18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SirMajkel 2016-09-27, 14:55 49
kolejny pijak, burak i wiochmen, który kozacy za granicą. Ilu ja takich idiotów poznałem jak byłem w UK to nie zliczę.... wstyd na cały świat.
Zgłoś
Avatar
garota 2016-09-27, 15:03 35
A później ludzie się dziwią że za Polakami się nie przepada w większości miejsc na ziemi. W chuj smutne to jest. Wstyd.
Zgłoś
Avatar
TheMozg01 2016-09-27, 15:11 4
I ta biała czapka wpierdolka na czerepie tej "morduni: obok
Pierdolony "kwiat" polskiego narodu robi wstyd porządnym Polakom.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-09-27, 15:14 3
Jak wytrzeźwieje i dostanie rachunek za gościnne występy to na trochę ochłonie.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2016-09-27, 15:33 53
Chyba całą policję z miasta ściągnęli na tego wieśniaka.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2016-09-27, 15:41
@garota w chuj smutne to jest twoje pierdolenie, zobaczy jednego trepa i od razu utożsamia z Polakiem
Zgłoś
Avatar
X................i 2016-09-27, 15:48 20
@Dymekx wyjedź typie z polszy dalej niż poza swoje województwo a dopiero potem się odzywaj, takich bohaterów jak ten na filmie są tysiące, polacy za granicą to w dużej mierze właśnie takie patologie społeczne, które wyjechały na zmywak bo tutaj nikt takiego patusa przyjąć nigdzie nie chciał.

Ja się nigdy nie przyznaję jak mnie ktoś pyta o narodowość, że jestem polakiem, wstyd i hańba przyznać się do narodowości przez takich imbecyli.

Od razu tylko odpowiem wszystkim psychopatriotom z tekstami typu " hurr nie potrafisz się przyznać skąd jesteś to Ty chuj a nie polak jesteś durr "

Otóż, mam to w dupie
Zgłoś
Avatar
drapochmur 2016-09-27, 15:56 5
Jaja w chuj szkoda, że turbanów tak nie pacyfikują
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2016-09-27, 16:05 2
... a tak nie wiele brakowało. Rzut na glebę prawidłowy tylko trochę zabrakło precyzji. Metr dalej i pan motorniczy mógłby dokończyć dzieła.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-09-27, 16:27 3
Co wy mudżynowi kibicujecie czy jak?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-09-27, 17:19 23
Xaimeii napisał/a:

@Dymekx wyjedź typie z polszy dalej niż poza swoje województwo a dopiero potem się odzywaj,



Tak to mówią o nas ruscy, nigdy Polak tak nie powie o swojej ojczyźnie. To jest Polska a nie kurwa żadna polsza.

Xaimeii napisał/a:


Ja się nigdy nie przyznaję jak mnie ktoś pyta o narodowość, że jestem polakiem, wstyd i hańba przyznać się do narodowości przez takich imbecyli.



Dokładnie nie możesz powiedzieć że jesteś Polakiem bo nim kurwa nie jesteś, jesteś tylko polskojęzyczny.
Istnieje też możliwość że jesteś trollem ale cytując xaimeii
Xaimeii napisał/a:



mam to w dupie

kim jesteś.
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2016-09-27, 17:24 7
O, xaimeii, to ten co ostatnio pisał, że jest 100% homo
Zgłoś
Avatar
X................i 2016-09-27, 19:10 4
@KlinikaAborcyjna się polaczek zbulwersował

@Zadi_ Haha, no bardzo śmieszne, niektórzy użytkownicy tego portalu serio mają najebane w główce, by się jednego słówka dopieprzyć
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-09-27, 19:12 2
Ja ostatnio gadałem z policjantką z NL i mówiła, że w całej swojej karierze dostała tylko raz po mordzie, tylko raz przez 5 lat ktoś odważył się podnieść na nią rękę, zgadnijcie jakiej był nacji?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie