18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pereze87 2022-09-03, 9:36 2
Sebixy do piachu ... juz dawno nie mieszkam w PL ale patola na osiedlach bez zmian cywilizowany kraj
Zgłoś
Avatar
kevlarus 2022-09-03, 9:47 1
Nie ważna jest narodowość, jeśli ludzi są w porządku, szanują kulturę danego kraju i jego mieszkańców, to powinno się ich szanować / a przynajmniej tolerować. Wprawdzie za to co dzieje się na Ukrainie winne są głównie USA, to i tak szkoda normalnych Ukraińców.
Zgłoś
Avatar
_Cichy_ 2022-09-03, 9:58 4
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Co ty debilu pierdolisz, chyba kurwa jesteś takim nieudacznikiem, ze już żadna polka cie nie chce i próbujesz zaplusować u tych brudasów.
Przejdź się po każdym większym mieście Polski to zobaczy, ze większość z nich jest tu na wakacjach.
Przegnać te karaluchy stąd!!!
Zgłoś
Avatar
Raflik 2022-09-03, 10:08 6
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Co ty pierdolisz !!!!! dobrze popatrz jakie miasta były atakowane a się przekonasz że nie cała Ukraina, tam jest to samo co było i jest w Syrii atakują jedno miasto a 20 kilometrów dalej normalnie tętni życie. Jakby Putin chciał to by już dawno był w Polsce zobacz filmy jak Ruskie przejeżdżają przez miasta i nikt ich nie zatrzymuje czują się jak u siebie.

baklazan21 napisał/a:

baranie przeczytaj opis oni chcieli sobie pograc w pilke jedynie kogo tu widze to jakiegos patola co drze ryja i koleiowi kaze sciagac koszulke bo ma barwy narodowe wiec jak popierasz takie cos to jestes jeabnym patolem i spierdalaj i oby nie bylo u nas nigdy wojny bo bys kurwo stal u niemca na placu zabaw i pil browara



A ty widziałeś cały film i wiesz co się działo prędzej ??? JPRD jak każdy kto ogląda telewizję a nie widzi na własne oczy. Powiem tyle są oni "gośćmi " u nas a nie my u nich a większość z nich już zapomniało o tym.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-09-03, 10:35 7
Bardzo ładnie oby więcej akcji się działo bo ten obłęd UPAnski musi się w końcu kurwa skończyć.
Zgłoś
Avatar
Coffey 2022-09-03, 10:36
Oj postaraliście się. Tyle zgłoszeń do OMZRiK już dawno nie wysyłałem.
Bedzie piekło dupsko co poniektórych tutaj jak się mama dowie i dostanie list z wezwaniem do smutnych panòw na komendę
Zgłoś
Avatar
gaaad 2022-09-03, 10:49
Ciężko sie to oglada.
Zgłoś
Avatar
eFeN 2022-09-03, 11:12
Raflik napisał/a:


A ty widziałeś cały film i wiesz co się działo prędzej ??? JPRD jak każdy kto ogląda telewizję a nie widzi na własne oczy. Powiem tyle są oni "gośćmi " u nas a nie my u nich a większość z nich już zapomniało o tym.



Ahahaha czyli do niego masz problem imbecylu bo nie podoba mu się zachowanie polskiej patoli a nie widział początku zdarzenia, a sam kretynie pochwalasz takie zachowanie mimo, że też debilu nie widziałeś początku zdarzenia.

Czyli innymi słowy mówiąc jesteś zwykłym patusem który pochwala takie zachowania i chuj ci w dupę matkojebco.

Coffey napisał/a:

Oj postaraliście się. Tyle zgłoszeń do OMZRiK już dawno nie wysyłałem.
Bedzie piekło dupsko co poniektórych tutaj jak się mama dowie i dostanie list z wezwaniem do smutnych panòw na komendę



Patole trzeba jebać prądem, ale zgłaszanie kogoś tylko za pisanie to zwykłe ścierwo jest.
A juz samego omzirk nie skomentuję bo niedawno jadłem.
Zgłoś
Avatar
Higurashi25 2022-09-03, 11:17 1
Każdy kto bierze zasiłek to pasożyt, który kosztem innych oddycha. Nie lozysz , nie masz praw wyborczych. A ukraincy niech za wolyn wkoncu przeproszą. Tak zaraz się wypowiedzą idioci ze to dawno było itd i Ci sami idioci zapierdalają co niedziele do kościoła wpominac śmierć jakiegoś gościa 2000 lat temu
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2022-09-03, 12:31 8
diacon napisał/a:

Wiesz co zostało przepierdolone? Sperma twojego starego w piździe twojej starej, sądzili że spłodzą mądrego, inteligentnego chłopaka, a wyszedł gamoń! Bo jak można pisać takie bzdury?! Ile ty klas skończyłeś? 3??? Rodzice się ciebie wstydzą! Baranie KURWAAA!



Odpierdol się od rodziny niedorozwinięty gimbusie i idź paradować z żółto-niebieską szmatą, a pewnie z czarno-czerwoną też byś nie nie powstydził.

diacon napisał/a:

Obyś ty kurwa był taki odważny!! Pizdeczko! Je jestem ciekaw czy sam byś poszedł na front? Jestem pewien że obsrałbyś się ze strachu! Nie każdy jest wojownikiem gamoniu! No ale ty sobie siedzisz na necie, podniecasz się SADISTIC, bo ADRENALINA rośnie jak się patrzy na czyjąś krzywdę!!!? Baranie!! Chuj ci w dupę pedale!
Zimny to będziesz ty i twoja rodzina której jak sądzę nie obronisz, bo umrzesz obsrany ze strachu, kiedy wejdą ruskie, przyłożą tobie broń do tego tępego łba. Przecież oni gardzą takim gównem jakim jesteś, no i twoją rodziną. Zrozum baranie tępy.
Zamiast razem zagrać, to ta tęp patologia robi jeden wielki wstyd, zamiast wypić piwko, pogadać, to te tępaki kurwa robią wstyd!!!! No i tak jebana tępa karyna się dokłada!! Jak mi was żal tępaki jebane!!! Cała Polska się z was śmieje BARANY JEBANE!!
No chyba że wolicie z tępymi kacapami zagrać w ruletkę kałachem. ODJEBIĄ WAM TE TĘPE ŁBY TĘPYM NOŻEM!! Będzie boleć, ale ma boleć za GŁUPOTĘ!!



Już jak jesteś taki historyk to przypomnij sobie co twoi idole zza wschodniej granicy (na których musimy składać się wszyscy pracujący Polacy) robili z naszymi rodakami m.in. w latach 43-45.

Adrian92 napisał/a:

Ale na sadolu wylew ukrainskich fanatyków i lewaków.
Takie właśnie panują nastroje w Polsce jak na tym filmie. Polska znowu w kolejnej sprawie jest podzielona, z każdym kolejnym miesiącem niechęc do ukrainców będzie rosła. Nie może być inaczej jeśli politycy prowadzą taką a nie inną politykę.
Jeżeli pomoc Ukraincom ograniczałaby się do pomocy naprawdę potrzebującym którzy faktycznie uciekają przed wojną, uciekają z terenów wschodniej Ukrainy i ta pomoc byłaby rodzielona na wszystkie kraje UE to pewnie nie byłoby problemu.
Problem tkwi w tym, że to co widzimy to nie jest pomoc potrzebującym, to jawne przesiedlanie ludzi, zachęcanie ich do osiedlania się w Polsce, tworzenie coraz to nowszych przywilejów i pakietów socjalnych za które zapłaci każdy z Nas. Dziwi Was to, że ludzie są wkurwieni?
Te wywieszanie ukrainskich flag w wielu "polskich" miastach, marsze i dosłownie wchodzenie im w dupę na każdym kroku właśnie skutkuje takimi nastrojami w Polsce jakie widzimy na tym filmie. Znajomy mi opowiadał jak poszedł na plac zabaw gdzie spotkał 3 ukrainki z dziećmi, huśtały się i kiedy po jakimś czasie podszedł do Nich żeby ustąpiły miejsca to zaczęły go przegadywać po ukrainsku i sobie odpuścił bo szkoda sobie psyć nerwy na takich ludzi. Taki jest fakt, że Polacy w wielu miejscach czują się jak na emigracji. Z wieloma z tych ludzi nawet nie da się porozmawiać.
Podsumowując, ta "pomoc" dawno zamieniła się w jakąś obsesje i zamieniła się w zupełnie inny, polityczny cel. Zobaczcie sobie twittera polityków Pisu, można dojśc do wniosku, że to są politycy z Ukrainy a nie z Polski. Wszystko ma swoje granice.
Możecie się wyzywać, przekrzykiwać na tym sadolu i internecie ale nie zmienicie rzeczywistości a rzeczywistość jest taka, że są ludzie którzy są pro ukr, są ludzie którzy są anty ukr..
I nie każdy człowiek który jest przeciwny pomocy Ukrainie w takim formacie jaki proponują polscy politycy jest pro rus. Ja do takich ludzi należe. Uważałem, że trzeba pomagać ale trzeba to robić z głową, trzeba to wszystko kontrolowac i dobrze zorganizować. Dziwię się ludziom, że nie widzą w co gra pis, który traci poparcie w Polsce i szuka pomocy w ukraincach.



