18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Pokolenie
gustav665 • 2016-06-25, 20:08
Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie, żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły (rocznik 2000). Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?
Zgłoś
Avatar
S................k 2016-06-26, 13:08 3
Pamiętam, że sam wracałem z podstawówki już w pierwszej klasie. W zerówce rodzic musiał osobiście odbierać dziecko, ale w podstawówce już nie. Po kilku dniach protestowałem, że chce wracać sam bo inne dzieci wracają same, a później pamiętam, że matka wysłała moją ciocie na przeszpiegi żeby zobaczyć jak sobie radzę. Specjalnie spierdoliłem w innym kierunku niż docelowy żeby zgubić ogon .

Nasze społeczeństwo staje się zdecydowanie zbyt nadopiekuńcze i niedługo będziemy zbierali tego żniwo w postaci pizdusiów, którzy nawet sami sobie roboty nie znajdą.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2016-06-26, 13:22
rafalemilian napisał/a:

Nie ogarniam chłopak ma 16lat a ty go ze szkoły musisz odbierać? Ma downa czy co?



Ło ho ho ho ho ha, ha ha ha ha łoooo ho ho ho ha ha, kurwa mać, ha ha. Taka reakcja.
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-06-26, 13:42 2
Ludzie pomyliło się wam coś Moja dziewczyna jest rocznik 2000 :DDDD
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2016-06-26, 14:00 6
^up

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie, żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły (rocznik 2000). Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Poprawione:

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie (rocznik 2000), żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły. Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Więc to nam się coś pomyliło tak???
Zgłoś
Avatar
stachu96 2016-06-26, 14:28 7
Up, teraz i ty zjebałeś.
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-06-26, 14:54 3
@ups Wiecie co... moja matka była cholernie nadopiekuńcza, próbowała zaciskać pętlę jak mogła, ale do podstawówki chodziło się samemu od 1 albo 2 klasy. Nie było odwożenia, tylko trzeba było sobie radzić. Odwożone były tylko pedałki z bananowymi rodzicami - takimi pizdniętymi wzbogaconymi komuchami. Nikt ich nie lubił i zawsze dostawali wpierdol w szatni.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2016-06-26, 15:17
stachu96,

Cytat:

Up, teraz i ty zjebałeś.



Co mianowicie zjebałem mistrzu?
Zgłoś
Avatar
kipen 2016-06-26, 18:58 3
rafalemilian napisał/a:

stachu96,

Co mianowicie zjebałem mistrzu?


Zrobiłeś z autora tematu szesnastolatka
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2016-06-26, 19:41 1
^up ale przynajmniej rozwiązało to kwestie tego że bachor którego miał odebrać nie ma 16lat.
Zgłoś
Avatar
vSZEJa 2016-06-26, 20:14 4
Kurwa obaj zjebaliście...
Powinno być

,,Ostatnio dziewczyna (rocznik 2000) poprosiła mnie , żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły. Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?"
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-06-26, 20:25 2
rafalemilian napisał/a:

^up

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie, żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły (rocznik 2000). Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Poprawione:

Ostatnio dziewczyna poprosiła mnie (rocznik 2000), żebym odebrał jej młodszego brata ze szkoły. Jako, że za bardzo się nie znamy stwierdziłem, że trzeba to zmienić, stąd taka rozmowa:

Ja- Może byśmy poszli pograć w nogę czasem, co?
On- ale jak to tak, na dworze?

Więc to nam się coś pomyliło tak???


ja pierdole, przecież specjalnie dałem nawias na koniec zdania, żebym mógł napisać w komentarzu "że to dziewczyna jest rocznik 2000" zeby zgarnac pare dodatkowych piw, serio nie spodziewałem się takiej gówno burzy. kurwa, ja nawet nie mam dziewczyny
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2016-06-26, 20:34
^up to po chuj kłamiesz
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-06-26, 20:46 1
dla korzyści
Zgłoś
Avatar
morderuk 2016-06-26, 23:23
Fajna opowiesc wymyslona na kiblu.
Zgłoś
Avatar
monczao 2016-06-27, 1:09 2
Tak czy inaczej dziewczyna ma 16 lat więc może się ruchać. Podaj numer.
Zgłoś