18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witajcie Sadole! Chciałbym wam pokazać Fan Film naszych rodzimych polaków w uniwersum Wiedźmina, który miał premierę dzisiejszego wieczoru. Film ten został ufundowany w całości ze zbiórek fanów na różnych stronach a efekty możecie podziwiać poniżej! Zachęcam do obejrzenia bo warto ;)


2019-12-08, 11:50
Przecież Geralta tu nawet nie było, główną postacią jest Lambert... Dla mnie spoko biorąc pod uwagę fakt że film jest ze środków fanowskich.

2019-12-08, 12:13
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Brawa za ocenę scenariusza bez ogarnięcia głównego bohatera

2019-12-08, 12:26
Mycroft napisał/a:

Ta. "Gerald" - w ogóle widziałeś ten film?
Wiesz czego dotyczy?
Widziałeś w tym filmie GERALTA ?



kavas napisał/a:

Przecież Geralta tu nawet nie było, główną postacią jest Lambert...



poligon6 napisał/a:

Nie ćpaj zioła tyle, tam nie ma nigdzie Geralta, to zupełnie inne czasy. Co za dzban!



Panowie, panowie, spokojnie, bez nerwów, to tylko zmywarka napisała. Telewizor w salonie, ona w kuchni, to sie i na akcji nie skupiła.


bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



My wiemy że to nie "angielski pacjent" czy inny "Titanic" ale dziewczyno nie przesadzaj, Oskara za to nie dostaną, ale zdarzyły się już gorsze wiedzminy za znacznie większy budżet . Tu chciałem sarkastycznie pozdrowić Pana Żebrowskiego.

2019-12-08, 12:38
Narn napisał/a:

Mi się podobało, szkoda tylko że nie wiadomo co z Geraltem. Fakt, gdyby wyłożyć na to dzieło kupe siana to było by lepiej jak netflix.



Jakbyś czytał książki to byś wiedział co z Geraltem, film nie ma za wiele wspólnego z grami, film jest kontynuacją "Pani Jeziora" (V tom Sagi Wiedźmińskiej czy właściwie Cyklu bo Sapkowski wielokrotnie podkreślał że "Cykl, k***a, Saga to może być nordycka na przykład o Volsungach") i opowiada o tym co się działo pięćdziesiąt lat po pogromie w Rivii gdzie Geralt zginął dźgnięty widłami przez gówniarza o imieniu Rob.

bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Skomentuję twój komentarz jednym emotikonem. :homer:

2019-12-08, 12:51
SupremeLeader napisał/a:

Panowie, panowie, spokojnie, bez nerwów, to tylko zmywarka napisała. Telewizor w salonie, ona w kuchni, to sie i na akcji nie skupiła.



Bez jaj nawet zwykła zmywarka kojarzy fakty. Myslisz że pralka sama sie zaprogramuje?

2019-12-08, 13:07
ch*jowe, cały czas sobie chodzą gdzieś

SZ...........GU
2019-12-08, 13:15
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



weź Ty dawaj na przyszłość mężowi do przeczytania i zatwierdzenia

2019-12-08, 14:19
31:42 szoruje marchewe zboczuszek

Ti...........ch
2019-12-08, 17:29
Narn napisał/a:

Mi się podobało, szkoda tylko że nie wiadomo co z Geraltem. Fakt, gdyby wyłożyć na to dzieło kupe siana to było by lepiej jak netflix.



A co ma k***a być? Poczytaj książki to się dowiesz... :homer:

bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Zajmij się opie**alaniem gały- nie trzeba być dobrym we wszystkim i wystarczy być mistrzem w swojej dziedzinie.

2019-12-20, 20:37
^^ Well. well jednak ogarneliśta co i jak...nie jest tak beznadziejnie z polskimi piwniczakami :D