18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
c................m 2012-05-23, 14:47
Do dupy ten gatunek muzyczny.
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2012-05-23, 15:33
Ja lubię czasem posłuchać dubstepu na siłce czy salce treningowej, ale kurwa, co to ma być... To jest chyba dla jakichś totalnych naćpusów, bo za chuj tego nie ogarniam. Podsumowując, kawałek do pizdy, tylko dupeczki w klipie na plus.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-05-23, 15:35
No spoko, to mam się jarać tym że w Polsce mamy muzyków jazzowych? Albo kurwa metalowych?
Kocham takich "patryjotóf". Patrzta: w Polska tesz takie mamy.
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-05-23, 15:44 2
Scenę dusbtepową znam od dawna, obecnie same gówna lecą dla dzieciaków z tunelami w uszach... ten nawiązuje do dobrej schizy i mi się podoba (mimo iż teraz dubstep to szmaciane gówno, a szkoda bo za czasów gdy był to gatunek undergroundowy (tzn nie dla dyskomułów) zapowiadał się ciekawie).

Znawców którzy patrzą na lanserów i wrzucają wszystko do jednego worka można odstrzelić.... lubię muzykę (bądź eksperymenty audio) a nie konkretny gatunek, jak Heniu z Ceśkiem na osiedlu mają swoje zdanie, niech pozostawią je dla siebie.
Zgłoś
Avatar
nightfury 2012-05-23, 19:22
kurwa rzygac sie chce czytajac niektore wypowiedzi. NIE PODOBA sie kurwa dustep to nie sluchaj jeden z drugim kurwa, toz nikt nie placi za obajrzenie kazdego filmiku na glownej. Jest napisane jak byk wszakze pod filmikiem "dubstep". A kurwa cwaniaki zrob taki kawalek a ptem hejtuj, to wcae nie takie proste. Sam slucham od dupstepu,dnb po rock'a, metal, hip-hop,SDM itp i potrafie docenic kawalek dobrej roboty tworcy. Hejterzy w...c.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-05-23, 19:25
Po chuj do tego teledysk jak to gówno nic nie opowiada... Mogło być równie czarne tło i już. Kurwa, mam 19 lat, a już nie rozumiem dzisiejszej muzyki, starzeje się w dość szybkim tempie...
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2012-05-23, 19:25 1
Kto da piwo ten pedał ;x
Zgłoś
Avatar
Booooyakasha 2012-05-23, 19:27 1
kurwa ja dałem piwo bo siada mi taki mózgojeb !!! zaś nienawidze metalu i rocka ale kurwa jak jest jakis teledysk kurwa metalowy to nawet tam sie nie wypowiadam mam wyjebane, że ktoś tego słucha, ja tego nie lubie ale nie hejtuje
Zgłoś
Avatar
nightfury 2012-05-23, 19:28
Jedras992 napisał/a:

Po chuj do tego teledysk jak to gówno nic nie opowiada... Mogło być równie czarne tło i już. Kurwa, mam 19 lat, a już nie rozumiem dzisiejszej muzyki, starzeje się w dość szybkim tempie...



Jezus idz posluchac SDM, albo Grechuty. Ta muzyka ma miec pierdolniecie, a nie jakis kurwesko liryczne przekazy.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-05-23, 19:29
Booooyakasha napisał/a:

kurwa ja dałem piwo bo siada mi taki mózgojeb !!! zaś nienawidze metalu i rocka ale kurwa jak jest jakis teledysk kurwa metalowy to nawet tam sie nie wypowiadam mam wyjebane, że ktoś tego słucha, ja tego nie lubie ale nie hejtuje



uh.. nerwowy jakiś jesteś
Zgłoś
Avatar
max1522 2012-05-23, 19:33
trzyma poziom - piwo
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-23, 19:40
Dubstep o nazwie Brainpain czy tam od wykonawcy który się tak nazywa, o ironio, o pierdolona ironio
Zgłoś
Avatar
Jan_Paweł_II 2012-05-23, 19:45
boocheno napisał/a:

Polacy nie gęsi...także swój dubstep mają


Jakoś nie widzę powodu do dumy.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-23, 19:47 1
venetian snares dziękuje, do widzenia
Zgłoś
Avatar
SinceAge 2012-05-23, 20:03
dobry utwór ale mamy Polaka, który sławi nas na scenie dubstepowej. ten gość to XILENT
i do niego ten cały pain brain czy jak mu tam to nie ma startu.

jak kogos to zainteresuje to zobaczcie sobie takie kawałki jak: skyward II, gravity, czy PNAU - Unite Us (Xilent Remix)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie