18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Krótka dyskusja na temat z TVN24 - o tym jak stary arab poślubił 8-latkę i w trakcie nocy poślubnej panna młoda zmarła, bo się wykrwawiła.

Zaznaczone posty - na zielono - posiadająca męża araba
Na czerwono - wygląda na to, że jest z Egiptu i mieszka w Polsce, albo tatuś arab...

Tyle na temat pokojowego nastawienia...

Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-09-12, 3:12
@up, jeżeli chodzi Ci o Syrię pod rządami Assada, to się mylisz.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2013-09-12, 3:41
Nowy porządek nadchodzi a wy jak te głupie małpy jedziecie po sobie, kurwa ZERO samodzielnego myślenia.
Zgłoś
Avatar
Tomor666 2013-09-12, 4:44 1
kapral napisał/a:

no właśnie. to nie jest tak że my Polacy, nienawidzimy ciapatych... to jest u nas w regionie taka tradycja



Za ten koment, powinieneś zostać wybrany królem sadistica.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-09-12, 5:58
zielonydarian napisał/a:

Nowy porządek nadchodzi a wy jak te głupie małpy jedziecie po sobie, kurwa ZERO samodzielnego myślenia.



Nowy porządek? Żona kupiła odkurzacz?
Zgłoś
Avatar
hajtkol 2013-09-12, 7:34
Ostatni komentarz pewnie napisała laska która utrzymuje kontakty internetowe z jakimś ciapkiem który robi jej pranie mózgu. Znam laskę która właśnie przez takiego kutacha została perfidnie skrzywdzona. Oczywiście nadal go broni, i nie zerwała znajomości. Jebana toksyczna miłość. Potem araby zabierają polki do siebie, i je traktują gorzej od psów.
Zgłoś
Avatar
Tomaszek666 2013-09-12, 8:21 2
Kuźwa tak to jest właśnie jak się baby biorą za poważne rzeczy - np za wyjaśnianie religii... Pieprzenie - jednym z elementów islamu jest tradycja jako taka (tradycja preislamska, czyli zespół praktyk, których prorok muhammad nie zabronił).

Więc - po pierwsze - niech nie farmazonią bzdetów, że tradycja nie ma nic do tego - islam opiera się na tradycji. morda w kubeł i do kuchni.

po drugie "znawstwo" tejże tradycji jest jednym z filarów religii, która nie może zostać od niej oderwana.

Po trzecie - europejka, która hajtnęła się była z arabem - traci prawo głosu i już.

reasumpcja: tradycja takich a nie innych zachowań faktycznie MOŻE nie wypływać wprost z koranu (np. obrzezanie dziewczynek w czarnej afryce), niemniej islam - brakiem przeciwdziałania - sankcjonuje tego rodzaju pomroczności i tyle. Sprawa jest skomplikowana, ale można ją ogarnąć, chyba że jest się babą wyznania islamskiego - z tymi to kur...a nie idzie się dogadać - następuje zatrzymanie procesów myślowych.
Zgłoś
Avatar
blazejpop 2013-09-12, 9:22 2
Cytat:

"NightWing92"
Brońcie dalej tej swojej Syrii patałachy...



Najpierw warto się zaznajomić kto z kim i o co walczy...
Jeżeli nie chce ci się tego robić, a mimo wszystko masz nieodpartą chęć wypowiadania się na ten temat, to tutaj masz krótki wycinek z wikipedii:
Cytat:

Tłumienie demonstracji rząd argumentował walką z ruchem islamistycznym.



Po stronie "rebeliantów" biją się w dużej mierze członkowie Al-Kaida i Mudżahedini...
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-12, 9:58
Pyrdyljusz napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=iu3WMGJNX44 Islam is not for me!



Szmatogłowi-Kozojebcy. kill them with fire

Zgłoś
Avatar
Mycroft 2013-09-12, 10:22 1
Nie mogę napisać jak miała na nazwisko rzeczona Agnes ( dane osobowe i regulamin - choć stwierdzenie w tym przypadku że "osoba" jest nadużyciem) ale wydaje się być przypadkiem zbieżność nazwisk z królem sztuk walki. Zresztą - może i miała wejście smoka...
Zgłoś
Avatar
moniak232 2013-09-12, 10:29 1
"Tradycja nie ma nic wspólnego z religią..."
Zgłoś
Avatar
myth000 2013-09-12, 11:13
kapral napisał/a:

no właśnie. to nie jest tak że my Polacy, nienawidzimy ciapatych... to jest u nas w regionie taka tradycja


Powinien ktoś posta walnąć na FB pod tym tematem i napisać dokładnie co kapral powiedział. Ja fb nie mam więc nie mogę:/
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-09-12, 12:27
kapral napisał/a:

no właśnie. to nie jest tak że my Polacy, nienawidzimy ciapatych... to jest u nas w regionie taka tradycja



Aż się zalogowałem żeby Ci piwo za to postawić.
Zgłoś
Avatar
kamilprh 2013-09-12, 15:36
kapral napisał/a:

no właśnie. to nie jest tak że my Polacy, nienawidzimy ciapatych... to jest u nas w regionie taka tradycja



Za ten komentarz, proszę Pana... Krata ociekającego szronem PIWSKA!!!
Zgłoś
Avatar
jasiu6663 2013-09-12, 16:54
agnes lee ^^
Zgłoś
Avatar
Kyuketsuuki 2013-09-12, 17:32
żeby nie było... to mój post jest czerwony.. i jak widać jesteś większym kretynem niż ustawa przewiduje.. po 1 to nie flaga wolny egipt pacanie, tylko flaga egiptu (zonk nr 1)
po 2 jestem 100% polką .. nie , nie mam tatusia araba, męza takze nie posiadam.... zonk nr 2 i 3
jak wrzucasz cos zeby zaistniec to najpierw pomysl ze autor tez moze cos przeczytac chory łbie...
chciałes zabłysnąć a nawet nie zaiskrzyłeś
ŻAAAAAL CHŁOPIE ZAL JAKICH MALO
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie