18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Z................w 2021-08-31, 2:19
Co myślisz o tym? dokończ myśl wstawiając to
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-08-31, 2:47 9
Odział specjalny.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-08-31, 4:56 5
Zdjęło czapkę , może to nie buty ale dobrze nie wróży .
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-08-31, 5:56 2
Dobrze że był jakiś mądry i im ostrej nie dał. Chociaż w sumie to szkoda
Zgłoś
Avatar
wir00z 2021-08-31, 8:06 11
Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opierdolilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-08-31, 8:11 58
wir00z napisał/a:

Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opierdolilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.


piwo jak piwo ale za to odczuwam sporą satysfakcję że niektórych o to przezabawnie dupa piecze jak po ostrym kebsie więc dla lepszego efektu zapodaję dane żeby jeszcze bardziej zapiekło; ponad 15 000 tysięcy komentarzy, blisko 5000 tysięcy tematów, 1,2 miliona piw z czego za same tematy ponad milion. A twoja prośba zostanie rozpatrzona zaraz po oficjalnym ogłoszeniu końca pandemii koronowirusa.
Zgłoś
Avatar
wir00z 2021-08-31, 8:37 11
Halman napisał/a:

piwo jak piwo ale za to odczuwam sporą satysfakcję że niektórych o to dupa piecze jak po ostrym kebsie (wiec dla lepszego efektu zapodaję dane żeby jeszcze bardziej zapiekło; ponad 15 000 tysięcy komentarzy, blisko 5000 tysięcy tematów, 1,2 miliona piw z czego za same tematy ponad milion) a twoja prośba zostanie rozpatrzona zaraz po ogłoszeniu końca pandemii korono wirusa.



Mnie nic nie piecze,ja mam wyjebane na te piwa,komentarze, tematy. Ty pewnie będziesz wnukom opowiadał (o ile odejdziesz od komputera i znajdziesz sobie kobietę) jakim to dziadek był naczelnym wrzucającym na sadolu. Zrobiliście z tego portalu śmietnik,jeden wielki jebany burdel z tematami,które nie powinny się tu znaleźć. To mnie piecze.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-08-31, 8:59 4
wir00z napisał/a:

Zrobiliście z tego portalu śmietnik,jeden wielki jebany burdel z tematami,które nie powinny się tu znaleźć. To mnie piecze.



Zrobiliśmy? my to znaczy kto? wymień konkretne osoby by było jasne kogo jeszcze masz na myśli zamiast obrzucać mnie w jakieś zbiorowej odpowiedzialności inwektywami...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-08-31, 9:08 6
świr00z napisał/a:

Mnie nic nie piecze,ja mam wyjebane na te piwa,komentarze, tematy. Ty pewnie będziesz wnukom opowiadał (o ile odejdziesz od komputera i znajdziesz sobie kobietę) jakim to dziadek był naczelnym wrzucającym na sadolu. Zrobiliście z tego portalu śmietnik,jeden wielki jebany burdel z tematami,które nie powinny się tu znaleźć. To mnie piecze.



Można halmana nie lubić ale trzeba przyznać że przynajmniej coś wrzuca (gówno i kiepska jakość ale wrzuca) Tak samo nażekali na fantastico i na bongmana, tak samo w końcu halman znajdzie sposób na wyrwanie się z piwnicy.
Więc zamiast komuś wytykać sam zamknij się w piwnicy i zacznij wzorem halmana więcej wrzucać.
Zgłoś
Avatar
mieszał 2021-08-31, 9:26
OOOOO CIE HUJ jaka walka między :
Wir Sril00z vs Halma Sralman. Czekamy na kontynuacje mądralowania bo zajebiste teksty lecą.
Piwerko dla Srilka i Sralmanka. Bardzo proszę dziewczyny, ale tak z całego serca, nie skończcie tego sporu tak szybko.

A można się dowiedzieć czy ten staruch zdechł czy nie, bo filmik chyba trochę ujebany z paręnaście sekund.?

Kriski napisał/a:

Można halmana nie lubić ale trzeba przyznać że przynajmniej coś wrzuca (gówno i kiepska jakość ale wrzuca) Tak samo nażekali na fantastico i na bongmana, tak samo w końcu halman znajdzie sposób na wyrwanie się z piwnicy.
Więc zamiast komuś wytykać sam zamknij się w piwnicy i zacznij wzorem halmana więcej wrzucać.



No weź niech się nie zamyka.
Zgłoś
Avatar
R................N 2021-08-31, 9:31 5
wir00z napisał/a:

Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opierdolilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.



Ekscytacje jak u małego pieska. Zobacz jaki dumny z siebie i w odpowiedzi wymienił dorobek zdobyty ciężką pracą na sadolu. Medal powinien za to dostać... i dożywotnią rentę za upośledzenie umysłowe.
Zgłoś
Avatar
Siarek94 2021-08-31, 9:51
Kriski napisał/a:

Można halmana nie lubić ale trzeba przyznać że przynajmniej coś wrzuca (gówno i kiepska jakość ale wrzuca) Tak samo nażekali na fantastico i na bongmana, tak samo w końcu halman znajdzie sposób na wyrwanie się z piwnicy.
Więc zamiast komuś wytykać sam zamknij się w piwnicy i zacznij wzorem halmana więcej wrzucać.



Po co? Żeby takie gówna zamieszczać? Ma chłop racje, lepiej wrzucać mniej, a lepsze materiały. Nie wszyscy są tutaj żeby jakieś piwa zbierać. Ja na przykład nic nie wrzucam bo nie muszę. Mam wyjebane. Przychodzę tu tylko oglądać. To wy macie wrzucać, żebym przyszedł, obejrzał i ewentualnie te zjebane piwo dał, żeby takiemu halmanowi fujara stanęła i miał większa motywacje.
Zgłoś
Avatar
mieszał 2021-08-31, 10:02 2
Siarek94 napisał/a:

Po co? Żeby takie gówna zamieszczać? Ma chłop racje, lepiej wrzucać mniej, a lepsze materiały. Nie wszyscy są tutaj żeby jakieś piwa zbierać. Ja na przykład nic nie wrzucam bo nie muszę. Mam wyjebane. Przychodzę tu tylko oglądać. To wy macie wrzucać, żebym przyszedł, obejrzał i ewentualnie te zjebane piwo dał, żeby takiemu halmanowi fujara stanęła i miał większa motywacje.



O nie i tu się z tobą nie zgodzę. Nikt nic nie musi wrzucać, żebyś Ty mógł oglądać, tak więc zamknij dziurę i się nie udzielaj bo siare robisz. Xd
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2021-08-31, 10:10 6
spruli pizde do Helmana, a gdyby nie on to nie mieli by co tu oglądać. Typowe polaczkowate głupie pierdolenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie