slucham po kilka godzin na noc tez odpalam na sluchawkach i zasypiam.Tak wiem jestem jebniety ale poprostu dziala na mnie mega kojaco i relaksujaco takze podzielam ''zainteresowanie'' kolezanki DeSalvo :d BTW Jest tutaj moze wiecej takich osob ?? :d



niech zgadnę jesteś tym niesłynnym synem Tuska
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-12-07, 13:38 1
Mężczyźni lubią dźwięk piły spalinowej, takiej wielkiej, amerykańskiej.
RUNNIGANIGANIGANIGANIGA
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-12-07, 20:50 1
RYJ23 napisał/a:

Ja tez kocham odkurzacz,tzn dzwiek,codziennie slucham po kilka godzin na noc tez odpalam na sluchawkach i zasypiam.Tak wiem jestem jebniety ale poprostu dziala na mnie mega kojaco i relaksujaco takze podzielam ''zainteresowanie'' kolezanki DeSalvo :d BTW Jest tutaj moze wiecej takich osob ?? :d

Był tu jeden użytkownik o podobnych zainteresowaniach. Dupstep Ranger, Dupstep Warrior, czy jakoś tak.
Zgłoś