18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
R................y 2014-03-24, 16:38 18
Jak ja się cieszę że wyrosłem ze zjebanych dyskotek i techno zjebstwa.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-03-24, 16:46 9
ha! popłakałem się!

Pamiętajmy żeby nie czuć się gorzej tylko dlatego że żyjemy w lepszych spokojniejszych czasach! Korzystajmy z tego z całych sił i bawmy się kiedy mamy na to czas bo nie wiadomo co przyjdzie nam robić jutro.
Zgłoś
Avatar
Calis 2014-03-24, 16:50 82
Uuuu, dobre. Na początku myślałem, że będzie to kolejne chujostwo typu kochajmy ludzi tak szybko odchodzą. Tu jednak chodziło o uczucia, o to co się do pustej głowy natłukło się przez lata. Ból kształci, a cierpienie wzmacnia. Dziś mamy tylko bezstresowych nastolatków, którym nic się nie chce - (czyt. nawet myśleć) i są swego rodzaju upośledzeni życiowo.

Nigdy nie zapomnę, jak za małolata grając w piłkę powiedziałem starszemu, z którym graliśmy "Ty kur*o!" bo nie podał. Tak głupio mi się wyrwało. Jemu też się wyrwał - cios w moją szczękę. W ciągu sekundy zrozumiałem co to kultura, szacunek - nie wiem nawet jak to określić. A dziś? Dziś jest internet. Przez 2 tysiąclecia życie toczyło się podobnym torem tylko narzędzie były nowocześniejsze, w XXI wieku wszystko staje na głowie - cała psychika i definicja człowieka oraz jego zachowań.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-24, 17:59
@upup
Tak jest i chuj z tym zrobisz. Chcesz sztucznego cofnięcia rozwoju żeby młodzież się uszlachetniła? (pamiętaj że ciebie ten proces też by dotknął bez względu na osobiste wartości)
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2014-03-24, 18:40 16
Tymczasem przenoś moję duszę utęsknioną

Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych,

Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych;

Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem,

Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem;

Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała,

Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała,

A wszystko przepasane, jakby wstęgą, miedzą

Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą.
Zgłoś
Avatar
modry95 2014-03-24, 18:56 20
ruska propaganda ! Szkoda, że nie pokazali jak gwałcili dzieci i plądrowali domy przy "wyzwoleniu" miast.
Zgłoś
Avatar
x................x 2014-03-24, 19:03
no kurwa, coś w tym jest
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2014-03-24, 19:04 12
O kurwa, jaka ta ruska armia piękna! Buty mają, guziki pozapinane! Nawet karabinu na sznurku nie muszą wiązać, no krasnaja armija ideał!

A co do filmu- bardzo ciekawy, dający do myślenia.
Zgłoś
Avatar
Gamcioz 2014-03-24, 19:07 3
Ojcowie naszych dziadków nie o taką Polskę walczyli.
Zgłoś
Avatar
SteelPlank 2014-03-24, 19:28 13
Witam. Pierwszy komentarz tutaj, bardzo miło mi poznać.
Krótki film pokazuje niewdzięczne pokolenie pedałów, które tylko i wyłącznie się bawi. Z drugiej strony mamy pokolenie starsze, które straciło młodość aby "nowi" mieli łatwiejsze życie. Ale co to za pierdolenie, że dzisiejsza młodzież jest gorsza niż wy, stare pryki. W porównaniu do bardzo dawnych czasów wy też jesteście leniwym i dziwacznym pokoleniem. Czy za młodu cały dzień zapierdalaliście na polu? Biegaliście z obornikiem? Ludzie których dawno już nie ma widzieli w was rozleniwione społeczeństwo. Takie sranie, że dawniej było lepiej. Dzisiejsze dzieciaki będą miło wspominać młodość przy kompie czy PS-ie i tak samo "hejtować" młodsze pokolenia siedzące przy emulatorach wirtualnej rzeczywistości. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2014-03-24, 19:30
Film bardzo dobrze wykonany, ale chujowo zmontowany. Muzyka w ogóle nie pasuje i przejścia chujowe, a to Two Steps From Hell to już kurwa apogeum.
Zgłoś
Avatar
NoobsAndBoobs 2014-03-24, 19:38 4
moje pokolenie wyzywano od drechow, hip hopowczykow itd. dzisiejsze pokolenie wyzywa sie od pedalow.
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2014-03-24, 19:46 4
Pierdolone kacapy, szkoda, że w ogóle dożył. Czerwony, Ruski, skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
Soki 2014-03-24, 20:05 2
Ja też chodzę na imprezy, ale nigdy w życiu nie pomyślałbym, żeby wyjebać komuś z bara (nie mam tak niskiej samooceny, żeby taką żenadą ją podnosić). Chyba, żeby urwał mi się film od najebania, ale wtedy to znajomi nie pozwoliliby mi wyjść na imprezę. Więc proszę nie upokarzać mojego pokolenia.

A sorry przecież to film o rosyjskiej szarańczy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie