18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Flatron86 2019-02-01, 22:35
Essent napisał/a:

Następny pedalarz co mu się nudzi i robi problem
Nie mógł podejść do sprawy po ludzku i puścić te babę żeby wyjechała ?



sam jestes pedalarz , a dla chlopaka piwo za walke z bucami, wincej takich akcji prosze
Zgłoś
Avatar
SzybkiWiesiek 2019-02-01, 23:35 1
Essent napisał/a:

Następny pedalarz co mu się nudzi i robi problem
Nie mógł podejść do sprawy po ludzku i puścić te babę żeby wyjechała ?



A jak ktoś ci da w pysk to go jeszcze przeprosisz?
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-02-04, 3:05
Skąd na Sadolu taki wysyp pizd? Dziwi mnie, że znalazła się jedna osoba popierające tego nieudczanika, a tu kurwa 80 % społeczności. Rzygać mi się chce jak was czytam.

Prawo prawem. Jest łamane na każdym kroku. Żadne auto w trasie nie jedzie poniżej 50 w zabudowanym, każdy czasem otworzył piwo tam, gdzie nie mógł, każdemu zdarzyło się wyrzucić gdzieś papier na ziemię, choć nie powinien, nie posprzątać poza domem po swoim psie itp. To nie znaczy, że za każdym razem jak coś takiego zrobicie(I nie mam tu na myśli wypierdalania jak zwierze śmieci z samochodu na łąkę, tylko małe rzeczy) macie mieć godzinną rozmowę z panem łowcą łamaczy prawa i przypierdalania się. OK, macie pecha-dostaniecie mandat, ale bez przesady.

W dodatku mam ostatnio wrażenie, że kierowcy samochodów to taka grupa, która jest jak biali na świecie, albo Polacy w Europie. Nie mogą się bronić, bo nie. Jeden chuj czy babka stanęła przy banku i kawałek zderzaka miała nad drogą dla rowerzystów czy jakiś jebany pedalarz przepierdolił przed samochodem przez przejście i stworzył realne zagrożenie. A tu jedno się piętnuje, a na drugie wywala chuja. Tfu na was wszystkich.

conderus napisał/a:

Nie, nie mógł kurwa, i przez takich jak ty właśnie tej kraj jest tak zjebany, przez takie myślenie.



Nie przez takich jak on, tylko przez takich jak Ty.
Zgłoś
Avatar
D101190 2019-02-06, 19:45
Ilu na tym sadolu jest społeczniaków "na policje na policje"kurwaaaaa
Zgłoś