18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M................3 2013-07-08, 14:52
Mojs napisał/a:

Btw. Pewnie byłeś na proteście tych z abstrachuje? Nie bo nie, czy jakieś inne inteligentne hasełka.



Nie byłem, nie jestem gimbusem żeby oglądać kanał Abstrachuje
Zgłoś
Avatar
lokowalek 2013-07-08, 15:29 1
"... Ale nie mam nic przeciwko ludziom, którzy płacą ze swojej własnej kieszeni na imprezę która daje im wiarę w coś wyższego i nie poddającemu się interpretacji logicznemu, prawniczemu i ekonomicznemu sposobowi myślenia ..."

To brzmi jak definicja czlowieka chodzacego na mecze naszej reprezentacji :o
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2013-07-08, 15:51 1
Szron napisał/a:

Baran ten kto nie widzi różnicy między wiarą a religią.

AbesM, chodziło mi o bóle wywołane chorobą a nie o samą chorobę.

Może taki zatwardziały Ateista jesteś a może taki z Ciebie nadLudź że aż masochista.

Chciał bym żeby ból "dojebał" Cię tak dla testu, nic poza tym.
Ale taki ból żebyś zaczął myśleć że zaraz zejdziesz.
Ciekawe czy starczy Ci twardości.

Powrotu do zdrowia życzę.



masochiście by się ból spodobał, i musiał by to być ból zadany przez kogoś, sadomasochista sam sobie zadaje ból, więc nie myl pojęć, i już nie raz wielkiego bólu doznałem i co z tego? To moich poglądów nie zmieniło.
Zgłoś
Avatar
Mojs 2013-07-08, 20:22
Absem... Sadomasochista to osoba która lubi zadawać ból innym i sama lubi ból. Sadysta innym zadawać ból lubi, a masochista lubi ból ogólnie. Więc nie wiem do czego nawiązuje Twoja wypowiedź.
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2013-07-08, 21:44 1
Mojs napisał/a:

Absem... Sadomasochista to osoba która lubi zadawać ból innym i sama lubi ból. Sadysta innym zadawać ból lubi, a masochista lubi ból ogólnie. Więc nie wiem do czego nawiązuje Twoja wypowiedź.



Sadysta czerpie przyjemność z zadawania komuś bólu.
Masochista czerpie przyjemność z bólu, który jest mu zadawany przez kogoś.
Sadomasochista czerpie przyjemność z bólu, który sam sobie zadaje.

Rozumiesz różnice teraz?
Zgłoś
Avatar
Mojs 2013-07-09, 6:31
Połącz sadystę i masochistę i masz sadomasochistę. Mylisz pojęcie sadomasochista z emo. I tak, nazywam to zjawisko bycie "emo" ponieważ emo to osoba która wyraża swoje emocje poprzez zadawanie sobie bólu i czerpanie z tego przyjemności.
Zgłoś
Avatar
pambuk 2013-07-09, 10:11
Słownik Języka Polskiego

sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2481640

masochizm
1. «znajdowanie przyjemności w zadawaniu sobie cierpień lub w poddawaniu się im»
2. «zboczenie polegające na doznawaniu satysfakcji seksualnej pod wpływem bólu i upokorzenia»

sjp.pwn.pl/szukaj/sadyzm

sadyzm
1. «znajdowanie przyjemności w zadawaniu komuś cierpień fizycznych lub psychicznych»
2. «zboczenie seksualne polegające na doznawaniu zadowolenia płciowego przy zadawaniu bólu partnerowi»
• sadystyczny • sadystycznie • sadysta • sadystka

sjp.pwn.pl/szukaj/sadomasochizm

sadomasochizm «zboczenie seksualne polegające na jednoczesnym występowaniu sadyzmu i masochizmu»
• sadomasochistyczny • sadomasochista • sadomasochistka
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-09, 19:06
Na gówniane tory temat zepchnęliście, rozpoczynając wojnę w piaskownicy o jedno mało znaczące słowo.

Fakt ja to słowo napisałem, ale żeby od razu gnój rozrzucać...
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-15, 23:31
Wolałbym dwie flaszki.

Ale jak ktoś nie pije, to co ma zrobić?
Zgłoś