18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aki.daniel 2022-09-04, 17:16 1
Jak mi jest wstyd za tych wieśniaków. A ci co wołają, że upa, niech wiedzą, że my też jesteśmy ofiarami różnorakiej propagandy tj. faszyści, antysemici itp.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2022-09-05, 3:44
tomeko07 napisał/a:

+ Za Flagę Polski na profilowym
No właśnie, wojna jest na wschodzie Ukrainy. 80% ludzi którzy uciekli przed wojna, to nawet wystrzału nie usłyszało. Prawda jest taka, że tlucza się na wschodzie Ukrainy, a na zachodzie ludzie żyją w miarę normalnie. Wystarczyło tylko tych uciekający ze wschodu na zachód przerzucić.

Ty chyba na harda nie wchodzisz albo nie przejrzałes materialu z wojny. Dzbanie jak wojna się rozpoczeła to rakiety spadały na całej ukrainie a nie tylko na wschodzie. Nikt nie ma zamiaru siedziec i czekac czy jemu na łeb spadnie rakieta czy sąsiadowi. Ciekawe czy jak by na starcie Polska dostała po kilkadziesiąt rakiet po wszystkich miastach a po miesiącu walczyla tylko na wschodzie to czy bys siedział dalej w domu i twierdził że normalne życie jest. Jak ci rozpierdola elektrownie, czy elektrocieplownie to dalej bys czekal na zime bo przeciez normalnie jest. 2 miesiace bez wody w kranie bo przepompownia sie rozjebala od ruskiej rakiety to w sumie jest normalne zycie. W dupach wam sie od dobrobytu przewraca i nie zdajecie sobie sprawy co to jest za luksus miec dach nad glowa, wode w kranie, ciepło w dupe i żarcie w sklepie.

Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-09-05, 3:54
beanfasola napisał/a:

opowiem wam bajke
dawno dawno temu za gorami za lasami zyl sobie chlopak z dziewczyna,i pewnego razu postanowili wyjechac na wakacje nad morze. podroz byla dluga ale czas zakochanym sie nie liczyl ,tylko oni . wchodzac do domku nad morzem zostali przywitani przez starsza kobiete . szczesliwa para poszla do swojego pokoju na samej gorze. ukochana poczula sie slabo i powiedziala chlopakowi zeby zszedl na dol i zrobil obiad. i tak zrobil. wzial ziemniaki mielone i pichcil sobie . po jakims czasie przyszla gospodyni domku stanela kilka matrow od niego i sie tylko przygladala w milczeniu. zdezorientowany chlopak nie wiedzial co sie dzieje olal babke i dalej sobie pichcil. starsza kobieta odeszla. gdy skonczyl robic obiad ,wzial wszystko i poszedl na gore. gdy juz znajdowal sie na swoim pietrze zauwazyl jak jakis chlopak wychodzil z lazienki w samym reczniku. tylko spojrzal szyderczo na chlopaka z obiadem i poszedl do swojego pokoju. nikogo poza nimi nie bylo. ukochany wszedl do pokoju i zauwazyl ze dziewczyna spi. wiec postanowil ja obudzic zeby zjedli razem obiad. niestety dziewczyna byla slaba i zauwazyla ze cos jest nie tak. nie swiadomy chlopak zapytal sie kobiety co sie dzieje, lecz ona nie potrafila tego wytlumaczyc, byla jakby nacpana lub zachipnotyzowana.
i tak minal sobie rok dwa, ale chlopakowi tamto zdarzenie nad morzem nie dawalo spokoju. i tak myslal i myslal...
a moze to nie bajka?


Piłeś ? Nie pisz. Nie piłeś ? Napij się.
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2022-09-05, 8:06 4
Brawooo krata zimego browra dla panów, tępić upadlinców !!
Zgłoś
Avatar
ALIGATORt1000 2022-09-05, 8:58 5
Serwus007 napisał/a:

j***ne polskie zwierzęta
Polacy w XIX i XX w miliona z polski sp***alali



Cipo won z Polski zdradziecki knurze.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-09-05, 9:24 4
Bardzo dobrze. Brawo.
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2022-09-05, 17:21
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym


Nie wiem co miało przyjść , bo według telewizora mordercza zaraza miała mnie zabić .
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2022-09-05, 23:23
wypeldalaj kulwa XD
Zgłoś
Avatar
intermag 2022-09-06, 12:29 1
okularnik_krzyżowiec napisał/a:

ci co do Polski przyjechali to UPA nie popierają



Oczywiście że nie, ta dziewczynka pokazuje ile śniegu najebało

Zgłoś
Avatar
gaszu123 2022-09-10, 16:17
chuj z tym ze patola, ze karyna to na pysk sama powinna dostac to i tak budzi sie swiatelko nadziei dla naszego narodu. ma to charakter wychowawczy i generalnie pozytywny. nikt nie zostal poszkodowany. brawo dla panow !
Zgłoś