18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pewnie nie każdy wie, że mamy w Polsce producenta ręcznie robionych osad do broni. Koleś znajduje się w światowej czołówce producentów customowych osad, a niektóre jego prace zapierają dech w piersiach każdemu pasjonatowi łowiectwa.
Pisały o nim największe magazyny na świecie a w Polsce o tym cisza.Mamy kolejny towar eksportowy mimo ,że w tak małom popularnej dziedzinie.
Przedstawiam kilka jego prac koleś wymiata jeśli chodzi o mnie...




filmik przydługi ale wydaje mi sie, że jest to nie lada gratka dla każdego strzelającego sadola. Poza tym nasz chłop!
Od 11:20 ekstremalnie odjechane prace ale warto obejrzeć całe.
Darz bór
Zgłoś
Avatar
denardes 2013-01-03, 0:28
O takich ludziach się nie mówi, no chyba że wybieliłby sobie odbyt... wtedy zostałby celebrytą.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2013-01-03, 0:43
Ta czarna z 8:03 to jakiś obłęd! Piwo!

Chciałbym mieć sztukę takiej broni, nawet nie musiałbym z niej strzelać (chociaż w swoim żywiole bron pokazuje swoje prawdziwe piękno), wystarczałoby mi żeby wisiała na ścianie. Piękna ozdoba.
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-01-03, 1:39
Zajebiiiste
Ale przychodzi im do glowy pewna mysl. Mozna wiec kupic sama lufe z mechanizmem(tak, jestem laikiem), bez osady? I jesli tak, to czy toto samo w sobie jest funkcjonalne, a te osady to tylko 'nakladki', czy sa absolutnie niezbednym elementem konstrukcji?
Zgłoś
Avatar
Krzysiake 2013-01-03, 3:43
lukasz-pietruszka.hostit.pl/news.php

lukasz-pietruszka.hostit.pl/showphoto.php?photo_id=1293 To jest jedeno z jego arcydzieł!
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-01-03, 9:02
Zwierzynie i tak wszystko jedno
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-01-03, 9:15
OSADA do karabinu - w pierwszej chwili myślałem ze chodzi o gniazdo karabinu, takie miejsce z którego się strzela. Trzeba wpisać nowe słowo do słownika personalnego. Osada ląduje obok "obsadki na szybkensa" ja pewna niemłoda już dama nazywała swoją potrzebę fizjologiczną. ehh wspomnienia
Zgłoś
Avatar
dyru 2013-01-03, 9:26 2
Facet nie sprzedaje w Polsce bo nie opłaca się gdyż jego towar ma taką cenę, że może 2 albo 3 osoby w kraju stać na to
I wydaje Mi się, że fachowo to się nazywa "łoże" a nie osada i po za tym robi kolby.
Zgłoś
Avatar
kokos 2013-01-03, 11:40
Darz bór
Zgłoś
Avatar
przesmiewca 2013-01-03, 11:44
przydał by się filmik z produkcji ale z drugiej strony tajemnic się nie zdradza
Zgłoś
Avatar
theolympah 2013-01-03, 11:52 2
W kraju cisza bo banda jebanych hipisow nie chce legalizacji broni...niemcy nas jebali, ruscy nas jebli...teraz jak ktos nas przyjdzie wypierdolic to rozlozymy nogi jak stara kurwa bo nie mamy czym sie bronic ...
Zgłoś
Avatar
Arthamel 2013-01-03, 12:03
Ignorancja level expert: przeczytałem tekst i myślałem, że koleś tworzy osady do broni, w sensie małe wioseczki gdzie dzieci zapierdalają składając kałachy
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-01-03, 12:13
susquatch napisał/a:

Pisały o nim największe magazyny na świecie a w Polsce o tym cisza.



rzeczywiści nam rozgłos o tym potrzebny ... PO CO? Żeby zapchać i zaspokoić jakąś narodową pychę? Bo i tak nie możemy posiadać broni w tym kraju ... skoro państwa nie chcą dać obywatelowi WOLNOŚCI i możliwości posiadania broni, to znaczy, że rządy boją się swoich obywateli. Trzymają więc ludzi za mordę i każą jeść swoje gówno ... a tak się wszyscy śmieją z USA - tam przynajmniej mogę zastrzelić bandziora, który wpierdolił mi się do domu.
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-03, 12:21
uuuu wychodze z ciemnogrodu i daje piwo!
Zgłoś
Avatar
dudek146 2013-01-03, 12:28
Nie żebym się czepiał ale na filmiku nie ma żadnej broni myśliwskiej.
W większości są to sportowe karabinki (wiatrówki) sporadycznie pojawiło się kilka egzemplarzy broni czarnoprochowej (repliki).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie