18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Polacy na wyspach
frealaf • 2014-01-16, 22:51
Historia mojego kumpla (sprzed kilku lat), jeśli to czyta to pozdrawiam:

"Byłem na wyspach jakiś czas temu, w Londynie. Jechaliśmy autobusem, kulturka; wszyscy gadają, siedzą, stoją, nic specjalnego się nie dzieje - dzień jak co dzień. W pewnym momencie, na przystanku, dwóch kolesi wpada do autobusu, ale w ostatniej chwili, tak że jednemu z nich przytrzasnęło plecak:
- Kurwa, przytrzasnęło mi worek!
- Dobrze, że nie ten drugi..

I pół autobusu zaczęło rechotać."

Co jak co, ale skolonizowaliśmy Wielką Brytanię
Zgłoś
Avatar
gargo 2014-01-18, 12:31 1
Pół autobusu Polaków, bo Brytyjczyków stać na własne samochody...
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-18, 12:50
Biedota w uk jezdzi autobusami...
Zgłoś
Avatar
mekule 2014-01-18, 13:04 2
Polactwo w UK to jeszcze większa plaga niż ciapaci. Wszędzie robicie syf, wasze kobiety dają dupy na prawo i lewo żeby brać socjal. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 13:06 1
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:

Biedota w uk jezdzi autobusami...



biedota jezdzi samochodami do fabryk, rzezni itp z czego wiekszosc cebulakow i marianow z wasami (pewnie tez twoj stary do ktorego jezdzisz na wakacje zarobic) w starych passatach, mondeo czy bmw 3 lub 5 (typu limo a'la polonia). zamozni jezdza autobusami i metrem bo pracuja w centrum, tam gdzie twoje ziomki na zmywaku robia, tudziez okna myja
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-18, 14:29
brovski napisał/a:



biedota jezdzi samochodami do fabryk, rzezni itp z czego wiekszosc cebulakow i marianow z wasami (pewnie tez twoj stary do ktorego jezdzisz na wakacje zarobic) w starych passatach, mondeo czy bmw 3 lub 5 (typu limo a'la polonia). zamozni jezdza autobusami i metrem bo pracuja w centrum, tam gdzie twoje ziomki na zmywaku robia, tudziez okna myja



Niestety chlopcze, jestem specjalista, pracuje za 35k rocznie i jezdze nisannem 350z. Jezdze po calej anglii i nadzoruje w branzy, w ktorej nie ma wcale polakow, bo trzeba umiec sie dogadac... Pozdrawiam

Ps. Zeby cie jeszcze bardziej wkurwic dodam, ze mieszkam 2 minuty spacerem od plazy i widze przez okno miejsce gdzie krecono sceny do essex boys. Rozumiesz, tu biedoty raczej n ie stac na zakup domu. Pozdro
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 14:57
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:



Niestety chlopcze, jestem specjalista, pracuje za 35k rocznie i jezdze nisannem 350z. Jezdze po calej anglii i nadzoruje w branzy, w ktorej nie ma wcale polakow, bo trzeba umiec sie dogadac... Pozdrawiam

Ps. Zeby cie jeszcze bardziej wkurwic dodam, ze mieszkam 2 minuty spacerem od plazy i widze przez okno miejsce gdzie krecono sceny do essex boys. Rozumiesz, tu biedoty raczej n ie stac na zakup domu. Pozdro



amazing..

z taka bujna wyobraznia i ta twoja mentalnoscia co bys nie robil i czym nie jezdzil i tak jestes i bedziesz wsiok i cebulak
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-18, 15:09 4
Jakbys mial leb na karku, to bys nie zapierdalal na kurczakach, moze nawet do czegos w zyciu doszedl. tu masz zdjecie mojej szalupy. Kupilem, gdyz pociaga mnie zeglarstwo
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 15:12 2
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:

Jakbys mial leb na karku, to bys nie zapierdalal na kurczakach, moze nawet do czegos w zyciu doszedl. Obrazek tu masz zdjecie mojej szalupy. Kupilem, gdyz pociaga mnie zeglarstwo



dawaj jeszcze nissana 350z szybciutko z ta sama kartka
Zgłoś
Avatar
kutafon 2014-01-18, 15:26
-Mosznowy?
-Nie mom.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-18, 15:35
brovski napisał/a:



dawaj jeszcze nissana 350z szybciutko z ta sama kartka



Po co? Jeszcze mnie rozpoznasz, namierzysz, przyjdziesz mi go zapsuc a potem ja pojde siedziec jak cie psy zagryza na mojej posesji. Idz se chlopcze na autobus, za cienki jestes abhy sie ze szlachta spoufalac.
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 15:53 3
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:



