18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witajcie Sadole! Chciałbym wam pokazać Fan Film naszych rodzimych polaków w uniwersum Wiedźmina, który miał premierę dzisiejszego wieczoru. Film ten został ufundowany w całości ze zbiórek fanów na różnych stronach a efekty możecie podziwiać poniżej! Zachęcam do obejrzenia bo warto ;)


2019-12-08, 00:55
Kurde.. Aż żal, bo piwka lecą i to zasłużone a komentarzy nie ma. Ale musze zamieścić. Srał pies na netflixy!
Panie i Panowie co tu dużo gadać, dobra robota! Czekałem aż sie w koncu doczekałem.

2019-12-08, 01:07
brakło hajsu gdyby dobrze ich dofinansowac ... ogólnie piwko

2019-12-08, 01:39
Mi się podobało, szkoda tylko że nie wiadomo co z Geraltem. Fakt, gdyby wyłożyć na to dzieło kupe siana to było by lepiej jak netflix.

2019-12-08, 01:40
Kurczę zapomniałem dopisać, iż jest scena po napisach którą warto ujrzeć :)

2019-12-08, 02:10
Obejrzałem całe. Jak na film fanowski, zrobiony za parę groszy, jest po prostu świetne. Dobre kostiumy, niezła gra aktorska, dobór lokacji też niczego sobie.
Nie wymagajmy rozmachu produkcji z holyłudu, bo to raczej nie ten poziom.

Scenariusz jest okej, choć oczywiście dość płaski. Najbardziej jednak podobało mi się kilka wyraźnych nawiązań np. do gier Wiedźmin czy nawet książek / filmów Władca Pierścieni.

Jako fan książek i opowiadań Sapkowskiego, jak również i gier, polecę to jedynie fanom.

2019-12-08, 02:18
Dziś w pracy dyskutowałem z kumplami że wiedźmin od netflixa będzie gitara gdy oni mówili że w to nie wierzą, i załączam ten film fanowski myśląc że będzie z tego brecha a tu materiał kozak. Teraz sam nie wiem czy wersja netfixowa będzie tak dobra.

2019-12-08, 02:54
Film świetny choć nasuwa się pytanie, czy Sapkowski będzie chciał wyr*chać z tego kasę? :roll:

2019-12-08, 08:36
Jest wiele dobrych fanowskich filmów np z uniwersum Star Treka czy nawet Fallouta.


2019-12-08, 09:26
Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.

2019-12-08, 10:51
Warte uwagi.

2019-12-08, 10:55
Spoczko ale zasnąłem po 10 minutach.

2019-12-08, 10:58
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Ta. "Gerald" - w ogóle widziałeś ten film?
Wiesz czego dotyczy?
Widziałeś w tym filmie GERALTA ?

2019-12-08, 11:05
Przecież Geralta tu nawet nie było, główną postacią jest Lambert... Dla mnie spoko biorąc pod uwagę fakt że film jest ze środków fanowskich.

2019-12-08, 11:12
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Nie ćpaj zioła tyle, tam nie ma nigdzie Geralta, to zupełnie inne czasy. Co za dzban!