18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Krótka dyskusja na temat z TVN24 - o tym jak stary arab poślubił 8-latkę i w trakcie nocy poślubnej panna młoda zmarła, bo się wykrwawiła.

Zaznaczone posty - na zielono - posiadająca męża araba
Na czerwono - wygląda na to, że jest z Egiptu i mieszka w Polsce, albo tatuś arab...

Tyle na temat pokojowego nastawienia...

Zgłoś
Avatar
heraldd 2013-09-12, 19:39
@ Kyuketsuuki
Nie zmienia to faktu że pier**lisz od rzeczy w temacie islamu żabciu ;* Tradycja jest nierozerwalnie powiązana z religią co wyjaśnili Ci koledzy powyżej.
Zgłoś
Avatar
Laomedont 2013-09-12, 22:52 1
skurwysyńskie, pierdolone lewaki...
"to nie islam" za to kula w pusty łeb, islam zezwala na zawieranie takich małżeństw, ba nawet ich Kochany prorok machomet był żonaty z 4 czy 5 letnia dziewczynka, skurwysyny pierdolone...
Dla mnie jedynym rozwiązaniem jest puścić na ta cala muslimowa zarazę bomby termojądrowe (duza silą wybuchu, male promieniowanie)
Nie mam pojęcia jakim cudem te lewaki tolerują tych szkodników, ale gdy czytam ze islamiści coś zrobili dziecku/kobiecie(wiem ze chrześcijanie również siebie zabijają gwałcą, ale katolicyzm walczy z tym, 10 przykazań itp itd...) i to wiara pokoju to mnie szlak trafia...
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2013-09-13, 14:57
@ Kyuketsuuki

No i nadal język pełen agresji i epitetów...

Sama radość.
Zgłoś