18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Pokłosie śremskiej bójki
URAGE • 2024-09-11, 16:19
Kontynuacja wątku z sadistic.pl/atak-latynosow-w-sremie-vt597562,15.htm

Wielu z Was pytało, gdzie byli kibole?

Z inicjatywy (niektórym z was znanego streamera) Antykonfidenta, ruszyły "patrole obywatelskie". Skrzyknęło się ponad 100 osób.
Załączam film, z początku zbiórki, materiałów na facebookowym profilu Rafała tutaj krąży cała masa i nie widzę sensu wrzucać tu tego wszystkiego.

Także wbrew waszej opinii nie wszyscy siedzą na dupie.

Więcej do poczytania tutaj

Według niepotwierdzonych informacji 4 z 5 Kolumbijczyków ze Śremu zostało wypuszczonych z aresztu i przesiedlonych. Screen w spoilerze

Warto nadmienić, że jednocześnie w rodzinnej wsi Rafała w ten sam weekend został zaatakowany i cięty nożem w brzuch mieszkaniec, który zwrócił uwagę o zachowanie ciszy nocnej imprezującej grupie obcokrajowców. Na miejscu zjawiła się policja. Sprawcą ma być obywatel Gruzji, który w niedawnym czasie zmienił miejsce zamieszkania z okolicznej wsi, w której już sprawiał problemy.

Również w niedaleko oddalonym Pecnie doszło do zatrzymania Argentyńczyka, który dzisiaj zaczepiał dziewczynki i krzyczał "będę ruchał co będę chciał" w supermarkecie Dino. Film z zatrzymania w spoilerze.

Dodatkowo informuję, że ruszyła zrzutka na poszkodowanego ze Śremu, przed którym przynajmniej pół roku rehabilitacji.
pomagam.pl/h8nptg?fbclid=IwY2xjawFObbxleHRuA2FlbQIxMQABHY92ImqOx7r5rg8...





ukryta treść



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-11, 22:51 1
MysteryMan napisał/a:

Aż tak bardzo jesteś przeciwny w wyjebaniu stąd fekalno skórnego gówna ?


Przeciwny jestem szukaniu wroga, którego nie ma, a właściwie określania, kto nim jest na podstawie kryteriów rasowych i narodowościowych.
Czemu się sebiksy nie skrzykną jak grupa najebanych Polaków wpierdoli innym Polakom? Mało jest takich sytuacji?
Zgłoś
Avatar
Muggss 2024-09-11, 22:52
Ten "wypowiadający się" to "szlachta" naszego narodu pięknie nas reprezentująca. Nawet gały od tego ćpania ma pojebane.
Zgłoś
Avatar
MineAnanasPL 2024-09-11, 22:52
mam szczerą nadzieję że w Polsce powtórzy się Christchurch, dopiero po takiej akcji imigranci zrobi się w Polsce spokojnie
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-09-11, 22:58 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Przeciwny jestem szukaniu wroga, którego nie ma, a właściwie określania, kto nim jest na podstawie kryteriów rasowych i narodowościowych.
Czemu się sebiksy nie skrzykną jak grupa najebanych Polaków wpierdoli innym Polakom? Mało jest takich sytuacji?



A co w tym złego że chce aby w moim kraju byli maksymalnie ludzie jednej grupy etnicznej, więc dla mnie wyjebanie stąd kolombijczyków jest uzasadnione. Co do narodowości to ona gówno znaczy można ją zmienić ale grupy etnicznej już nie.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-09-11, 23:06 4
Nie bardzo rozumiem kto ich przesiedlił, a w całej akcji chodzi o to, żeby było widać że białasi z Polski widzieli że brudnoskurzy mają uważać. Szarpanki też ucierpiał w innej akcji.

[ Dodano 2024-09-11, 23:11 ]
Trochę dziwne, przyjmujemy tych obcoskórych, a do tego musimy zbierać zrzutki na rehabilitację, płacąc składki ZUS.... Mózg rozjebany.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-11, 23:11
MysteryMan napisał/a:

A co w tym złego że chce aby w moim kraju byli maksymalnie ludzie jednej grupy etnicznej, więc dla mnie wyjebanie stąd kolombijczyków jest uzasadnione. Co do narodowości to ona gówno znaczy można ją zmienić ale grupy etnicznej już nie.


No kurwa, naprawdę Kolumbijczycy to taki wielki problem? Ilu ich jest i ile było takich incydentów? Ten jeden?
Przecież tu nie chodzi o nich, to tylko pretekst. Potem będą polowania na każdego, kto wygląda inaczej, a jak takich zabraknie, to na urojonych obcokrajowców, Żydów, albo domniemanych lewaków. Chesz mieszkać w kraju terroryzowanym przez bandy półgłówków na ulicach? Żeby i na ciebie nie trafiło, jak któryś uroi sobie, że jesteś np. "banderowcem".
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-11, 23:25 4
darek1234 napisał/a:

Tak, najebać też 8 milionom Polaków w USA. Dość tej lewicowo-tęczowej politycznej poprawności!!! USA dla Hamerykanów!



Tak deklu, bo Polacy w stanach to szkodliwa grupa spoleczna... Jak by sie ciapki zachowywaly to by tu mialy spokoj.

