18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polacy kontra ukraińcy
Omgjkla • 2017-01-24, 14:13
Pierwsza lekcja z jednym z bardziej luźnych nauczycieli w liceum po studniówce.
[N] - nauczyciel
[K] - klasa

[N] - Jak tam się bawiliście? Dobrze było? Afterek jakiś? Taki zorganizowany w jednym klubie czy ogólnie chodziliście po barach od jednego do drugiego?
[K] - W jednym. I ogólnie to w szkole jak i później fajnie było.
[N] - A później działo się coś wartego uwagi czy zwykła popijawa?
[K] - Nooo, ogólnie to było zwyczajnie jak to na takich imprezach bywa ale w pewnym momencie wywiązał się konflikt, narodowy można powiedzieć, pomiędzy polakami i ukraińcami. Konflikt mało powiedziane, bo się później po prostu bić zaczęli.
[N] - I jak się skończyło? Kto wygrał?
[K] - No polaków policja odwiozła.
[N] - Aha, czyli ukraińcy.
[K] - Nie, ich odwiozła karetka.


jak za słabe to do pieca
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-01-24, 14:29 1
Czyżbym wyczuwał niemiecki humor...
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-01-24, 15:41 16
No bo Ukraińcy na strzelaninę zawsze przychodzą z nożami.
Zgłoś
Avatar
-Néy 2017-01-24, 17:37 9
Głupcy Polacy pisze sie z dużej litery a ukraincy to ścierwo i pisze sie z malej litery a potem pluje im w ryj.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-01-24, 17:43 3
Trzeba było napisać "śmieciarka" zamiast "karetka". Było by śmieszniej i właściwiej.
Zgłoś
Avatar
piotrek_poldek 2017-01-24, 17:45 5
To teraz są jakieś afterki w klubach po studniówce?
Zgłoś
Avatar
Lares86 2017-01-24, 17:46 4
Oddawaj kurwa tego buta!!!! Bo psiarskich wezwe.
Zgłoś
Avatar
zenekpolak 2017-01-24, 18:25 3
Hah byłem tam, Corner w Poznaniu pozdrawia!
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-01-24, 19:27 12
-Néy napisał/a:

Głupcy Polacy pisze sie z dużej litery a ukraincy to ścierwo i pisze sie z malej litery a potem pluje im w ryj.



Ciekawe czy na testach gimnazjalnych też będziesz taki "mądry"

Chociaż pewnie nigdy się nie dowiemy, bo żeby móc je pisać, trzeba skończyć podstawówkę, a to Ci raczej nie grozi. Pewnie załapiesz się jeszcze na kilka lat po reformie edukacji, zanim zasilisz grono bezrobotnych
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-01-24, 20:44 4
Cała klasa mówiła? Szacun za synchronizację.
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2017-01-24, 21:58
jak autentyk to wake konia
Zgłoś
Avatar
-Néy 2017-01-24, 22:02
Dexterous napisał/a:



Ciekawe czy na testach gimnazjalnych też będziesz taki "mądry"

Chociaż pewnie nigdy się nie dowiemy, bo żeby móc je pisać, trzeba skończyć podstawówkę, a to Ci raczej nie grozi. Pewnie załapiesz się jeszcze na kilka lat po reformie edukacji, zanim zasilisz grono bezrobotnych



gimnazjum mam dawno za soba, jestem na studiach ale nie powiem jakich bo to zbyt weganskie i pedalskie, na pewno sie domyslisz, a po kometarzu stwierdzam ze jestes z ukrainy, uwierz mi, Polak, nawet niewyksztalcony i bezrobotny, nie zabil by swoich sasiadow bo powiedzial mu to jakis nawiedzony debil, jak masz bol dupy ze ci daja 2 zl za koszyk truskawek to wypad.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-01-25, 13:58
-Néy napisał/a:

... po kometarzu stwierdzam ze jestes z ukrainy, uwierz mi, Polak, nawet niewyksztalcony i bezrobotny, nie zabil by swoich sasiadow bo powiedzial mu to jakis nawiedzony debil.


Ehhh... przesadnie generalizujesz.
Nie każdy Litwin jeździ na na długich, nie każdy Francuz wpierdala żaby i nie każdy Ukrainiec mordował na Wołyniu.

P.S Mam dziwne przeczucie, że dla niektórych prawdziwy patriota musi być ksenofobem, homofobem i rasistą.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-01-25, 20:45 1
-Néy napisał/a:


gimnazjum mam dawno za soba, jestem na studiach ale nie powiem jakich bo to zbyt weganskie i pedalskie, na pewno sie domyslisz, a po kometarzu stwierdzam ze jestes z ukrainy, uwierz mi, Polak, nawet niewyksztalcony i bezrobotny, nie zabil by swoich sasiadow bo powiedzial mu to jakis nawiedzony debil, jak masz bol dupy ze ci daja 2 zl za koszyk truskawek to wypad.



Wow, udało Ci się skończyć gimnazjum. No to widzę, że nie doceniłem przeciwnika
Rodzice muszą być dumni.
A co Polaków - potrafią się zabijać za 2 złote i na całym świecie są znani jako śmiecie, które własnych rodaków w łyżce wody by utopiły Taka jest smutna prawda, ale żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie.
Polak niewykształcony i bezrobotny (choć to akurat nie ma znaczenia jakbyś nie wiedział), potrafi zgwałcić i pobić własne, małe dziecko. Sporo w Polsce tych zwyroli - rodowitych Polaków .
Co do Ukraińców, całkiem dobrze potrafią sobie i innym pomagać.

P.s. Twoje stwierdzenie niestety jest błędne - nie jestem z Ukrainy .
Zgłoś