A dla Ciebie kolego wielkie, zimne piwo - Twój komentarz powinien być przypięty pod filmikiem.

Ludzie w Polsce mają tak sprane mózgi, że wolą sobie wywiesić flagę ukrów, a czy kiedykolwiek wcześniej wywiesili flagę Polski?
Gardzę takimi szmaciarzami.
A najbardziej śmieszne jest to, że gdy Polacy biorą urlop w pracy żeby jechać z pomocą dla ukrów to ci sobie przesiadują przy piwku i wódeczce w Polsce mając głęboko gdzieś to co się dzieje na upadlinie.
Zgłoś
Avatar
Szooki 2022-09-03, 13:08 3
Tacy biedni niby idź zobacz np. do xkomu co tam się dzieje jak kupuje po 10 laptopów na osobę kupują i mówią ze są biedni przez wojnę a rząd im jeszcze daje tak samo samochody niby biedni a mercedesami itp. się rozbijają . To czemu młodzi nie walczą tylko spierają .
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-09-03, 13:42 3
eLzar napisał/a:

Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim ?
Że Rosja nie będzie musiała tu wkraczać na Polską ziemię bo sami naszym podejściem zaczniemy się napierdalać między ukraińcami i doprowadzimy do wojny domowej.
Taki będzie finał.


Będzie to szybciej, niż myślimy zapewne...

----------
Karkus napisał/a:

Dane z wczoraj:
90 proc uchodźców z Ukrainy w Polsce to kobiety i dzieci.
50 proc z nich ma wyższe wykształcenie.


A prawdziwe dane? Nie takie z "tefałpe"?...

----------
Piterek13 napisał/a:

Ta patola nie jest świadoma, że oni giną za nas.. Są przesiąknięci manipulacją i obwinianiem innych za swoje błędy. Teraz mogą zwalać na Ukraińców, że to właśnie przez nich mogą kupić tylko 2 piwa za 5 ziko.. Naszym zadaniem jest finansować jak najbardziej Ukrainę tak, żeby walczyła z tym ruskim ścierwem jak najdłużej.
No chyba, że wolicie, żeby zamiast ukraińskich dzieci i kobiet kacapy gwałcili i mordowali nasze? Dla mnie to jest właśnie zapłata za Wołyń. Oni teraz giną i są gwałceni, ale to jest ofiara za to co ich przodkowie zrobili naszym. I my mamy święty spokój za darmowe bilety na autobus, 500plus, i inne ciulstwa, ale myślę, że to jestem w stanie przyjąć jako walutę spokoju.


To finansuj, oddaj wszystko, nikt nie zabrania... Następnie pakuj torby i jedź wspomagać realnie, bo to, że oddajemy pieniądze, których nie mamy, to jest głupota, a nie pomoc. Chcesz pomagać, to na front, tam się wykaż, myślę, że chętnie Cię przygarną.
Waluta spokoju? Jest taka, że My jako kraj z długami zostaniemy na następne dziesięciolecia, taka to waluta spokoju.

----------
PryszczatyJeż napisał/a:

Jak myślicie ukraińskie trolle, co by zrobili Ukraińcy jakby Rosja zaproponowała im pokój i wspólny atak na nas?


Myślę, że bez zbytniego zastanawiania by szli ramię w ramię, łokieć w łokieć...
Zgłoś
Avatar
z................e 2022-09-03, 14:35
no i zajebiście
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2022-09-03, 14:55
kontownik napisał/a:

ja tam za banderowcami nie jestem, ale niech te leszcze co tak ryja drą jadą na wschód ukrainy i niech zobaczy co mogło dojść do nas a nie doszło
a banderowce na wakacje do polski nie przyjechali tylko spierdolić przed wojną ale widać żal dupę ściska co niektórym



Byłem kilka razy w Mariupolu, znam tam tajnych ludzi. W pełni się z Tobą zgadzam. Ruskie na Ukrainie nie poprzestaną przyjdą i do nas bo tak maja wpajane do głowy przez ich media.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2022-09-03, 15:35 2
Jak myślicie, pusty gar, zimny kaloryfer I banderowiec z siekierą kołaczący do drzwi wystarczy żeby poliniak obudził się z letargu? Bo wedlug mnie to wciąż za mało.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie