18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Polacy na wyspach
frealaf • 2014-01-16, 22:51
Historia mojego kumpla (sprzed kilku lat), jeśli to czyta to pozdrawiam:

"Byłem na wyspach jakiś czas temu, w Londynie. Jechaliśmy autobusem, kulturka; wszyscy gadają, siedzą, stoją, nic specjalnego się nie dzieje - dzień jak co dzień. W pewnym momencie, na przystanku, dwóch kolesi wpada do autobusu, ale w ostatniej chwili, tak że jednemu z nich przytrzasnęło plecak:
- Kurwa, przytrzasnęło mi worek!
- Dobrze, że nie ten drugi..

I pół autobusu zaczęło rechotać."

Co jak co, ale skolonizowaliśmy Wielką Brytanię
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-18, 16:54 3
może lepiej że tam pojechaliście, luźniej się zrobiło na rynku pracy mniej zasiłków w Polsce dla bezrobotnych trzeba wypłacać. Albo inaczej trzeba się było uczyć a nie teraz koty drzeć
Braćmi jesteście kurwa z jednej ojczyzny a zachowujecie się jak czarne małpy, plujecie na siebie kłócąc się o nieliczne śmieci jakie tam jeszcze macie
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-18, 16:59
Brovski - dzis wieczorem steaki i szampan z waitrose Wkleje zdjecie potem, bo w styczniu to steakow napewno nie widziales. Nawet tych z lidla xxx
Zgłoś
Avatar
bosz112 2014-01-18, 17:01 3
Historia mojego kumpla Abdula (sprzed kilku lat), nie czyta tego bo allah akbar wysadził się w metrze i teraz dupczy koz... dziewice w raju.

"Byłem na wyspach jakiś czas temu, w Londynie. Jechaliśmy autobusem, kulturka; wszyscy gadają, siedzą, stoją, nic specjalnego się nie dzieje - dzień jak co dzień. W pewnym momencie, na przystanku, dwóch kolesi wpada do autobusu, ale w ostatniej chwili, tak że jednemu z nich przytrzasnęło plecak:
- Allah akbar! Przytrzasnęło mi bombę!
- Allah akbar!
I pół autobusu zaczęło Allachować."

Co jak co, ale skolonizowaliśmy Wielką Brytanię.
Zgłoś
Avatar
air_jordan_show 2014-01-18, 19:54
pewnie w autobusie jechały 4 osoby razem z nimi i tylko oni brechtali...pół autobusu
Zgłoś
Avatar
bed88 2014-01-18, 22:12
Ten zjeb co to montował nie zdaje sobie sprawy że ćwiczenie z 1;35 wykonują nawet profesjonalni sportowcy którzy nie potrzebują wielkiej siły ale wytrzymałości (i szybkości ruchu) mięśni ( np biegacze długodystansowi i inni lekkoatleci) nie zjadł wszystkich rozumów a wyśmiewa... CHWDskładającemu:P
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 22:22
bed88 napisał/a:

Ten zjeb co to montował nie zdaje sobie sprawy że ćwiczenie z 1;35 wykonują nawet profesjonalni sportowcy którzy nie potrzebują wielkiej siły ale wytrzymałości (i szybkości ruchu) mięśni ( np biegacze długodystansowi i inni lekkoatleci) nie zjadł wszystkich rozumów a wyśmiewa... CHWDskładającemu:P



o czym ty kurwa mowisz?
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-01-18, 22:24
Chetnie_zjesz_kupe & brovski = kurwa, jak ja się cieszę, że oboje wyjechaliście. Czytając was zjeby mam odruchy wymiotne. Co to wy nie macie... wiecie czego nie macie? Mózgu.
Zgłoś
Avatar
brovski 2014-01-18, 22:30
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:

Chetnie_zjesz_kupe & brovski = kurwa, jak ja się cieszę, że oboje wyjechaliście. Czytając was zjeby mam odruchy wymiotne. Co to wy nie macie... wiecie czego nie macie? Mózgu.



kto ci baranie powiedzial ze ja gdziekolwiek wyjechalem? czytaj uwaznie, caly czas probowalem mu pomoc zrozumiec ze ma caly chuj, a wkreca jakies zaglowki i nissany. typowy kurwa emigrant co przyjezdza na wakacje i struga kozaka
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-01-18, 22:34
brovski napisał/a:



kto ci baranie powiedzial ze ja gdziekolwiek wyjechalem? czytaj uwaznie, caly czas probowalem mu pomoc zrozumiec ze ma caly chuj, a wkreca jakies zaglowki i nissany. typowy kurwa emigrant co przyjezdza na wakacje i struga kozaka



A chuj mnie obchodzi co ma. Żal dupę mi z tego powodu nie pociska. Niech spierdala, i tak mi zwisa.
Zgłoś