18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
Avatar
Czary 2014-04-26, 0:11 28
Jebać pedofilów. czyt ciebie.
Zgłoś
Avatar
blasjas 2014-04-26, 0:15 9
@wku11

Życzę Tobie z całego serca, żeby ktoś na Twoim 8-letnim dziecku to sprawdził. I oczywiście wrzucił to na sadola. Wtedy będzie to śmieszne
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-04-26, 0:17 6
sadole to nie pedofile ani pedały
Zgłoś
Avatar
wowka01 2014-04-26, 0:19 5
Gdybyś dodał, że czarnego- "w odbycie martwego czarnego 8 latka" to byłbyś na maksa propsowany przez tutejszych użytkowników, a tak...
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2014-04-26, 0:21 2
a ja życze ci huju martwicy jąder z nowotworem kutasa
Zgłoś
Avatar
Matii007 2014-04-26, 0:25 168
Co wy tak spinacie, przecież to sadistic. Dobry żart, piwo!
Zgłoś
Avatar
swampman 2014-04-26, 0:38 5
dobry żart ? chyba cie pojebalo to pedofilstwo zakamuflowane

dobry żart: spotyka sie ciapak z murzynem.... umarli
Zgłoś
Avatar
Kurman 2014-04-26, 0:40 5
Zastanawiam sie kto jest bardziej pojebany, ten kto to wstawil czy banda kutasow ktorzy daja piwo.
Zgłoś
Avatar
j................9 2014-04-26, 0:40 72
Biedni, wrażliwi użytkownicy... Gdyby tak Sadistic był miejscem bez żartów nt. niepełnosprawnych, dzieci, rasistowskich, to Sadistic byłby lepszym miejscem, ach... Kryptokwejki jebane.

Dobry kawał, piwko leci.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2014-04-26, 0:41 12
Daj ktoś dobrą serię kawałów z martwymi płodami, bo od tych chujowych komentarzy zaraz wsiądę w DeLorean'a i cofnę się kilka lat, co by starego sadistica poczytać..
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-04-26, 0:42
morda trynkiewicza jest śmieszna, memy też ale pedofilskie żarciki są tak wymuszone jak renta dla bezrobotnego.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-04-26, 1:51
Ile piłeczek pingpongowych zmieści się w odbycie korwina?
Zero
Jest tam już mój but po wykopaniu go na Marsa

______________

Rzeczpospolito Ślónsko
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-04-26, 4:24 3
Wrażliwy nie jestem, ale to mnie zniesmacza bardziej niż wyciskanie największych pryszczy na świecie (mroczny zakątek YT).

Powtórzę, bo pewnie do kogoś nie dotarło. Żeby kawał o pedofilach był śmieszny, musi być naprawdę dobry. Inaczej wychodzi ordynarna kontrowersja, czyli mija się to z definicją kawału. A skoro kategoria to pewnie "czarne kawały", a kawał to nie jest, to proszę łaskawie wyręczyć moderatorów i skasować.
Zgłoś
Avatar
Gamcioz 2014-04-26, 9:31 4
Sadol to nie to samo co zgrupowanie pedofilów. Chujowy żart dosłownie...

______________

Zmienilem date urodzenia by trzepac przy hardzie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów