18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pokemony w Bibliotece
matiskate • 2013-06-11, 13:56
Zawsze chciałem coś takiego zrobić, swoją drogą - brałbym numer od tej blondyny zamiast ją trollować.

Uwaga podstawy języka angielskiego - niestety obowiązkowe.

Zgłoś
Avatar
Realista45 2013-06-11, 19:33
A Robert zamiast trenować w Borussi trolluje...
Zgłoś
Avatar
krolik14p 2013-06-11, 19:40
Gosciu wygląda jak Robert Lewandowski xD
Zgłoś
Avatar
archon44 2013-06-11, 21:16 1
Jestem wjebany w ciężki szok, że istnieje biblioteka gdzie ludzie czytają. Bywam w bibliotece pw i jedyne co tam można spotkać to bandę pseudo bananowych studentów drących morde, jakie to epickie kurwa melo mieli w weekend. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2013-06-11, 21:47
Darkstep_Warrior napisał/a:

Wybierz Charmandera! Bulbasaur i Squirtle są chujowe!



Sam jesteś chujowy.

Na początek najlepszy jest Squirtle. O pierwszą odznakę walczysz z Brockiem, który ma Pokemony kamienne. Nawet jak nie rozwiniesz swoich Pokemonów jakoś bardzo, to i tak Squirtlem rozpierdolisz Brocka na dwa strzały. Z kolei Charmander jako Pokemon ognisty nie ma szans z kamiennymi. Nie mówiąc już o roślinnym Bulbasaurze.

O drugą odznakę walczymy z Misty, która ma Pokemony wodne, gdzie przydałby się Bulbasaur. Squirtle będzie jednak już na tyle rozwinięty, że nawiąże równą walkę. Tutaj w międzyczasie zdążysz złapać też jakiegoś Geodude, na którego też nie będzie bata, jak się go dobrze wytrenuje. Później to już różnorodność Pokemonów jest tak duża, że nie ma różnicy, jakiego Pokemona wzięło się na początku.

PS. Tak, jestem Mistrzem Pokemon i złapałem je wszystkie.
Zgłoś
Avatar
pawlo12369 2013-06-11, 22:07
Lewandowski zamiast trenować to w pokemony napierdala
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-06-12, 0:12
BulaKSSG napisał/a:



Sam jesteś chujowy.

Na początek najlepszy jest Squirtle. O pierwszą odznakę walczysz z Brockiem, który ma Pokemony kamienne. Nawet jak nie rozwiniesz swoich Pokemonów jakoś bardzo, to i tak Squirtlem rozpierdolisz Brocka na dwa strzały. Z kolei Charmander jako Pokemon ognisty nie ma szans z kamiennymi. Nie mówiąc już o roślinnym Bulbasaurze.

O drugą odznakę walczymy z Misty, która ma Pokemony wodne, gdzie przydałby się Bulbasaur. Squirtle będzie jednak już na tyle rozwinięty, że nawiąże równą walkę. Tutaj w międzyczasie zdążysz złapać też jakiegoś Geodude, na którego też nie będzie bata, jak się go dobrze wytrenuje. Później to już różnorodność Pokemonów jest tak duża, że nie ma różnicy, jakiego Pokemona wzięło się na początku.

PS. Tak, jestem Mistrzem Pokemon i złapałem je wszystkie.



Złapałeś je wszystkie? Chyba na czitach.
Zgłoś
Avatar
MaNioo 2013-06-12, 12:42
Przyznawać się, ilu grało w pokemony?

Sadole kur@a....

Ja grałem!
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-06-12, 15:23
po tym jak ta ostatnia blondyna sie przesiadła powinien do niej podejsc i sie przysiaść
Zgłoś
Avatar
alexgraju 2013-06-12, 16:03
Darkstep_Warrior napisał/a:

Wybierz Charmandera! Bulbasaur i Squirtle są chujowe!



żryj gówno Squirtle jest zajebisty a Blastoise bierze Charizard'a jak chce.
Zgłoś