18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pokłosie śremskiej bójki
URAGE • 2024-09-11, 16:19
Kontynuacja wątku z sadistic.pl/atak-latynosow-w-sremie-vt597562,15.htm

Wielu z Was pytało, gdzie byli kibole?

Z inicjatywy (niektórym z was znanego streamera) Antykonfidenta, ruszyły "patrole obywatelskie". Skrzyknęło się ponad 100 osób.
Załączam film, z początku zbiórki, materiałów na facebookowym profilu Rafała tutaj krąży cała masa i nie widzę sensu wrzucać tu tego wszystkiego.

Także wbrew waszej opinii nie wszyscy siedzą na dupie.

Więcej do poczytania tutaj

Według niepotwierdzonych informacji 4 z 5 Kolumbijczyków ze Śremu zostało wypuszczonych z aresztu i przesiedlonych. Screen w spoilerze

Warto nadmienić, że jednocześnie w rodzinnej wsi Rafała w ten sam weekend został zaatakowany i cięty nożem w brzuch mieszkaniec, który zwrócił uwagę o zachowanie ciszy nocnej imprezującej grupie obcokrajowców. Na miejscu zjawiła się policja. Sprawcą ma być obywatel Gruzji, który w niedawnym czasie zmienił miejsce zamieszkania z okolicznej wsi, w której już sprawiał problemy.

Również w niedaleko oddalonym Pecnie doszło do zatrzymania Argentyńczyka, który dzisiaj zaczepiał dziewczynki i krzyczał "będę ruchał co będę chciał" w supermarkecie Dino. Film z zatrzymania w spoilerze.

Dodatkowo informuję, że ruszyła zrzutka na poszkodowanego ze Śremu, przed którym przynajmniej pół roku rehabilitacji.
pomagam.pl/h8nptg?fbclid=IwY2xjawFObbxleHRuA2FlbQIxMQABHY92ImqOx7r5rg8...





ukryta treść



Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
BoskiOski7890 2024-09-12, 10:38 1
Inicjatywa chwalebna!
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-12, 11:04 1
Patus patrol, jeszcze tam Rutkowskiego brakuje z bandą specidiotów w kominiarkach.
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 2024-09-12, 12:05
Zawsze szacunek do antykonfi!!! Od początku widziałem, że swój chłop. Mały ale wariat 💪💪
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-13, 13:50 1
MysteryMan napisał/a:

Dlatego takie akcje jak coś to powinny być robione z głową Nie no rozumiem o co ci chodzi ale z drugiej strony lepsza taka reakcja na jeden incydent niż żadna na wiele.


O to mi chodzi, takie są skutki tych spędów:
https://www.sadistic.pl/znalazl-sie-kij-na-brodaty-ryj-vt597784,15.htm

Półmózgi zainspirowane "patrolami obywatelskimi" chodzą po ulicach i polują na przypadkowych ludzi, bo nie podoba im się czyjaś gęba.
Dlatego dziwi mnie krótkowzroczność popierających takie akcje. Dopiero jak dostaniesz od takiego sebiksa po mordzie to zrozumiesz, że nie tędy droga.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-13, 15:22
Maniecky napisał/a:

Tak deklu, bo Polacy w stanach to szkodliwa grupa spoleczna... Jak by sie ciapki zachowywaly to by tu mialy spokoj.
I jeszcze jedna refleksja dla takich ameb jak ty: Mamy tu na tym etapie stosunkowo malo imigrantow ale za to sporo incydentow. Ktos tam ojebal zabke, inny nasral do bajora, jakas samica latala po parku nago tramuatyzujac dzieci, kolejny zwierz zabil sobie wlocznia zolnierza... itp itd
Teraz wyobraz sobie skale incydentow jakby ich tu bylo 8 milionow... a jak jestes na to za glupi to ja sobie wyobraze to za ciebie.



Dekla znajdź sobie pod kołdrą, debilu. Nawet sam nie wiesz co piszesz, bo logiki w tym tyle, co w wypracowaniu w podstawówce
Zgłoś
Avatar
Tarshish 2024-09-13, 20:04 1
finał akcji

[ Dodano 2024-09-13, 20:06 ]
I sory to mój pierwszy post i dopiero to obczajam.
I cała reszta Śremskiej akcji

[ Dodano 2024-09-13, 20:09 ]
C.d





[ Dodano 2024-09-13, 20:12 ]


[ Dodano 2024-09-13, 20:13 ]


Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-09-15, 2:01
a ten łysy karzeł ''Pitbull'' co ma zamiar zrobić? czyścić im buty?
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-15, 16:24
darek1234 napisał/a:

Dekla znajdź sobie pod kołdrą, debilu. Nawet sam nie wiesz co piszesz, bo logiki w tym tyle, co w wypracowaniu w podstawówce



Co ty dupisz parowo? czego nie zrozumiales?
Zgłoś
Avatar
klakers6 2024-09-15, 20:27
haha było nie brać karty w referendum? To teraz macie za swoje głupki. Pewnie Ci co tam w tym marszu cyz co to jest chodzą też głosowali na tuska. Macie czego chcieliście pajace
Zgłoś