I jeszcze jedna refleksja dla takich ameb jak ty: Mamy tu na tym etapie stosunkowo malo imigrantow ale za to sporo incydentow. Ktos tam ojebal zabke, inny nasral do bajora, jakas samica latala po parku nago tramuatyzujac dzieci, kolejny zwierz zabil sobie wlocznia zolnierza... itp itd

Teraz wyobraz sobie skale incydentow jakby ich tu bylo 8 milionow... a jak jestes na to za glupi to ja sobie wyobraze to za ciebie.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-11, 23:31 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

No kurwa, naprawdę Kolumbijczycy to taki wielki problem? Ilu ich jest i ile było takich incydentów? Ten jeden?
Przecież tu nie chodzi o nich, to tylko pretekst. Potem będą polowania na każdego, kto wygląda inaczej, a jak takich zabraknie, to na urojonych obcokrajowców, Żydów, albo domniemanych lewaków. Chesz mieszkać w kraju terroryzowanym przez bandy półgłówków na ulicach? Żeby i na ciebie nie trafiło, jak któryś uroi sobie, że jesteś np. "banderowcem".



to nie był jeden incydent, w Warszawie czterech czy pięciu kolumbijczyków zgwałciło dziewczynę, to raz, dwa to wiesz, pewnie są jacyś porządni kolumbijczycy, ale obawiam się, że nie jest ich za wielu, poczytaj sobie o kraju, a tym co tam się dzieje... po prostu lepiej, żeby ich tu nie sprowadzać... a sprowadzają ich polscy pracodawcy, więc to nie są imigranci, jak tu niektórzy pierdolą, ale legalnie sprowadzeni do Polski

a co tej pokazówki prawdziwych Polaków, to raczej niewiele da, bo potrzeba zmian w prawie i nacisku na rządzących, żeby patologii nie sprowadzali, a drącym mordę, że to wina Tuska, chyba zależy na tym żeby tą patologię sprowadzać, raz że to właśnie janusze biznesu ich zatrudniają, dwa mają pretekst to darcia mordy
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-09-11, 23:34
TwójCzarnyPan napisał/a:

No kurwa, naprawdę Kolumbijczycy to taki wielki problem? Ilu ich jest i ile było takich incydentów? Ten jeden?
Przecież tu nie chodzi o nich, to tylko pretekst. Potem będą polowania na każdego, kto wygląda inaczej, a jak takich zabraknie, to na urojonych obcokrajowców, Żydów, albo domniemanych lewaków. Chesz mieszkać w kraju terroryzowanym przez bandy półgłówków na ulicach? Żeby i na ciebie nie trafiło, jak któryś uroi sobie, że jesteś np. "banderowcem".



Dlatego takie akcje jak coś to powinny być robione z głową Nie no rozumiem o co ci chodzi ale z drugiej strony lepsza taka reakcja na jeden incydent niż żadna na wiele.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-09-11, 23:53 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Przeciwny jestem szukaniu wroga, którego nie ma, a właściwie określania, kto nim jest na podstawie kryteriów rasowych i narodowościowych.
Czemu się sebiksy nie skrzykną jak grupa najebanych Polaków wpierdoli innym Polakom? Mało jest takich sytuacji?



Nie wiem co jadłoś, ale zmniejsz dawki
Zgłoś
Avatar
Szkubaniec 2024-09-12, 0:15 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

I tak powinno być od teraz w każdym polskim mieście! Brawo !



Nie, tak nie powinno być w żadnym mieście. Tak nie powinno być w ogóle w całej Europie. Nie ma słów na to jak bardzo gardzę tymi "fajno polakami". W sensie jakie kurwiozum musi się odbywać w tych amebomozgach? Mam taką cicha nadzieję że przyjdzie kiedyś taki dzień, że klasa średnia która zapierdala na to całe barachlo, mimo - bardzo często dobrego wykształcenia, ale złych wyborów albo może braku możliwości, się wkurwi. Tak się wkurwi że będzie chodzić od drzwi do drzwi. I wtedy nie będzie odwrotu, wtedy będzie gnotek i siekierka. Nic więcej dla tych zafajdanych, zacpanych chorych skurwieli. W skrócie, oby się coś odjebalo!
Zgłoś
Avatar
Morfi717 2024-09-12, 0:38 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Chesz mieszkać w kraju terroryzowanym przez bandy półgłówków na ulicach? Żeby i na ciebie nie trafiło, jak któryś uroi sobie, że jesteś np. "banderowcem".



Chcę żeby bandyci, a zwłaszcza (tak, zwłaszcza) obcy językowo i/lub kulturowo, nie czuli się za dobrze i nie przenosili swojego spierdolenia zza oceanu, które mogę oglądać na sadolu, w moje rejony.

Wolałbym, żeby straszakiem nie były sebixy, ale skoro w państwie z dykty problemy rozwiązują po chuju (czyli jak zawsze) przesiedlając wypierdów do innego miejsca, to jaki mam wybór? Wolę agresywnego sebixa niż agresywnego kebaba mimo wszystko.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-09-12, 7:09 1
gumofilec napisał/a:

Jebnijcie się w łeb z tymi patrolami patusów. Na pewno ludzi się będą czuć bezpiecznie na widok band sterydziarzy wytatuowanych na przepustce z kryminału



Gdzie ty tu "sterydziarzy" widzisz? Widziałeś kiedyś siłownię w większym mieście hehe? Kilku chłopaków bez otyłości, co trzyma formę jako taką i tyle. A dziary faktycznie wsiowa moda.
Zgłoś
Avatar
M883 2024-09-12, 8:57 1
Prosty napisał/a:

Również w niedaleko oddalonym Pecnie doszło do zatrzymania Argentyńczyka, który dzisiaj zaczepiał dziewczynki i krzyczał "będę ruchał co będę chciał" w supermarkecie Dino. Film z zatrzymania w spoilerze.
Masz do tego jakieś info ? Nie umiem znaleźć



Może dlatego, że to nie jest żadne Pecno, tylko Pecna.
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru 2024-09-12, 9:23
Rafał! Patrz w kamerę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie