18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Chopin1969 2021-08-31, 10:11 3
Kurwa marnuje przerwe w robocie na czytanie tej gówno-burzy..
Ale warto
Zgłoś
Avatar
daminoday 2021-08-31, 10:19
jestes typie halman szmacony i poniewierany I ty dalej szczekasz, moze czas zebys juz wiecej sie nie odzywal?
Zgłoś
Avatar
mieszał 2021-08-31, 11:58
daminoday napisał/a:

jestes typie halman szmacony i poniewierany I ty dalej szczekasz, moze czas zebys juz wiecej sie nie odzywal?



Ty zamknij ryj, niech się kłócą, co Ci do tego, nie musisz nikogo pouczać czy ma odpowiadać na pocisk czy ma zwiesić pizdę. Nauczyciel się znalazł kurwa twoja mać.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-08-31, 18:31
Jedno, drugie i trzecie ma jakąś tam swoją rację. Ja sam bym też się dokładał tematami ale niestety czas na to nie pozwala. Każdy ma swoje życie i swoje zainteresowania. Halman mógłbyś wrzucać mniej gówna ale poza tym wrzucasz też inne ciekawe tematy, no cóż, równowaga? Ktoś wrzuca materiał to źle, jakbyście tak do każdego się przyjebali to co byście oglądali?
Zgłoś
Avatar
Guisante 2021-08-31, 19:46
wir00z napisał/a:

Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opierdolilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.



Weź się chłopaku odpierdol od Halmana. Klip jest dobry.
Zgłoś
Avatar
Kostor 2021-08-31, 22:21 1
Halman napisał/a:

piwo jak piwo ale za to odczuwam sporą satysfakcję że niektórych o to przezabawnie dupa piecze jak po ostrym kebsie więc dla lepszego efektu zapodaję dane żeby jeszcze bardziej zapiekło; ponad 15 000 tysięcy komentarzy, blisko 5000 tysięcy tematów, 1,2 miliona piw z czego za same tematy ponad milion. A twoja prośba zostanie rozpatrzona zaraz po oficjalnym ogłoszeniu końca pandemii koronowirusa.



15 000 tysiecy, 5000 tysiecy.

Wiedzialem, ze halman to idiota i nawet nie wie jak to napisac XD
Zgłoś
Avatar
rzemator 2021-09-01, 0:15 1
ja tam halmana mocno szanuję, mam nadzieję że nie zgubi się jak bongman
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-09-01, 0:19
z takiej odległości to i ja bym trafił....
Zgłoś