Po co? Jeszcze mnie rozpoznasz, namierzysz, przyjdziesz mi go zapsuc a potem ja pojde siedziec jak cie psy zagryza na mojej posesji. Idz se chlopcze na autobus, za cienki jestes abhy sie ze szlachta spoufalac.



scam detected!

haha sasiad ma zdezelowana zaglowke ale nissana 350z juz sie tak szybko nie udalo znalezc w socjalnej dzielnicy. typowy cebulak w uk, o takich jak ty mowi ciagle cameron, przynosisz wstyd polakom ktorzy tam pracuja, naprawde sie dorobili, awansowali i nawet do glowy by im nie przyszlo aby sie tym wychwalac w internecie.
siedzisz w tej anglii, ciagniesz benefity, masz chate z councilu, na forum jestes kozak a ziomkom w polsce wkrecasz bajki takie jak ta tutaj. jestes malym czlowieczkiem, ktory proboje sie dowartosciowac na forum zanim wieczorem znowu sie najebiesz za kase od angielskiego podatnika. przez takich jak ty brytole nazywaja polakow 'white pakis' (biali pakole) i mowia ze jestesmy jeszcze gorsi, bo nie da sie nas odroznic od anglika. no chyba ze otworzysz swoja gebe i cos powiesz lamana angielszczyzna z cebulakowym akcentem!
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-18, 16:05
Nie scam a troll. Troluje cie, bo tak fajnie polska zawisc, czeresniactwo i zazdrosc z ciebie wychodzi. Ten budynek na zdjeciu to moj garaz. Sail loft! Kumasz? Nie slyszalem o bialych pakis, bo nie obracam sie w Twoich kregach i to o czym mowisz jest mi obce. W moich kregach rozmawiamy o czyms innym. Problemy najemnego robola ze wschodniej europy sa mi obce. Takze, biegusiem na autobus chlopcze.
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 16:14 1
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:

Nie scam a troll. Troluje cie, bo tak fajnie polska zawisc, czeresniactwo i zazdrosc z ciebie wychodzi. Ten budynek na zdjeciu to moj garaz. Sail loft! Kumasz? Nie slyszalem o bialych pakis, bo nie obracam sie w Twoich kregach i to o czym mowisz jest mi obce. W moich kregach rozmawiamy o czyms innym. Problemy najemnego robola ze wschodniej europy sa mi obce. Takze, biegusiem na autobus chlopcze.



zblazniles sie wiec nie proboj sie wykrecac trollowaniem i tym, ze zamieszczenie zdjecia zaglowki sasiada bylo zamierzonym ruchem aby wywolac we mnie zazdrosc. dobrze wiesz, ze cala ta dyskusja zaczela sie od twojego, rownie zalosnego komentarza na inny temat. ja w przeciwienstwie do ciebie nie odczuwam potrzeby emanowania swoim bogactwem (w twoim przypadku bogactwem twoich sasiadow). o white pakis nie slyszales, bo w zyciu nie gadales z anglikiem bez tlumacza. a w job centre gdy starales sie o benefity sie nie liczy.
ale coz, pewnie i tak ludzie stana po twojej stronie, bo niestety takich jak wy jest zwyczajnie kurwa wiecej!
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-18, 16:19
Ale po co sie tak strasznie wkurwiasz i tyak mocno chcesz mi udowodnic, ze jestes lepszy ode mnie?
Ty, moj garaz ma wiecej pieter niz twoj katon
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 16:27 1
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:

Ale po co sie tak strasznie wkurwiasz i tyak mocno chcesz mi udowodnic, ze jestes lepszy ode mnie?



czy ja w ktormkolwiek poscie powiedzialem cos o sobie? zdradzilem ci jakis rabek tajemnicy, np. gdzie mieszkam, gdzie pracuje, ile zarabiam i co posiadam?

jedyne co proboje ci uzmyslowic to to ze jestes ewidentnym przykladem stereotypowego polaczka w uk. a teraz wybacz, ale czas zakonczyc te dyskusje. idz dalej gapic sie w okno czy przpadkiem sasiadowi zaglowki nie kradna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie