18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
boowa1986 2022-09-03, 15:39 4
No tak są dwie strony medalu - z jednej ukry których jest w chuj dużo, mają socjal i generalnie zaczynają się czuć prawie jak u siebie czyli generalnie do wyjebania(jakieś 90%). Z drugiej strony typowa polska patola, jak się ogląda i słucha tego pajaca to wstyd ogarnia człowieka, wniosek ten sam się nasuwa, wypierdolić z Polski razem z ukrami.

Poza tym kurwa, jaka wojna? To wszystko ma na celu destabilizację UE co już się zresztą udało osiągnąć, to że TV pokaże jakieś tam ruiny, ciała itp to wszystko prawda, czy może tylko CGI? Plus dosyłanie sprzętu, hajsu, byle ten cyrk przeciągać.
Zgłoś
Avatar
necrofallus 2022-09-03, 15:48
Spokojni obywatele Ukrainy, którzy chcieli pokopać piłkę kontra polski mefedroniarz i jego karyna z przerostem ego. Słychać, że opanowani koledzy nie będą z idiotą się kłócić i zdrowia ryzykować, też bym na ich miejscu tak zrobił. Kozaczek co MMA ćwiczy kiedyś trafi na równego przeciwnika i się skończy cwaniakowanie i ustawianie ludzi. Aha, Wielka Biała Polska to rasa świni domowej
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2022-09-03, 17:28 7
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Jak mnie wkurwia takie pierdolenie, że Rosja by napadła na Polskę, gdyby nie ukraina xd co ma piernik do wiatraka. Rosja atakuje ich z terenów bialorusi i tak samo mogłaby zaatakować nas. Plus obwód kaliningradzki, Litwa która jest do zajęcia w parę chwil. TAKZE UKRAINA NIE MA NiC DO ZAMIARÓW ROSJI WOBEC POLSKI !
Zgłoś
Avatar
Don_Vito_Pablito 2022-09-03, 18:04
O kurwa ale wstyd
Zgłoś
Avatar
Raflik 2022-09-03, 18:28
eFeN napisał/a:

Ahahaha czyli do niego masz problem imbecylu bo nie podoba mu się zachowanie polskiej patoli a nie widział początku zdarzenia, a sam kretynie pochwalasz takie zachowanie mimo, że też debilu nie widziałeś początku zdarzenia.
Czyli innymi słowy mówiąc jesteś zwykłym patusem który pochwala takie zachowania i chuj ci w dupę matkojebco.
Patole trzeba jebać prądem, ale zgłaszanie kogoś tylko za pisanie to zwykłe ścierwo jest.
A juz samego omzirk nie skomentuję bo niedawno jadłem.



HAHAHAHAHHA tyle powiem bo się nie będę staczał do twojego poziomu bo niżej już się nie da.
Zgłoś
Avatar
boowa1986 2022-09-03, 19:04
Tak po przejrzeniu wszystkich postów, wbija tu jakiś demagog i w 3 minuty ma esej pt. ''Jak skłócić Polaków, a władza dalej ich jebie''
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-03, 21:24 3
JackCola napisał/a:

pusty gar, zimny kaloryfer I banderowiec z siekierą kołaczący do drzwi



Ah, wigilia 2022

A pod choinką nowiutkie wyostrzone jak brzytew widły dla zbłąkanego banderowca od dziadka mroza.
Zgłoś
Avatar
tomeko07 2022-09-03, 22:04 4
Halman napisał/a:

co by niektórych w oczy i w dupę piekło...



+ Za Flagę Polski na profilowym

kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



No właśnie, wojna jest na wschodzie Ukrainy. 80% ludzi którzy uciekli przed wojna, to nawet wystrzału nie usłyszało. Prawda jest taka, że tlucza się na wschodzie Ukrainy, a na zachodzie ludzie żyją w miarę normalnie. Wystarczyło tylko tych uciekający ze wschodu na zachód przerzucić. Dziwi mnie też, że Ci Ukraińcy młodzi są i chyba powinni swojego kraju bronić. W sumie nie dziwię się Polakom, że się tak wkurwiają, jak oni Ukraińcy mają lepiej niż Polacy, czy to ze służbą zdrowia czy z innymi sprawami. Wiele Ukraińców wykorzystało sytuację, by tylko sie do UE przenieść. Zachowanie tych Polaków jest patologiczne i tego nie popieram

kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



No właśnie, wojna jest na wschodzie Ukrainy. 80% ludzi którzy uciekli przed wojna, to nawet wystrzału nie usłyszało. Prawda jest taka, że tlucza się na wschodzie Ukrainy, a na zachodzie ludzie żyją w miarę normalnie. Wystarczyło tylko tych uciekający ze wschodu na zachód przerzucić. Dziwi mnie też, że Ci Ukraińcy młodzi są i chyba powinni swojego kraju bronić. W sumie nie dziwię się Polakom, że się tak wkurwiają, jak oni Ukraińcy mają lepiej niż Polacy, czy to ze służbą zdrowia czy z innymi sprawami. Wiele Ukraińców wykorzystało sytuację, by tylko sie do UE przenieść. Zachowanie tych Polaków jest patologiczne i tego nie popieram
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2022-09-03, 22:53 9
AnalAcrobat napisał/a:

Jak mnie wkurwia takie pierdolenie, że Rosja by napadła na Polskę, gdyby nie ukraina xd co ma piernik do wiatraka. Rosja atakuje ich z terenów bialorusi i tak samo mogłaby zaatakować nas. Plus obwód kaliningradzki, Litwa która jest do zajęcia w parę chwil. TAKZE UKRAINA NIE MA NiC DO ZAMIARÓW ROSJI WOBEC POLSKI !



Weź to spróbuj wytłumaczyć tym przyjebanym ludziom z flagą ukrów na profilowym na fb, a zaraz będzie że onuca jesteś.
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2022-09-03, 23:07 4
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Wypowiadala sie w tv babka, ze ci upaincy wyjebali wczesniej pilke jakims dzieciakom, a te poszly do starych na skarge. Tu moze byc jej efekt. Czy to prawda nie wiem niech policja ustala fakty. Fakt jest jednak taki, ze u moich tesciow po wsi i okolicy grasuje banda upaincow okradajacych gospodarstwa. Ostatnio jeden popierdalal i uciekal przed policja. Niedlugo, jak skonczy sie slepota Polakow, takie rzeczy beda wyplywac szerokim strumieniem jak z zapchanego kibla.
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-04, 1:15
tomeko07 napisał/a:

Wiele Ukraińców wykorzystało sytuację, by tylko sie do UE przenieść


Do PL, bo Tu mają jak w bajce...

----------
boguslaw1234 napisał/a:

a zaraz będzie że onuca jesteś


Każdy jest (ten kto tak pisze też), bo jak nie ojciec, to dziadek onuce na nodze nosił, to bardzo nieprzemyślane wyzwisko...

----------
Bladziochreturn napisał/a:

Wypowiadala sie w tv babka, ze ci upaincy wyjebali wczesniej pilke jakims dzieciakom


A potem skleją nagranie (te nagranie też jest sklejane), jak np... ... TE , i chcą współczucia...
My jako Polska sami dla Naszych nie mamy, ale jak coś jest modne to lecimy z mordami, bo ktoś gada, że tak trzeba lub tak się powinno...
Jebał ich pies...
Zgłoś
Avatar
Kamillo1215 2022-09-04, 4:45
Co za patologia kurwa,przyjebali się bo na ławce sobie siedzieli,to jest Polska ławka głupszej rzeczy nie słyszałem w życiu, I jeszcze ta kurwiosko drace ryja......Smutne
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-09-04, 8:37 2
Tak tylko co do danych wartych sprostowania, o tym, że większość Ukrow pracuje. Straż graniczna podaje, że wjechało 6 mln(albo więcej już) oczywiście część dalej pojechała, część do siebie wróciła ale pamiętajmy, że mieliśmy już 2-3 mln przed wojną.
To za TVP chyba tydzień temu podali, że prace znalazło coś 430 tys Ukrow, z tych którzy wjechali. To chyba większość na poziomie 7-8 %.
Za Rzeczpospolitą, artykuł z maja podają, że u nas jest 450 tys młodych Ukrow mężczyzn w wieku poborowym, którzy nielegalnie wyjechali z Ukrainy.

Niech ktoś wrzuci film jak policjat to rzucającego się Ukra(już bohater lewactwo TVN i Polsatu) powiedział, że mu jebnie w łeb. Pewnie już ma postępowanie i zwolnienie ze służby.
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-09-04, 13:19
Sebixy wyjaśniły ukrów, psy wyjaśniły sebixów. Skrótowy obieg gówna w przyrodzie czyli wycinek z życia sebixa.
Zgłoś
Avatar
beanfasola 2022-09-04, 13:47
opowiem wam bajke
dawno dawno temu za gorami za lasami zyl sobie chlopak z dziewczyna,i pewnego razu postanowili wyjechac na wakacje nad morze. podroz byla dluga ale czas zakochanym sie nie liczyl ,tylko oni . wchodzac do domku nad morzem zostali przywitani przez starsza kobiete . szczesliwa para poszla do swojego pokoju na samej gorze. ukochana poczula sie slabo i powiedziala chlopakowi zeby zszedl na dol i zrobil obiad. i tak zrobil. wzial ziemniaki mielone i pichcil sobie . po jakims czasie przyszla gospodyni domku stanela kilka matrow od niego i sie tylko przygladala w milczeniu. zdezorientowany chlopak nie wiedzial co sie dzieje olal babke i dalej sobie pichcil. starsza kobieta odeszla. gdy skonczyl robic obiad ,wzial wszystko i poszedl na gore. gdy juz znajdowal sie na swoim pietrze zauwazyl jak jakis chlopak wychodzil z lazienki w samym reczniku. tylko spojrzal szyderczo na chlopaka z obiadem i poszedl do swojego pokoju. nikogo poza nimi nie bylo. ukochany wszedl do pokoju i zauwazyl ze dziewczyna spi. wiec postanowil ja obudzic zeby zjedli razem obiad. niestety dziewczyna byla slaba i zauwazyla ze cos jest nie tak. nie swiadomy chlopak zapytal sie kobiety co sie dzieje, lecz ona nie potrafila tego wytlumaczyc, byla jakby nacpana lub zachipnotyzowana.
i tak minal sobie rok dwa, ale chlopakowi tamto zdarzenie nad morzem nie dawalo spokoju. i tak myslal i myslal...
a moze to nie bajka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie